След "1001 нощ" приказката продължава с проектите на нашите любими актьори - 192

  • 38 906
  • 742
# 330
Това ми напомня за общото между Халит и Онур ,само че Халит го е направил още по-красиво [/b][/size][/color]Two Hearts Two Hearts    loveuuu  loveuuu luvbed

Стеф   Grinning Hug Hug
Виж целия пост
# 331
Как сте, сладурки Hug Hug Hug

Оле, много ми е тъпо без вас Cry Cry Cry Понякога си открадвам по малко време за да ви чета, но не ми е достатъчно Sad Cry

Днес явно е ден на хубавите новини Grinning
Галка, Марче Hug newsm51  love001 newsm51  love001
Оле това хубабото дете, действа ми като аналгин Grinning Толкова хубаво ми стана като го видях, наистина е красив като момиче Flutter Heart Eyes Two Hearts Two Hearts

Варна, благодаря ти за всички преводи и новини, които намираш  love001  love001 newsm51 smile3525  

Колко е романтичен Халит, разказът на Берги е вълшебен, като блян е  Two Hearts Two Hearts Възможно ли е да не се влюбиш в такъв човек?? Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Всички сте страхотни, обичам ви!!!!! Hug  love001 Hug  love001
 Hug  love001




А, за малко да забравя. Днес майка ми звъни и ми казва - ела за малко, че имам изненада Shocked Прибирам се и тя ми дава един пощенски плик #Crazy Grinning Отварям го и какво да видя - списанието от моята журналистка #Crazy Grinning Grinning  Не мога да повярвам, че наистина ми го прати. Аз не предполагах, че сериозно ще го направи и не съм проверявала пощата. Ей, голяма съм овца, хората за малко да го върнат Grinning Grinning Има снимки, които не сме виждали. След малко ще ги сканирам и ще ги пусна ((:
Виж целия пост
# 332
Дари,и ти ни липсваш много!   Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 333

                             
                               
 

                  Muhteşem Yüzyıl'ın Valide Sultan'ı senaryo değişikliği istemiş !!

                      http://www.medyakafe.com/muhtesem-yuzyilin-valide-sultani-font-c … stemis-47470h.htm
Виж целия пост
# 334

Краси, много хубави снимки!  Hug

И още една на Хюрем/Мерием в черно-златния тоалет специално за КорделияGrinning



Благодаря!!!!!!!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 335
Страхотни сте ,момичета!
Варна,злато наше,благодаря ти!
Огромно удоволствие ми достави.
Това е любимата ми турска песен.Не знам дали си спомняте ,
 че в един мой пост бях писала,че след като видях превода и
 съм сигорна,че Халит е избрал песента на тангото за сватбата.
А ето ,че тази песен имала предистория,но също дело на Халит.
Страхотен момент е било!Представям си -самотен остров озвучен от неговия глас,
а той безумно влюбен , иска ръката на "най-дългата си и голяма любов"
Бергюзар.Милата,забравила да каже "ДА"!Онемяла е от щастие. !
Да са живи и здрави и винаги да ги виждаме влюбени.
 
Виж целия пост
# 336
Галка,за снимките на двамата сладури smile3501 smile3501 smile3501
Марманче,папараче наше,благодаря за новините,които непрекъснато
ни сервираш!  love001  love001  love001
Виж целия пост
# 337
.
Виж целия пост
# 338
 
                 
Muhteşem Yüzyıl 28. Bölüm Fragmanı     

               

Виж целия пост
# 339
Ето, това са страниците за Берги & Халит ((:

Мисля, че има няколко снимки, които не сме виждали... Не съм сигурна обаче, защото толкова много инфо и снимки имаше от Братислава, че ми е пълна каша в главата ooooh! Grinning Grinning

       


Наде Hug Hug love001

Btw, сега говорих с нашите приятели, които са видяли Б&Х... Значи шматката точна дата не можа да ми каже, но ми го описа долу-горе. Берги е била с бяла рокля /коя ли от всичките Grinning/ и без грим, на Халит не му е обърнала внимание /няма да споделям мнението и за него, че ще летят зарзавати пак Grinning/ Каза, че е имало и репортери... Сега, тя си пада малко патица по природа, леко обича да доукрасява, така че аз не го приемам всичко на 100% риал... Grinning Виж, за едно съм съгласна - каза Берги е изключително красива, друга такава туркиня не съм виждала никога... Ааа, здравей България, аз като им говоря, те ми се надуват там, пък сега Grinning
Виж целия пост
# 340
    
                          


          Дари, благодаря за снимките! Hug Hug Hug Тази ми е непозната! Grinning

                        
И тази също! Hug

              

                                                 
  А в текста, който е сканирала Дари има нещо и за нея!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 341
Даренце.... Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 342
Дари! Hug Hug Hug
Берг е много красива наистина,няма две мнения по въпроса! Hug
Ех,с тези зарзавати за Халит.. Laughing
Снимките са много сладки! Hug
марман,и за мен тази е нова!  bouquet
Виж целия пост
# 343


Дари,  Hug Hug Hug Hug!
Виж целия пост
# 344


ДАРЕ
, newsm51 smile3525  love001 smile3501
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия