


Понякога си открадвам по малко време за да ви чета, но не ми е достатъчно


Толкова хубаво ми стана като го видях, наистина е красив като момиче

Възможно ли е да не се влюбиш в такъв човек??




Отварям го и какво да видя - списанието от моята журналистка
Не мога да повярвам, че наистина ми го прати. Аз не предполагах, че сериозно ще го направи и не съм проверявала пощата. Ей, голяма съм овца, хората за малко да го върнат
Има снимки, които не сме виждали. След малко ще ги сканирам и ще ги пусна ((: 




/ и без грим, на Халит не му е обърнала внимание /няма да споделям мнението и за него, че ще летят зарзавати пак
/ Каза, че е имало и репортери... Сега, тя си пада малко патица по природа, леко обича да доукрасява, така че аз не го приемам всичко на 100% риал...
Виж, за едно съм съгласна - каза Берги е изключително красива, друга такава туркиня не съм виждала никога... Ааа, здравей България, аз като им говоря, те ми се надуват там, пък сега

Тази ми е непозната!






Препоръчани теми