След "1001 нощ" приказката продължава с проектите на нашите любими актьори - 192

  • 38 908
  • 742
# 225

   



Виж целия пост
# 226
Цитат
Ние го виждаме с малката принцеса,но си мислим за малка негова синеока хубавица,с която би го дарила Берг .
Както се казва: "От твоите уста - в божиите уши" newsm10 newsm17 newsm53
Освен на Берг и Халит върховно е удоволствието, когато успявате да откриете новинка и за тяхното малкото ангелче Али. Благодаря ви  bouquet
Виж целия пост
# 227
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
От Миха
Виж целия пост
# 228
Виж целия пост
# 229
                  Момичета, ако ви е домъчняло за "1001  нощ" пуснете btv. Ще видите къщата на Бену и Керем! Heart Eyes
                  Случайно прехвърляйки каналите, виждам  познатата къща! Използват я в "Листопад"! Grinning
Виж целия пост
# 230

               Simo  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 231

  Чудесна е! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 232


Тези снимки на Халит с шехсадетата ми напомниха за един коментар в туитър: "Халит Ергенч стана експерт в четенето на молитви на новородени. След края на сериала гладен няма да остане"  Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 233


Тези снимки на Халит с шехсадетата ми напомниха за един коментар в туитър: "Халит Ергенч стана експерт в четенето на молитви на новородени. След края на сериала гладен няма да остане"  Laughing Laughing Laughing

Може традицията да е била такава, но на мен ми идват малко далечни специално тези неща и сцени.  В едно съм сигурна, ако Халит не е в тази роля - може и да ги прескачам. Молитвите.
Сега изгледах последната част от епизода. Принцесата ме разсмя искрено с начина си на сядане на приготвената трапеза, физиономиите, които направи на блюдата и дрънкането с налъмите в банята. Общо взето - в този епизод - романтиката между двете двойки, муцунките на Изабела и накрая - Хюрем - твърдо решена да погуби Ибко. Laughing А Ибко - да подари принцеската на султана.
Виж целия пост
# 234

                   




                                                 Прекрасен момент! Heart Eyes
Виж целия пост
# 235

Виж целия пост
# 236

                     MC Ekim - Selma&Okan (video)

                       http://www.mcdergi.com/galeri/videolar
Виж целия пост
# 237
марманчи, страшен папарак си!  Hug Видеото със Селма и Окан ми достави голямо удоволствие. Grinning

Мари, Джейда е много сладка! Hug
Виж целия пост
# 238
 
Цитат
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
От Миха
 love001Светкавична реакция, благодаря Краси, newsm51
Виж целия пост
# 239

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия