След "1001 нощ" приказката продължава с проектите на нашите любими актьори - 192

  • 38 903
  • 742
# 285


Намерих в турския форум четлив вариант на разказа на Берг за предложението на Халит и сватбения ден. Ще го преведа довечера. Пригответе Sensiz saadet neymis  Laughing Laughing Laughing
Прекрасна си! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 286


Намерих в турския форум четлив вариант на разказа на Берг за предложението на Халит и сватбения ден. Ще го преведа довечера. Пригответе Sensiz saadet neymis  Laughing Laughing Laughing

Мечтите пак се сбъдват. Винаги сме искали да разберем някои подробности! Grinning Heart Eyes

Обичам четвърти сезон на ВВG! Hug Hug Hug

Варна, знам какво се случва с теб, когато видиш Али. Днес си особено щастлива! Heart Eyes Hug Чакам с нетърпение превода! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 287





Виж целия пост
# 288
                      Варна ,Simo  Hug Hug Hug Hug Hug
                                           
                                     

                           
Виж целия пост
# 289
Прекрасни са! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Чудесно е,че се връщаме отново към към онeзи толкова щастливи мигове ! Grinning Hug
Варна ,Simo   bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 290

Днешният ден е нещо много специално! С толкова много вълнуващи снимки!   bouquet

Варна, благодаря ти за удоволствието, което ни доставяш!  Hug Hug Hug

Simo, you are a sorceress! I love you!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 291

     Varna  newsm51 newsm51 newsm51

     Simo  newsm51 newsm51 newsm51



   


      newsm44 newsm44 newsm44
Виж целия пост
# 292


     Къде е Дари, за да види тази муцунка! Wink Heart Eyes Grinning
Виж целия пост
# 293
Варна, Simo  newsm10 newsm44

Виж целия пост
# 294
За края на седмицата ви поздравявам с този клип!  Hug

http://www.youtube.com/user/1907saRRII#p/u/3/OSUPoe2kptk[/video]

По телефона ви поздравява още някой - дано познаете кой е!  newsm78 newsm78

Виж целия пост
# 295
           Ölümün El Yazısı Harika Avcı,Michael Damian,Halit Ergenç,Bennu Yıldırımlar

              



        
            Я, какво има Халит на ушенце! Joy
Виж целия пост
# 296
Жу, поздравът е чудесен! Особено за края на седмицата!  bouquet
Това е Халит от "Гост", нали?
марманчи, това пък сега къде го откри?! Hug Hug
Виж целия пост
# 297

марманчи, това пък сега къде го откри?! Hug Hug

    Оказа се, че Халит е участвал в този филм през 1999г.  http://www.imdb.com/title/tt0419292/

    http://www.sinemalar.com/film/4771/Olumun-El-Yazisi/

  
Виж целия пост
# 298
марман  Laughing Hug
Отдолу на клипа  вървяха реклами на "1001" нощ! Grinning Hug
Ама колко е различен Халит  Laughing-виждала съм го на снимки
 с тази визия и се чудех откъде са.
Жу,как няма да го познаем?! Grinning Hug
А поздравът е прекрасен!    bouquet
Виж целия пост
# 299
Майдрийм,подписът ти е още по-хубав! Hug
Въобще днес има промяна .. Laughing-и при Стефи,и при Краси. Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия