


Най-лесно ми е, когато Габи не е на градина. Останем ли сами с Росен, започва се едно висене по крачолите и мрънкане.
Дойде ли каката и забравя за мен. Мога да върша всичко вкъщи през това време.
Това два Лъва да отглеждаш не си е работа.Може да има 5 еднакви играчки наредени,ще се хванат за една и ще започнат да се дърпат за нея.Той много ме ревнува и не дава никой да ме докосва,тя пък вижда ,че така го дразни и все в мен се гушка,ако ги разсея с нещо след секунда са си намерили за какво ново да се дърпат.Снощи например легнахме да четем приказака,единият от едната ми страна,другият от другата,обаче Ал още не вдява за какво иде реч,послуша 3 секунди,светна се,че чета на нея и започна да се катери в/у мен,да дърпа книгата,да вика........лудница



Само на излизане от вкъщи обикалям апартамента да не оставим нещо включено(я пералня,я печка...)
.
Имаше една вечер, когато не съм го усетила и като станах беше бая премръзнал. И то тогава започне ли да мята одеалото го вземам при мен, че да мога да го завивам и гушкам 
,затова започнахме да се учим да заспиваме в кошарата,и така ми е по добре,малко повече време отнема приспиването но за мен е по добрият вариант
.Не че след 2-3 часа не я взимаме при нас ,защото с това събуждане за вода през 30-40 мин,не остава време за сън
Сушилнята има и 3 степени на сушене,аз пускам на 2 степен-гардеробно сухо,може би ти ги пускаш на екстра сухо примерно и затова да се мачкат.Програмите за различните дрехи също са важни.Аз просто си чета в книжката и горе-долу спазвам инструкциите.От няколко дни я имам,но изчетох доста съвети и затова за няколко пускания се справих да ми излизат каквито трябва.
Като започне да се отвива а ко не успее настава рев и събуждане. Затова го изчаквам да се успокои и да заспи пак дълбоко отви и после си го завивам. Ама не ми се виси по цяла нощ да го чакам до креватчето, че това изпълнение се повтаря бая често
Затова като е до мен и се отвие го усещам веднага. И в просъница си го завивам. 
Обаче сега баща му го е зарибил по една група Cluth (хич не е тиха и спокойна музика) и като седнат на бюрото и почват да барабанят по него и той много се кефи. И като свърши иска пак и пак....
Това висене пред компютъра от сега не ме кефи, а и се чудя дали такава музика е подходяща за него
Не съм забелязала да става по-агресивен или изнервен, ама знам ли
Но той просто харесва такава музика. И като чуе дори в колата такива песни и дупето му почва да подскача
Препоръчани теми