Само олио, оцет, сол и захар. А и той не яде, кой знае колко 
.Разбира всичко,изпълнява всякакви команди,опитва се да се храни сам,обува си обувките,малко наопаки,ама важно е желанието все пак
За следобедна закуска първо цока,после яде или банан,или Данонино или някакво кремче.
) и едва успявам да я опазя вече да не се изгори. Поради тази причина готвя основно вечер, когато и тати е подръка да пази. За храната и аз установих, че е по-лесно да готвя и за нея вместо кухня. Детската кухня така и не я яде като й вземах, но задължително иска да хапне от нашата манджа. 
от 9 месечна го гледа, сега вече не го гледаме така с часове както в началото сигурно й поомръзна, другото й любимо е Мусти 
баткото също, даже и покашля
и като имам работа й го пускам 
отваря си шкафа знае къде и стои и чинийката и си я взима, абе станаха си дечица и всичко знаят вече
Ивон и до сега не може да гледа нещо повече от 5 мин.На нея и дай да ми ходи като опашка след мен и да ми бръщолеви разни чудеса
Откакто сме с баба, а не с детегледачка тя готви и за нас и за него
Ех, голямо улеснение ми е така. И вечер като се прибера само гледам да хапна на бързо, защото той идва, хваща ми ръката и вика "Мамо!" и ме дърпа да играем на земята с играчките му
Е, не мога да хапна спокойно, но ми е голямо удоволствие времето с него 
Имаше една вечер, когато не съм го усетила и като станах беше бая премръзнал. И то тогава започне ли да мята одеалото го вземам при мен, че да мога да го завивам и гушкам


На снимките се радва, но пък вече като ме види с фотоапарата и бяга с 300.
Но не и практикуващи....уви..... 
Препоръчани теми