Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - Приказката Свърши - Тема 69

  • 38 070
  • 743
# 315
Предстои да гледаме този усмихнато замечтан поглед



Виж целия пост
# 316
Виж целия пост
# 317
Виж целия пост
# 318
Виж целия пост
# 319
Виж целия пост
# 320
Виж целия пост
# 321
 
Виж целия пост
# 322
Виж целия пост
# 323
Виж целия пост
# 324
Аз Пелин я очаквах да изиграе някакъв гаден номер на Саваш.Тя така хишнически го гледаше вечерта като се беше напил в нейния бар.На следващата сутрин като се събуди в леглото и си викам ей сега ще стане мазало .Не ми стана точно ясно защо на Пелин и трябваше да дава елека точно на Ясемин.Тъй ли не и доиде на акъла ,че Яска ще изревнува  Или пък може би сценаристите не са били много на ясно точно като каква да е Пелин -лоша ли добра ли  

Ени ,аз бях убедена, че Пелин я вкарват бъде съперница на Ясемин, защо иначе по този начин даде елечето.Можеше да и го предаде като обясни ситуацията в която беше изпаднал Саваш. В контекст на ситуацията, каза гледайки пияния Саваш ,, това ме устройва,,- нещо имаш в предвид. Но май разбра какви силни чувства има между двамата и реши да им помага.Как само заяви, че дълго го е събуждала ,но след като е чул телефона на Ясемин веднага скача. Той милия така се стресна като се събуди в леглото на Пелин, кой знае какво щеше да стане ,ако сценаристите бяха залитнали в тази посока.



 Репликата"Това ме устройва" според мен беше трик на сценаристите, за да ни опънат за малко нервите, както и голия Явуз от банята, но втори път не можах да им се вържа. hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 325
Привет Линки аркадашки   Hug Hug

Танечка  отново ни поднесе поредната  гооолямa порция удоволствие с тези любими моменти ,вече не ми достигат думите за да ти благодаря за това което правиш за нас ти си нашето алтънче

ЗЛАТНИ ТИ РЪЦЕ !!! БЪДИ ЖИВА И ЗДРАВА !!!

Кати
  Hug  благодаря за кафенцето  newsm51


ето нещо от снощната серийка


Виж целия пост
# 326
Виж целия пост
# 327
Пелин...ех, тази Пелин. Thinking

Пуснаха я с парашут във филма, обаче се оказа истински приятел и аз Саваш и за Яска.
Аз първоначално й нямах никакво доверие и бях много изненадана от развитието на образа й.
Направо ме е яд на Хакан, че не я удостои с любовта която тази жена заслужава. Кво се огледа в Букетка...така и не разбрах. Ама кат се замисля, всичко тръгна от Лара. Тя прие на прима виста Китка, но не прие Пелинката...а, тя завалийката какво ли не направи за да й се хареса.

Ееехх, колко е странен живота...


 Ех, не ми припомняй за Хакан, че ми иде да го #2gunfire #2gunfire #2gunfire За сетен път се уверявам, че много малко гънки им е дал Господ на тия мъже, ама...кажи му мъж и не го обиждай повече. Каква любов загуби, но като се замисля, явно не я заслужава. newsm78


Танче, той самият незнаеше какво иска, да бъде с Пелин, която му харесва или да  слуша проблемната си дъщеря. Какво и хареса на вечно мрачната и тъжна Китка незнам, Пелин си беше толкова свежа жена.








Ели, и аз не разбрах. newsm78 newsm78 newsm78 Даже не разбрах и замисъла на сценаристите newsm78 Що Китка заслужаваше любов, а Пелин - не. За какво точно я наказват, но се опитаха накрая да намекнат, че все пак е срещнала човека Heart Eyes
Виж целия пост
# 328
Виж целия пост
# 329
Свет ай какви хубави фотки на малкото сладурче  smile3501

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия