Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - Приказката Свърши - Тема 69

  • 38 070
  • 743
# 300

Виж целия пост
# 301
Пелин...ех, тази Пелин. Thinking

Пуснаха я с парашут във филма, обаче се оказа истински приятел и аз Саваш и за Яска.
Аз първоначално й нямах никакво доверие и бях много изненадана от развитието на образа й.
Направо ме е яд на Хакан, че не я удостои с любовта която тази жена заслужава. Кво се огледа в Букетка...така и не разбрах. Ама кат се замисля, всичко тръгна от Лара. Тя прие на прима виста Китка, но не прие Пелинката...а, тя завалийката какво ли не направи за да й се хареса.

Ееехх, колко е странен живота...
Виж целия пост
# 302
Е тоя Бора да рече човек че с мед е намазан. Назан си е загубила акъла по него , но нея я разбирам. Тя цял живот е била затворена държана в къщи не е научена да познава лицемерието у хората , не е запозната с това колко хитри са понякога мъжете и какви мръсници могат да бъдат. Но страшно ме е яд на Севги. Тя най - добре от всички познава Бора много добре е разбрала че не е човек  и продължава да го крие. Вярно и тя го обича но след това което направи - фалира агенцията остави толкова хора без работа, завлече и нея и Ясемин не е права да го прикрива особено пред Ясемин

Севги доста бе благоразположена към Яска,но винаги я е използвала.Първоначално , за да отмъсти на Бора затова,че той докара агенцията почти до провал,после за да се спаси като използва парите на Яска и да направят нова агенция и накрая,когато в най-тежкия момент от живота на Яска,когато тя скърбеше за загиналия Саваш я изостави съвсем за да отиде в Дубай.
Севги е нито лоша,нито добра - тя просто е една самотна ,измамена жена,която трябва да се грижи за оцеляването си,при това не е в първа младост и знае,че удаде ли й се сгоден случай не трябва да изпуска влака.
ДИ-НИ- знам че Севги не е лоша , разбирам и че сама се бори за оцеляването си. Но е крайно нечестна. А може би и Ясемин си мисли че всички хора са открити като нея и прекалено и вярва. Но Севги можеше да каже истината на Ясемин- е Яска щеше да се поразвихри типично в нейн стил но щеше да и прости. Но тя предпочете да прикрие Бора лъжеики човека подал и ръка в труден момент. Чудно ми е Бора каква игра играе с Назан - знае че тя е луда по него , че за него е готова на всичко но нещо се върти в главата му . Дали пък не е решил да става зет на Саваш.

  Бора беше решил, че Назан е неговата бъдеща банкова сметка, но не можа да прецени добре този път. Срещна на Саваш дългата ръка! hahaha hahaha hahaha Но все пак ще му стане и зет. Mr. Green Mr. Green
леле май започва да ми става жал за Шахнур
Оооо, мила, има време, много домат ще хвърляш по нея, само почакай! hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 303
Пелин...ех, тази Пелин. Thinking

Пуснаха я с парашут във филма, обаче се оказа истински приятел и аз Саваш и за Яска.
Аз първоначално й нямах никакво доверие и бях много изненадана от развитието на образа й.
Направо ме е яд на Хакан, че не я удостои с любовта която тази жена заслужава. Кво се огледа в Букетка...така и не разбрах. Ама кат се замисля, всичко тръгна от Лара. Тя прие на прима виста Китка, но не прие Пелинката...а, тя завалийката какво ли не направи за да й се хареса.

Ееехх, колко е странен живота...


 smile3521Точно Души newsm10
Виж целия пост
# 304
Пелин...ех, тази Пелин. Thinking

Пуснаха я с парашут във филма, обаче се оказа истински приятел и аз Саваш и за Яска.
Аз първоначално й нямах никакво доверие и бях много изненадана от развитието на образа й.
Направо ме е яд на Хакан, че не я удостои с любовта която тази жена заслужава. Кво се огледа в Букетка...така и не разбрах. Ама кат се замисля, всичко тръгна от Лара. Тя прие на прима виста Китка, но не прие Пелинката...а, тя завалийката какво ли не направи за да й се хареса.

Ееехх, колко е странен живота...


 Ех, не ми припомняй за Хакан, че ми иде да го #2gunfire #2gunfire #2gunfire За сетен път се уверявам, че много малко гънки им е дал Господ на тия мъже, ама...кажи му мъж и не го обиждай повече. Каква любов загуби, но като се замисля, явно не я заслужава. newsm78
Виж целия пост
# 305
Здравейте!
Джолева, поздравления! Вървиш напред с епизодите, не бързай да съжаляваш Шахнур! Няма за какво, тя такова посрещане, ще спретне на Яска и Лейля, че Саваш и Ясемин, ще се разделят за известно време, когато и двамата плачат от мъка.
Виж целия пост
# 306
Пелин...ех, тази Пелин. Thinking

Пуснаха я с парашут във филма, обаче се оказа истински приятел и аз Саваш и за Яска.
Аз първоначално й нямах никакво доверие и бях много изненадана от развитието на образа й.
Направо ме е яд на Хакан, че не я удостои с любовта която тази жена заслужава. Кво се огледа в Букетка...така и не разбрах. Ама кат се замисля, всичко тръгна от Лара. Тя прие на прима виста Китка, но не прие Пелинката...а, тя завалийката какво ли не направи за да й се хареса.

Ееехх, колко е странен живота...


 Ех, не ми припомняй за Хакан, че ми иде да го #2gunfire #2gunfire #2gunfire За сетен път се уверявам, че много малко гънки им е дал Господ на тия мъже, ама...кажи му мъж и не го обиждай повече. Каква любов загуби, но като се замисля, явно не я заслужава. newsm78


Танче, той самият незнаеше какво иска, да бъде с Пелин, която му харесва или да  слуша проблемната си дъщеря. Какво и хареса на вечно мрачната и тъжна Китка незнам, Пелин си беше толкова свежа жена.







Виж целия пост
# 307
Виж целия пост
# 308
Колко пъти Саваш изтри сълзите на хубавите очи на Ясемин
Виж целия пост
# 309
Пелин...ех, тази Пелин. Thinking

Пуснаха я с парашут във филма, обаче се оказа истински приятел и аз Саваш и за Яска.
Аз първоначално й нямах никакво доверие и бях много изненадана от развитието на образа й.
Направо ме е яд на Хакан, че не я удостои с любовта която тази жена заслужава. Кво се огледа в Букетка...така и не разбрах. Ама кат се замисля, всичко тръгна от Лара. Тя прие на прима виста Китка, но не прие Пелинката...а, тя завалийката какво ли не направи за да й се хареса.

Ееехх, колко е странен живота...


Аз Пелин я очаквах да изиграе някакъв гаден номер на Саваш.Тя така хишнически го гледаше вечерта като се беше напил в нейния бар.На следващата сутрин като се събуди в леглото и си викам ей сега ще стане мазало .Не ми стана точно ясно защо на Пелин и трябваше да дава елека точно на Ясемин.Тъй ли не и доиде на акъла ,че Яска ще изревнува  newsm78Или пък може би сценаристите не са били много на ясно точно като каква да е Пелин -лоша ли добра ли  newsm78
А пък госпожа Севги не се изясни точно кава е дали е приятелка на Ясемин или просто я използва ,за да си направи бизнес.Уж беше приятелка ама по едно време и дойде до гуша от драмите на Ясемин.Май Севгито си мислеше най-вече за собствения интерес  smile3521
А Хаканчо е просто мъж .Възползва се от възможността да забие лесна бройка.Пелин го хареса много и бързо бързо престъпи към същината на отношенията им.Мислеше си милата ,че Хакан също изпитва чувста към нея.Ама неее  тя беше просто забавление докато не дойде Чичек и не го привлече.Трябва да имаме и в предвид може би и фактора Лара който е твътде важен.Лара се сърди на татко си  защо има връзка с любимата как Чичек а каво ще стане ако има връзка с Пелин.
Виж целия пост
# 310
Виж целия пост
# 311
Аз Пелин я очаквах да изиграе някакъв гаден номер на Саваш.Тя така хишнически го гледаше вечерта като се беше напил в нейния бар.На следващата сутрин като се събуди в леглото и си викам ей сега ще стане мазало .Не ми стана точно ясно защо на Пелин и трябваше да дава елека точно на Ясемин.Тъй ли не и доиде на акъла ,че Яска ще изревнува  Или пък може би сценаристите не са били много на ясно точно като каква да е Пелин -лоша ли добра ли  

Ени ,аз бях убедена, че Пелин я вкарват бъде съперница на Ясемин, защо иначе по този начин даде елечето.Можеше да и го предаде като обясни ситуацията в която беше изпаднал Саваш. В контекст на ситуацията, каза гледайки пияния Саваш ,, това ме устройва,,- нещо имаш в предвид. Но май разбра какви силни чувства има между двамата и реши да им помага.Как само заяви, че дълго го е събуждала ,но след като е чул телефона на Ясемин веднага скача. Той милия така се стресна като се събуди в леглото на Пелин, кой знае какво щеше да стане ,ако сценаристите бяха залитнали в тази посока.

Виж целия пост
# 312
Виж целия пост
# 313
Виж целия пост
# 314
Щастливи мигове ги очакваха в новата къща

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия