Направо съм изпуснала нещата от контрол.
Di-ni - 44 еп. ми е любимия. Приятно гледане.
късметлийка, а аз го чакам да говори по Диема фемили
късметлийка, а аз го чакам да говори по Диема фемили
Споко Ели и по Диема ще се появи.Той там е взет на щат за рекламно лице.Скоро го очаквам да вземе да рекламира космодиск , пеинт зум и матраци Дормео
Ясето как само бързо, бързо му придърпа ръчичката.
късметлийка, а аз го чакам да говори по Диема фемили
Споко Ели и по Диема ще се появи.Той там е взет на щат за рекламно лице.Скоро го очаквам да вземе да рекламира космодиск , пеинт зум и матраци Дормео

Сега върви и реклама за спално бельо, българско производство
в розово ,много ще му ходи на Мурат Препоръчани теми