Да преправим старите мебели - 10

  • 108 581
  • 728
# 660
И така девойки, имам си рафтодържачи и закачалки Simple Smile Остават дъските и в тази връзка дайте съвети какъв цвят да взема лак? Как се постига ефект като този на мебелите от серията индиана?
Освен тази закачалка предстои и пейка, която още не съм я доизмислила. За да не стане много кованото желязо, може да сложа само декоративни ъгли или някакъв орнамент или само малки крачета, още съм на идейна фаза и приемам съвети Simple Smile




Виж целия пост
# 661
Не знам какво е помещението и цветовете, също така не разбрах пейката с облегалка или без я искаш, но на мен много ми хареса първата от този сайт:
http://kovacha.com/peika.html
Отгоре слагаш хубави големи възглавници, да е мекичко, а отдолу можеш да слагаш обувки, или от тези кутии органайзери  newsm78
Виж целия пост
# 662
Не знам какво е помещението и цветовете, също така не разбрах пейката с облегалка или без я искаш, но на мен много ми хареса първата от този сайт:
http://kovacha.com/peika.html
Отгоре слагаш хубави големи възглавници, да е мекичко, а отдолу можеш да слагаш обувки, или от тези кутии органайзери  newsm78
Пейката без облегалка, мястото е твърде ограничено дължина 100см дълбочина 35-40, иска ми с основно да е дърво, дали тип ракла или изчистена пейка и отгоре задължително възглавнички. На земята ще е с настилка с текстура дърво нещо като дъб, а стените ги мисля още.
Виж целия пост
# 663
Момичета, някой да е виждал златна боичка, но да е наистина златна, като тези дръжки http://www.ebay.co.uk/itm/400257778356?ssPageName=STRK:MEWNX:IT& … p3984.m1497.l2648?Намерих в Пазарджик едно магазинче за художници, но едната боя беше повече като бронз, другата направо оранжевееше.
Виж целия пост
# 664
Момичета, някой да е виждал златна боичка, но да е наистина златна, като тези дръжки http://www.ebay.co.uk/itm/400257778356?ssPageName=STRK:MEWNX:IT& … p3984.m1497.l2648?Намерих в Пазарджик едно магазинче за художници, но едната боя беше повече като бронз, другата направо оранжевееше.

В магазини Слънчоглед Peace
Виж целия пост
# 665
Валета, Седефка беше писала, че имало на Лакпром златиста.
Виж целия пост
# 666
Имам две малки картинки който искам да сложа в рамки, но всички рамки са за снимки който на мен ми харесват, а те нямат отзад държач за стена. Тези държачи от къде се купуват и има ли др начин да ги закача на стената?
Виж целия пост
# 667
Аз съм намирала такива в магазин за рамки за картини. Конкретно има един на ъгъла на Оборище и Черковна, там има и обков, и някакви мебели..
Виж целия пост
# 668
Magrat , благодаря, но съм от Варна, но ми даде супер съвет - магзини за рамки и картини  Peace
Виж целия пост
# 669
Отдавна не съм се обаждала, не съм и творила...музата ме е напуснала...поне за сега.
Но не се въздържам да изкажа прекрасното чувство, което всеки път предизвиква у мен темата, като я разглеждам.  bouquet
Felicidad, няма да изразявам възхищението си, за да не се чувстваш неудобно. Simple Smile Къде мога да разгледам магазинчето, линк на лични? Така ме стоплиха показаните снимки. Вече отворено ли е да го посетя и да си купя нещо?
 
Виж целия пост
# 670
Имам две малки картинки който искам да сложа в рамки, но всички рамки са за снимки който на мен ми харесват, а те нямат отзад държач за стена. Тези държачи от къде се купуват и има ли др начин да ги закача на стената?

Може и без специални държачи. Отзад на рамките на половината разстояние, или на 1/3 заковаваш малки пирончета, извиваш ги с клещички и слагаш тънка тел или канап.

http://www.youtube.com/watch?v=QiM2iHPAiLI

Ето как става, но без да използваш специалните закачалчици.
Само да са малки пирончетата, да не излязат отпред. Simple Smile

Виж целия пост
# 671
Doris,дъските от чам ли са? Ако онагледиш, какво точно искаш да постигнеш като цвят,може би ще е по-лесно.
Виж целия пост
# 672
Благодаря, момичета!

В продавалника има интересен бюфет http://prodavalnik.com/starinen-skrin-i3141977
Виж целия пост
# 673
Doris,дъските от чам ли са? Ако онагледиш, какво точно искаш да постигнеш като цвят,може би ще е по-лесно.
Засега откривам само дъски от чам. Идеята е от тук Wink :



На пода ще е тези пвц планки

Какво мислите за този цвят? :
Виж целия пост
# 674

Doris, какви са тези пвц планки? Това едно като линолеум, нарязан на ленти ли е?
Виждала ли си това нещо вече поставено и как изглежда? Защо го предпочиташ пред ламината например?
Наскоро научих за съществуването на този продукт и ми е любопитно. Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия