Февруарки09

  • 45 616
  • 752
# 405
Честита щерка на Блубери, да е жива и здрава! Бързо възстановяване на мама Simple Smile
Виж целия пост
# 406
Честито на Блубери! Да е здрава и усмихната!
Виж целия пост
# 407
Честита рожба на Блубери! Да са здрави и щастливи цялото семейство!

И на днешните именнички - много прекрасни мигове и да им се слави името!


 Hug
Виж целия пост
# 408
Честито на Блубери! Да ви е жива и здрава дъщеричката!

Да ви покажа една нова модна тенденция за....баня...Simple Smile

http://media.snimka.bg/9914/026082523.jpg?r=0
Виж целия пост
# 409
Честито на блубери и на цялото им семесйтво. Пожелавам на малката Моника много здраве и щастливо детство.

Силве, уникална е Раличка
Виж целия пост
# 410
Честита радост на Блубери!Да е жива и здрава малката Моника!
Виж целия пост
# 411
Честито Блубери!!!
Много здраве, щастие и късмет за малката Моника!!!
Да е добре дошла на белия свят, да радва близки, да е най-обичаното дете!!!

Засега и аз се преброявам ЗА 28-ми, макар че имаме идеи да се отдадем на ски-спорта през следващите зимни съботи и недели ...
Сдухвам се от работа, Михел пак е сополив и кашлящ ..., едните ски са ми надеждата за релакс.

 Hug
Виж целия пост
# 412
честит рожден ден на прерасната мила,бъди здрава мило дете,расти щастлива за радост на всички които те обичат!

Мила ми прекрасна Зари,честит празник,бъди здрава,обичана и много щастлива!
Виж целия пост
# 413
ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА МОНИКА НА БЛУБЕРИ! Да е жива, здрава, да расте игрива и щастлива!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МИЛА, ЗАРИ И ВСИЧКИ, КОИТО СЪМ ПРОПУСНАЛА! Да сте живи, здрави и много щастливи!

Раличка е страхотна!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 414
 Hug
Виж целия пост
# 415
Благодаря ви много, момичета!  Hug
Виж целия пост
# 416
ПЛАМИ,АЧКО,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МИЛИ ДЕЧИЦА,бъдете здрави за радост на всички!


blueberrygirl,честита радост,желая ви здраве,малко колики и поспаливи нощи Mr. Green  bouquet

Виж целия пост
# 417
Честито на Плами и Ачко - да са живи и здрави, обичани и щастливи!!!

Под секрет да ви споделя, ако случайно не знаете - фейсбук е създаден от военните, за да следят целия живот на хората и всичко, за да могат лесно да манипулират, така че вземете да си се върнете тук в любимата ни тема.
То и аз не пиша често, но поне чета, а във фейс нямам никакво желание да влизам ...

Много ми липсвате и се надявам скоро да се съберем  Hug
Виж целия пост
# 418
и аз с един ден закъснение  Embarassed

Живи и здрави да сте, мили дечица Simple Smile
Виж целия пост
# 419
Честит рожден ден на патерици на Мила,Плами, Ачко!

На всички именници, рожденници, които съм пропуснала. Бъдете живи, здрави и много усмихнати!


Аз напоследък много не пиша, защото започнах малко да се сдухвам за работата. Никъде не ме искат и не мога да си обясня защо. Преди пет години, на което и интервю да отидех, имах предложение, а сега ooooh! Аз ли нещо съм затъпяла в очите на хората, годините ли са от значение, или просто сега успяват най-най-добрите newsm78 Усещам как самочувствието ми започва да пада с всеки изминал ден.

Установихме,че Рали не може да казва "с" под никаква форма, и незнам дали не трябва да отидем на логопед?

А лудия й баща вчера й донесе ски от Германия - голям смях, нея я е страх от ски-обувките, ама иначе ще карат hahaha

Оздравяване  на всички болнички!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия