Февруарки09

  • 45 616
  • 752
# 420
Тук съм, за да ви почерпя за "остаряването" ми с днешна дата   Hug




Виж целия пост
# 421
Бисе, много здрава и щастлива да бъдеш! И да се сбъднат всичките мечти! Hug
Виж целия пост
# 422
Честит Рожден Ден, Бисе!!! Бъди жива и здрава , много щастлива, много обичана и скоро с друг ник  Hug
Виж целия пост
# 423
Бисе, честит рожден ден! Бъди все така усмихната и позитивна! Весел празник!


Ето и една почерпка от порасналата Плами Simple Smile

Виж целия пост
# 424
Бисе, честит рожден ден! Много здраве, щастие, късмет и сбъдване на мечтите!  bouquet
Виж целия пост
# 425
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, БИСЕРЧЕ! Бъди жива, здрава, щастлива, обичана и все така позитивна и лъчезарна!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН И НА АЧКО И ПЛАМИ! Желая им незабравимо детство, изпълнено с много игри и веселие!

Маринка, не се отчайвай! Сега е много много трудно да си намериш работа, но бъди упорита! Сигурна съм, че скоро ще намерим точно това, което искаш!  Hug
Виж целия пост
# 426
Благодаря за пожеланията!!!  Hug

Маринка, доколкото знам сега е много трудно по принцип човек да си намери работа, но трябва да претръпнеш и да не го приемаш лично, а да продължиш да опитваш. Надявам се скоро да намериш най-подходящото за теб!!!

Виж целия пост
# 427
Дорабела,в момента е много трудно с работата.Ако в СВ то посочваш,че имаш дете,знаеш че също е проблем за работодателите.
Но не се отчайвай.Твоята работа те чака  Hug
Виж целия пост
# 428
Днес е Св Татяна.
Да почерпя по случай именичката





Честит Рожден ден на Даниела и Георги-да са живи и здрави!
Виж целия пост
# 429
Елфи, да ти е жива и здрава малката именичка. Много щастливо детство и пожелавам.

Честит рожден ден и на двамата ни рожденика. Бъдете здрави и щастливи деца.
Виж целия пост
# 430
Елфи, да ви е жива и здрава и много да ви радва!
Честито и на всички, които скоро имаха поводи за празнуване и съм пропуснала дапоздравя.
Виж целия пост
# 431
Ели, да ти е жива и здрава Таничка! Много да ви радва и слуша!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДАНИ И ГЕОРГИ! Да са живи, здрави и много щастливи!

Наде, Миме, ако не сте вие да ни организирате срещите, нищо не става! Моля ви, включете се!  Hug
Виж целия пост
# 432
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДАНИ И ГЕОРГИ! Да са живи и здрави!!! Много щастие и усмивки!!!

За срещата копирам от фейса:
Броя ни 12 човека, мисля да запазя за 10...
Мечи, на 27-ми Венци на Котето и Алекс на Laracroft са рожденици... Но те и двете не са казали, че ще идват на 28-ми, така че може да го направим и на 27-ми Simple Smile
За заведение нямам точна идея, но гледам, че ще имаме бремелинки, така че задължително ще е за непушачи Simple Smile Пък ще пушим навън или ще се преместим като ги изпратим тях Wink
Час... 19:00, ок ли е?
Виж целия пост
# 433
Девойки, на мен май пак ще ми се размине идването, тъй като на 28-ми съм канена на една годишнина и няма как, трябва да отида.
Затова в избора си не се съобразявайте с мен.
Весело изкарване!
Виж целия пост
# 434
Здравейте,
аз пък "лежах" на лаврите, че срещата е днес и за съжаление пак пропуснах ...

ЧЕСТИТИ РОЖДЕННИЦИ на патерици
ДАНИ И ГЕОРГИ
ВЕНЦИ И АЛЕКС
Да са живи, здрави, да растат обградени с много любов,
да имат щастливи игри и много усмивки!!!

Ели, да ви е живо и здраво малкото Танче!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия