
Пожелавам ви много усмивки на цялото семейство!!!
Имах удоволствието да я пробвам на РД на племеничката ми и.... ДОБРА Е
Брат ми едно време много хвалеше Шампанско и Японска, но не съм ги пробвала 



затова на всички наши дечица-февруарчетата ни ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!
да са ни живи и здрави,много щастливи,все така обичани,с много късмет и успехи в живота.
и Иво на деси06 от днес! 

). На 23ти февруари ще сме кумове на наши близки приятели и роднини. Тогава ще е гражданския брак, а истинското данги-дунги ще е май. Та мисълта ми е за подаръците... На сватба 1.0 мислим бюджета да е до 150лв., а за сватба 2.0 може и малко повече 200-250. Двойката има връзка от 11 години, 2 деца (на които ние сме кръстници) на 9 и на 3, т.е. варианта със съдове, прибори, техника отпада от само себе си. Мислех си за сватба 1.0 да е някакъв романтичен уикенд някъде (след сватба 2.0 ще ходят в Париж на меден месец), но не съм съвсем сигурна. Приемам всякакви хрумвания!
Препоръчани теми