Вержи, да са ти живи и здрави юнаците, много да са игриви, весели и щастливи!!! Да ви радват, по-малко бели да правят и да ви даряват с много любов, както и вие тях!!!
Блубери, и аз съм на мнение да оставите бебока на някого и да отпразнувате РД с дечица и каката да има своя "звезден миг" и радост.
Марти, много готино си го измислила, но доста натоварено откъм време за празнуване ..., важното е Хилендара да е доволна и щастлива

Наде, а вие биете всички рекорди по празнуване, според мен, но пък касичките са "вълшебна работа" -:)) За кой концерт билети ще купуваш, ако не е тайна?
Ние също го правим на три пъти /по-скромно от това няма накъде/ - първо с торта в яслата, снощи в къщи само с двете баби и двамата дядовци, а в неделя - както и миналата година - в детски център с 10-тина деца. Този път обаче съм поръчала много по-малко неща за хапване, защото миналата година установих, че е голямо разхищение на храна ..., та сега по този повод се надявам да излезне и доста по-евтино, предвид на всеобщата криза, не е разумно да се правят някакви безумни неща. Още не съм избрала торта само. Михел е много щастлив от снощи, подаръците - колело, лего, "обичайното" влакче и микрофон за пеене - все неща, с които играе и се забавлява много. Надявам се и в неделя да му хареса...
Хубав ден от мен!!!




, от Крокотак.
Наистина последната част беше като виц - 69 въпроса от това естество. Обясниха ни даже,че не можем да си измисляме, защото имало контролни въпроси, от които се разбира дали лъжеш