Ани, ти там бъз от къде ще намериш?
Майка ми и баща ми ще идват след 3 седмици,та те ще ми донесат.






С интерес чакам резултатите довечера.

Голяма активнот в нашата секция
и сега ще си ги ям аз.... 

Добре,че това го забелязваме само родителите,а децата си играха и си прекараха добре.И това е единственото заведение с детски кът в градчето,и не мога да разбера,защо собствениците не искат да го разработят и да им върви.Искам и да отворя такова заведение,има и проекта разработен,но....банките не отпускат кредити на чужденци.
Понне имам планове.
и сега ще си ги ям аз....

и без втори дубъл на болницата...
Минута по минута съм брояла времето до пристигането ни. От автогарата директно в Пирогов - ама това се разиграва в 5 сутринта и от кабинетите се подават едни сънени глави и само дето не ни изгониха. К/во сме били искали, добре изглеждал - едвам се разсъниха да ни обърнат внимание - това всъщност бъбречна криза ли е или нещо друго....Идилия, добре че брат ми си живее там, че директно при него - малко да полежи до полета за Прага. А аз през цялото време си представям как месец и половина чаканата ни екскурзия заминава като дим през комина. Дори си мислех и самичка да си пътувам
, ми тъй де болните да лежат..
Както съм ти казвала и преди, имаш талант за писане! Замисли се над това!
Решх да направя номера с ряпата, на Явор и ММ. Припомнете ми как беше - взимам черна ряпа, режа я на две, издълбавам и пълня с мед нали? Странно че моята е бяла отвътре, така ли трябва да е




Решх да направя номера с ряпата, на Явор и ММ. Припомнете ми как беше - взимам черна ряпа, режа я на две, издълбавам и пълня с мед нали? Странно че моята е бяла отвътре, така ли трябва да е 
Режеш отгоре малко капаче, издълбаваш дупка и слагаш капачето обратно. Аз мед не съм слагала, слагам по една лъжица захар. Препоръчани теми