СЕПТЕМВРИ´09 - тема 39

  • 32 417
  • 751
# 180


Ани, ти там бъз от къде ще намериш?

Майка ми и баща ми ще идват след 3 седмици,та те ще ми донесат. Peace
Виж целия пост
# 181
Добрютро и от нас!
Нииищооо интересно нямам за писане. Хубавото е, че и нямам от какво да се оплача.
Чета, че има болнички...Дано бързо да минава на дребчовците!!! Praynig
Цвета, а вие да не стъпвате в болници вече!!! Hug
Хриската, не се коркай, душата! Тва тука не е правописния форум, а само отчетен! Слагай, каквито знаци ти душа сака!!! hahaha
Впрочем, получи ли паролата на албума? Ако не, пиши на лични и ще ти я пратя!
Кво друго...  newsm78
Анита, дано купоните днес не са много изтощителни! Wink
Виж целия пост
# 182
Добър ден Grinning
Навън страхотно временце се е отворило навън, само дето доста духа. Поразходихме се, даже успях да се доредя да гласувам. В нашата секция беше доста спокойно, докато в тази на мъжа ми се чакаше по половин час. Такова чудо не бях виждала откакто гласувам.
Виж целия пост
# 183
Добрутру. И аз дадох своя глас, висях 30 мин пред секцията, никога не е имало толкова навити да гласуват Crazy С интерес чакам резултатите довечера.
Аз нещо съм се разготвила, може би заради бездействието в болницата. Метнах още един тиквеник и сега пека киш, че ужасно ми се дояде. Децата спят, ще гледам филмче. Идилията е пълна. Само един сняг и червено винце ми липсват в картинката Grinning
Виж целия пост
# 184
 Здравейте мами,
мина първата седмица от работата ми, но от петък Ванко е с дрезгава кашлица, т.39.2 , хрема и разстройство и в понеделник сме при докторката. Междувременно му давам нурофен, панадол и хомеопатични, но кашлицата е много лоша. Дано премине скоро!
 Въпрос към Еми и Милена- По колко гранулки silicea 15 ch давате?
 Болничките да оздравяват!  Hug
Виж целия пост
# 185
Гари 2 пъти мечесно по 10 гранулки, но са ми в с схема с разни други хомеопатични.
Да минава бързо на Ванко, че доста гадно съчетание на разстройство, Т и кашлица...За разстройството много добре действа хидрасекта детския 3 пъти на ден...Тая година на няколко пъти го минахме тоя вирус, та съм с добри впечатления. За кашлицата компрес от извара довечера..  Peace
И аз гласувах след 40 минутно висене... Crossing Arms Голяма активнот в нашата секция  Laughing
Цветке как го правиш тоя киш...дай рецепта...И аз нещо съм се разготвила...вчера правих и двойно шоколадови мъфини...обаче децата не ги харесаха  ooooh! и сега ще си ги ям аз....
Виж целия пост
# 186
Еми,нали не само ти ще ядеш Flutter
Цвета, Hug
Всички болнички да оздравяват!
Виж целия пост
# 187
Първия РД  мина и не ми хареса.Заведението  и обслужването бяха под всякаква критика.Сандвичите бяха от стар хляб и парче шунка,което едва се виждаше.Всички деца трябваше да пият фанта,защото собственичката я мързеше да им донесе вода.Аз обаче си поисках,защото мойте не пият газирано. Rolling EyesТоалетните не бяха чистени сигурно от 1 седмица,нямаше тх. ooooh!Добре,че това го забелязваме само родителите,а  децата си играха и си прекараха добре.И това е единственото заведение с детски кът в градчето,и не мога да разбера,защо собствениците не искат да го разработят и да им върви.Искам и да отворя такова заведение,има и проекта разработен,но....банките не отпускат кредити на чужденци. #2gunfireПонне имам планове.
Хайде сега отиваме на следващия РД. Peace
Виж целия пост
# 188
И аз нещо съм се разготвила...вчера правих и двойно шоколадови мъфини...обаче децата не ги харесаха  ooooh! и сега ще си ги ям аз....
Ако изпитваш затруднения мога утре да мина през вас, и без това офисът ми е наблизо Mr. Green Flutter

Ани, дано вторият рожден ден да е бил по-приятен от първия.
Виж целия пост
# 189
Добър вечер момичета!Аз тъкмо се прибирамм,днес бях застапник на изборите и съм като увяхнала марула  Laughing  от 5,30 сутринта бях там до 22 часа!Голяма лудница,намръзнах се хубаво и се бях отказала ако има за балотаж,но ме искат задължително пак,та ще видим до Неделя какво ще реша!Малкия дойде с нашите и опищя коридорите в училището,всички ни научиха! Laughing Това е за сега,утре като се пооправя ще ви пиша повече!Лека ве4ер!
Виж целия пост
# 190
Ха здравейте и от мен  Hug

Прочетох ви. Цвета  Hug и без втори дубъл на болницата...

Сега малко да ви разкажа за нас. Литнахме за Прага в четвъртък и снощи по тъмна доба се прибрахме. Едновременно кошмарно и приятно. Нали оставих Боби полу болен само на хп, е не се размина аб определено. Ухото още на следващия ден беше ок, но 2 дена е кашлял почти нон стоп + хрема и темп. непрекъсната, майка се е мъчила с хп по телефона да се чуват, но накрая и е писнало и за да не мъчи детето е дала аб. Честно при 4-5 дена постоянна темп. и аз бих дала АБ, и то темп не 37,3-6, ами директно 38,7=38,9. Та така опита ми с ХП на тоз етап е 1:1 - едно разболяване с хп и едно с Аб. АМи явно ще е така, с толкова много болести и вируси....

Тръгнахме си чудесно (това по нощите става )за София (от там ни беше самолета) и след Търново, ММ като каза, че ще прави бъбречна криза и ...свят ни се зави и на двамата. Кошмарът беше пълен - такова чудо ни се случва сефте, не сме подготвени изобщо, да не говорим, че аз с моите слаби анатомични познания, само предполагах че са бъбреци....Нямах грам хапче в себе си, ама грам, в куфара само някакъв аналгин и витамин Ц. Шофьора помогна с някакви болкоуспокояващи, но от силната болка ММ дори и повръщаше. Какви ли не идеи ми минаха през главата - дори и да викам линейка на входа на Сф Crazy Минута по минута съм брояла времето до пристигането ни. От автогарата директно в Пирогов - ама това се разиграва в 5 сутринта и от кабинетите се подават едни сънени глави и само дето не ни изгониха. К/во сме били искали, добре изглеждал - едвам се разсъниха да ни обърнат внимание - това всъщност бъбречна криза ли е или нещо друго....Идилия, добре че брат ми си живее там, че директно при него - малко да полежи до полета за Прага. А аз през цялото време си представям как месец и половина чаканата ни екскурзия заминава като дим през комина. Дори си мислех и самичка да си пътувам  Crazy, ми тъй де болните да лежат..

Ама туристическо сърце не трае, мъжо се закрепи и след още един преглед в друга частна болница и две торби с лекарства излетяхме. В Прага - зверски студ, ама студ - добре опаковани с шалове и по 2-3 блузи обикаляхме от сутрн до вечер (ама буквално) улиците. Що бира се изпи и свинско под всякаква форма се изяде не е истина. Снимки ще кача, но по-късно. Първо да вземем децата, че доста им е домъчняло за нас. Коко дори не искаше да ни пуска да тръгваме, след 2-3 лъжи че ще се върнем още на следващия ден се съгласи...

Така девойки, май ще ви оставям, че бая писах, до по-късно  Hug
Виж целия пост
# 191
Надина,  Hug Както съм ти казвала и преди, имаш талант за писане! Замисли се над това!
Хриската и ти интересно си си изкарала вчера...
Анита, как мина втория рожден ден?
Виж целия пост
# 192
Наде в голям филм сте се вкарали, добре че не сте се отказали от пътуването.


Моите и двамата кашлят Crazy Решх да направя номера с ряпата, на Явор и ММ. Припомнете ми как беше - взимам черна ряпа, режа я на две, издълбавам и пълня с мед нали? Странно че моята е бяла отвътре, така ли трябва да е  Thinking
Виж целия пост
# 193
Припомнете ми как беше - взимам черна ряпа, режа я на две, издълбавам и пълня с мед нали? Странно че моята е бяла отвътре, така ли трябва да е  Thinking
Черна ряпа дълбаеш, не режеш и пълниш с мед  Peace

НАде, лошото минало, давай сега снимки да гледаме  Hug

Свили продължава с хремата и кашлицата, заведох го днес - налепа още не се е махнал, док се учуди как няма Т, пупупупу. Утре пускаме гърлен секрет, до тогава на гранулки. В сряда на обед ще се види има ли растеж и евентуално ще се включва АБ  Crazy

Мен ме е схванал кръста и ме боли око - какво по-добро от това  Whistling
Виж целия пост
# 194
Моите и двамата кашлят Crazy Решх да направя номера с ряпата, на Явор и ММ. Припомнете ми как беше - взимам черна ряпа, режа я на две, издълбавам и пълня с мед нали? Странно че моята е бяла отвътре, така ли трябва да е  Thinking
Да, бяла си е. Peace Режеш отгоре малко капаче, издълбаваш дупка и слагаш капачето обратно. Аз мед не съм слагала, слагам по една лъжица захар.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия