Дори и на гости като ходим си влачи дрехите да се облича и да излизаме Атракцион защо не ми се зарежда "личен опит от хомеопатия"...искам нещо да видя, че там съм го писала...ама не става
Дори и на гости като ходим си влачи дрехите да се облича и да излизаме



Ако пишете на някой админ, дали ще даде поне част от инфото
, дребното на ясла .
.Яке не мога да му намеря дебело. Имаме едно но ми се вижда тънко, уж поларена подплата, ама .Сега в нета гледах едно с влакчето Томас, дали сте го виждали , дебело ли е
? Понеже ни еме на вълна Томас и Мики маус
, мъжо взе да недоволства , че не може да гледа тв.

Днеска ще ходим по лекари
дано скоро пак дойдат...
Наистина е ужасно заразно това чудо, аз веднъж от чужда кърпа го прилепих.Препоръчани теми