Финландия - 24 тема

  • 179 985
  • 649
# 225
BRB ,благодаря сърдечно.
Още нещо се сетих,часа като нашия ли е или са час назад като в  Швеция?
Дестинацията е Kapellskar, Sweden-Åland,Finland,или с ферибота  Kapellskär Viking Line - Mariehamn - Turku за Mariehamn.

в същата часова зона като БГ сме. Приятен път! Simple Smile
Виж целия пост
# 226
Привет на всички тук! Peace
Като гледам много нови попълнения,а старите се загубиха някъде, Rolling Eyes
Не пиша,защото няма какво интересно да кажа..Всичко е по старому,само малкия дето е пораснал и хич не слуша... HugОт време на време чета,но не ми се пише нещо хич...До скорооо....  bouquet
Виж целия пост
# 227
Снежни гушки от мен.  Hug И при нас няма много ново, ще видим Дядо Коледа какво ще донесе.  Mr. Green
Виж целия пост
# 228
Здравейте, момичета. Аз бях няколко дни в отпуск- имам да ползвам няколко Pekkaspäivä. На 6.12 бяхме на кораба и на другия ден се разходихме из Талин. Мислех там да погледна за Коледни подаръци, ама нищо не харесах.
    Няма да ми се размине бутането из магазините. Вие купихте ли вече коледните подаръци?

Тази събота ни е фирменото парти- ще видим до колко ще откараме, че всички сме се уговорили за продължение в бар....
Виж целия пост
# 229
Привет!  Hug

Има ли сняг при вас, момичета? При нас вече доста вали, а съседите си направиха снежен мечок.

Виви, подаръци още не съм купувала и ще ги оставя за накрая. Тази година ми липсват всякакви идеи за подаръци, затова и толкова се бавя. Пожелавам ти весело изкарване на фирменото парти!  Hug

Аз вчера наредих елхата и вече съм в очакване на дядо Коледа. Дано не ме подмине тази година.  Embarassed

Приятен почивен ден!   bouquet
Виж целия пост
# 230
Привет!  Hug

Има ли сняг при вас, момичета? При нас вече доста вали, а съседите си направиха снежен мечок.

Виви, подаръци още не съм купувала и ще ги оставя за накрая. Тази година ми липсват всякакви идеи за подаръци, затова и толкова се бавя. Пожелавам ти весело изкарване на фирменото парти!  Hug

Аз вчера наредих елхата и вече съм в очакване на дядо Коледа. Дано не ме подмине тази година.  Embarassed

Приятен почивен ден!   bouquet


Ако си слушала няма да те подмине Mr. Green Аз също съм сложила коледната окраса и съм заредила коледното настроение  Grinning При нас сняг няма. Валя, но не се задържа, уви.
Весело изкарване на всички "Малки Коледи", които празнувате!
Виж целия пост
# 231
Здравейте,
отне ми доста време да ви изчета и ви благодаря за писанията Simple Smile
На мен ми предстои преместване в Хелзинки в средата на януари и се чудех дали в града има някакви български инициативи, български народни танци например. Доста се рових открих една самодейна групичка (Marteniza), но не намирам контакти. И ще се радвам да се запозная с Хелзинските мами.
Тепърва ми предстоят регистрации, учене на език и търсене на работа, знам че няма да е лесно, но нямаше да е толкова вълнуващо ако беше лесно Simple Smile
Виж целия пост
# 232
Здравейте! И при мен коледното настроение е на 6,както и украсата макар че няма сняг  Laughing Утре ни е фирменото парти. От една стана нямам търпение и ми е много интересно,но от друга ми е малко притеснено Simple Smile

Лека вечер   bouquet
Виж целия пост
# 233
Малко спам от мен: бих искала да се самокоригирам,че всеки път като вляза в темата и си видя последния пост се дразня на себе си (защото знам,че грешката не е от неграмотност).....как можах да напиша украса с О  ooooh!    #2gunfire
Виж целия пост
# 234
БРБ, едва ли някой тук ще те помисли за неграмотна!  Hug Всички допускаме грешки от бързане понякога, а конкретно тази аз не я бях забелязала, докато ти не го уточни.  Laughing

При нас май снега се стопи, ширнали се някакви тревистозелени площи наоколо, но тук-таме си е заледено по пътя. Днес май ще купувам последните Коледни подаръци и приключвам с тази работа.  newsm44
Виж целия пост
# 235
БРБ, едва ли някой тук ще те помисли за неграмотна!  Hug Всички допускаме грешки от бързане понякога, а конкретно тази аз не я бях забелязала, докато ти не го уточни.  Laughing

При нас май снега се стопи, ширнали се някакви тревистозелени площи наоколо, но тук-таме си е заледено по пътя. Днес май ще купувам последните Коледни подаръци и приключвам с тази работа.  newsm44

 Joy аз много се дразня на елементарни правописни грешки,та затова така реагирах  Wink

И при нас е топло (невиждано топла зима), няма сняг, не е студено. Казват,че се очаква да завали и аз лично чакам снега с нетърпение. Подаръци и аз мисля да купувам утре,че досега нямах никакво време да обикалям по магазините.

Лека вечер и приятен уикенд!
Виж целия пост
# 236
Аз още преди ден купих подаръците. Останаха ми само разни дреболии да напазарувам. Надхвърлих дооооста бюджета си за подаръци, защото не бях предвидила, че ще си напазарувам толкова много подаръци за мен самата. Добре, че по едно време се сетих, че съм тръгнала за други да купувам, че се поспрях. Но се радвам за една рокля, която тръгнах да купувам, а се оказа на касата с 50% намаление.

При нас се стопи снегът. Както беше натрупал едно хубавко, на следващият ден се изсипа такъв пороен дъжд, че омете всичко.

Нани Ани, добре дошла и леко преместване насам!

Момичета  Hug

От сега ви пожелавам Весела Коледа, защото може би няма да имам възможност да пиша до тогава! 
 santa2
Виж целия пост
# 237
И аз няма да съм много пред компютъра до Коледа, затова Весела Коледа и от мен! Много подаръци, здраве и щастливи моменти с любимите хора.

 santa2
Виж целия пост
# 238
mimota, Благодаря за топлото посрещане Simple Smile Весело посрещане не коледните празници на всички Simple Smile
Виж целия пост
# 239
Ние с малкия отдавна сме си украсили,но Коледа не е вече това,което беше,както и целия ни живот от година и половина.Така,че..със смесени чувства посрещаме всички празници(особено Коледа)
На вас желая спокойна и снежна Коледа с любимите ви хора и весело посрещане на новата година!Бъдете здрави!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия