НОЕМВРИйче сладко в мен бушува,че ще гушне мама скоро се вълнува!

  • 37 605
  • 761
# 60
Здравейте,мами,аз отдавна не съм писала,че нямам никакво време,а и когато нямам работа(рядко) гледам да полягвам,защото съм огромна!Баткото го приеха на ясла,много се радвам,вчера го записахме ,малко ми беше кофти в началото,но свиквам вече,че момчето ми пораства Simple Smile Другия дзвер не се е спрял откакто за пръв път го усетих да шава,много е активен,даже вече стана болезнено активен.И вместо да си почивам нощем тогава са ми най-тежките часове-до към 1-2 часа не мога да си намеря място,а когато най-сетне си наместя шкембето не мога да заспя,защото ме ритат и все ми е тясно на леглото.Но снощи май намерих златната среда-4 възглавници една след друга и става Simple Smile
Сега се зачетох в това,което сте писали,и аз като някои съм в  малко притеснено положение за раждането,нищо,че е второ пак имам страхове,но най ме е страх после как ще разпределям обичта си между двамата ми синове.Това ме яде от много време,не искам никой от тях да се чувства пренебрегнат или нежелан,от това много ме боли...
На мамите,които вече си гушкат съкровищата много прегръдки от мен,мъниците да растат здрави и усмихнати и мноооого послушнички:)На всички останали много спокойствие и късмет и най-вече леко раждане и безпроблемно майчинство Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Виж целия пост
# 61
Ванилия, Jylturche[/b], благодаря ви за инфото. Да ще трябва да възприема една от вашите схеми, защото това с чертичките не си е работа. Оффф, и малко се притеснявам, че движенията са едни такива деликатни в повечето случаи. Рядко има силни ритници...Абе да видим  Praynig. Аз продължавам да живея с мисълта, че всичко е наред.
Между другото, док. ми каза нещо интересно, което не знаех за движенията. На всеки час бебока будува по 10-ина минути, а през останалото време спи. Как не го знаех това досега newsm78

Cambria, и аз бях изпаднала в подобно затъмнение. Ходех си само на ЖК и от там ми казват, че всичко е ОК. Не бях виждала бебето от юни. И така до тази седмица, когато ме връщаха 2 пъти да записвам тонове, та се стреснах малко и директно отидох на ехограф при док, при която ще раждам. А тя като ме видя  ooooh! "Абе момиче, ти коя седмица си?" - аз се замислям, не съм сигурна. Имах много грижи покрай таткото и дори в мозъка си бях изостанала с 2 седмици (оказа се че съм в 34 навършена) - "Абе дете, малък ти е корема за тази г.с.! Това бебе изостава, да знаеш!" И ми го повтори, та и потрети. Чак като го видя на ехограф се поуспокои. Има изоставане де - 1 седмица. Но му чу и тоновете и каза, че за сега няма причина за притеснение.
Така че май си е добре да ги проверяваме бебоците веднъж месечно, че сега се чудя откъде ми е дошло Rolling Eyes. Тия кантари и мерки, дето ги правят на ЖК... май са от/за миналия век Simple Smile

happy_r, свежа идея. Аз все си мисля, че трябва да увековеча подобаващо първия си корем. Имам приятелка, която си направи много свежа фотосесия като беше в 9 месец. Живот и здраве, всичко с момчето да е добре,  Praynig мисля и аз да се увековеча Laughing

Е олях се Blush

Спорен ден на всички!
Виж целия пост
# 62
Здравейте,момичета.
Да се запиша и аз за последно в темата Confused
В болницата съм вече 3-ти ден с разкритие и контракции.Държим положението със системи.Дано издържа още маалко Praynig Доктора каза поне до неделя (не разбрах защо).Снощи без малко да ме свалят в родилна зала,но се размина.Постоянно записват тоновете на бебките,едната здраво се е навряла в малкия таз.Ще се ражда...няма как..
Сестра ми ще ви пише.Тя ще бъде моята вестителка Peace
Прегръщам всички Hug Hug Hug Стискайте ни палци Praynig Praynig
Виж целия пост
# 63
kelevra_79 Hug  Praynig  Peace , стискаме палци всичко да е наред.
Виж целия пост
# 64

Да се запиша и аз за последно в темата Confused

Е, за последно бременна, а иначе не е за последно  Peace Hug

Силно стиснати палци  Praynig
Сигурна съм, че всичко ще е наред  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 65
kelevra_79, стискам ти палци всичко да мине по мед и масло!
Аз днес сутринта се наканих и станах рано, за да ходя дам кръв и урина. Доки ми е пуснал ПКК, антитела и кръвна захар. Но се оказа, че магнезият не е включен в ПККто, та се наложи да си доплащам. Странна работа, ама щом така казват. Надявам се днес да си получа резултатите, че да ми е спокойно.
Относно каките/батковците и на мен ми се въртят много въпроси в главата - как ще ми стига времето, дали ще мога да обръщам достатъчно внимание на Андреа, как ще се чувства тя... Но скоро една приятелка, която роди, ме успоки, че всичко си идва на мястото с времето, търпение и спокойствие му е майката.
Виж целия пост
# 66
kelevra_79, стискаме много силно палци.Всичко ще е ок.
Виж целия пост
# 67
kelevra_79   Hug стискам палци всичко да мине леко!


Тази моята лентичка нещо не върви,вчера бях 36 и 2 днес пак показва толкова  newsm78  сега ще я оправя
Виж целия пост
# 68
kelevra_79, стискам ви силно палци и се надявам всичко да мине нормално!  Hug Ще чакаме само хубави новини от сестра ти Simple Smile
Виж целия пост
# 69
Kelevra_79, стискам палци, всичко ще е наред и чакаме хубавите новини скоро  Hug
Виж целия пост
# 70
kelevra_79 стиснати палци и от мен, сигурна съм че девойките ще са добре. 34 гс е много добре за близнаци, бебчетата ще са здравички и ще имат нужда само да качат малко грамчета. Най-важното е в момента да изкарате колкото се може повече три в едно и да се похвалиш с хубавите новини накрая  Hug

П.П ако имаш желание да се кърмите и искаш да цедиш и поддържаш кърмата първите дни, както и нужда от помощ или съвети не се притеснявай да ми звъннеш или пишеш.
Виж целия пост
# 71
kelevra_79, ти си герой, че носи твоите 2 бебки толкова дълго! Стискам и аз палци всичко да мине по мед и масло.
Виж целия пост
# 72
kelevra_79, и от мен силно стиснати палчета всичко да мине леко  Hug.
Виж целия пост
# 73
Лелееее, аз съм абсолютен мазохист newsm78. Тъкмо гледах как се прави секцио. Май трябваше да изчакам след като ми го направят baby_neutral
Виж целия пост
# 74
kelevra_79 сигурна съм, че всичко ще бъде наред Hug Силно стискам палци на теб и госпожиците  Hug Praynig
Sneakers мойта лентичка я оправям 3 ден подред Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия