НОЕМВРИйче сладко в мен бушува,че ще гушне мама скоро се вълнува!

  • 37 605
  • 761
# 75
kelevra, успех миличка!!! Всичко ще е наред с малките бонбони и аз мисля че за близнаци си добре, те гледат по-рано да ги израждат.

Sneakers: Ти ходи ли на ЖК? Какво ти каза, всичко ок ли е?

хоуп: Доколкото знам е нормално както да изостава бебето с няколко дни, така и видеозона изобщо да не показва верни мерки, май съм ви казвала за мойта приятелка, дето уж 4 кг и беше бебето , накрая се роди 2.800 , важното е да е добре, да има тонове и т.н. А големината на корема пък изобщо не е определяща, и аз така се бях стреснала преди няколко седмици- не стига че ми бил малък корема, ами и от последния преглед на същите сантиметри, после докито видя видеозона, и бебка си отговаряше точно на седмиците. А не знам мойто да спи толкова на час, имам чувството че като е будно постоянно рита, няма 10 мин, няма 5 мин, нон стоп докато не и свършат силите. Ако не мърда- хълца, ужас направо Simple Smile
Виж целия пост
# 76
Лелееее, аз съм абсолютен мазохист newsm78. Тъкмо гледах как се прави секцио. Май трябваше да изчакам след като ми го направят baby_neutral

Ooo, аз колко клипчета изгледах  Laughing Даже на моето първо секцио, понеже беше по спешност и нямаха време да ми сложат чаршафа пред лицето, надничах с интерес какво се случваше, ама тумбакът пречи на гледката. Няма нищо страшно Peace За 5 минутки си имаш бебе, после ти го показват и почват с медицинските процедури за тебе по операцията и да прегледат бебо, а пред тебе е само образът на сладкото малко бебенце. Аз просто си лежах на операционната и си плачех от щастие  Heart Eyes не мислех за никакви шефове и т.н......
Виж целия пост
# 77
хоуп: Доколкото знам е нормално както да изостава бебето с няколко дни, така и видеозона изобщо да не показва верни мерки, май съм ви казвала за мойта приятелка, дето уж 4 кг и беше бебето , накрая се роди 2.800 , важното е да е добре, да има тонове и т.н. А големината на корема пък изобщо не е определяща, и аз така се бях стреснала преди няколко седмици- не стига че ми бил малък корема, ами и от последния преглед на същите сантиметри, после докито видя видеозона, и бебка си отговаряше точно на седмиците. А не знам мойто да спи толкова на час, имам чувството че като е будно постоянно рита, няма 10 мин, няма 5 мин, нон стоп докато не и свършат силите. Ако не мърда- хълца, ужас направо Simple Smile
Благодаря ти Princess, това малко ме успокои. Моето момче не рита много и не хълца въобще. От време на време някак целият се извърта и ми се натиска и тука там деликатно ритниче или ръчичка. Виждам си корема как се деформира. И все пак малко се притеснявам. Да не би пък по някакъв начин да не му осигурявам достатъчно добра среда, за да е по-жизнен...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 78
Даа,бях на ЖК забравих да ви кажа. Казах му за вчерашните ми иглички или бодежи-нещо такова там,той само ме погледна. Питах го да ме прегледа да не е разкритие,той каза че като получа разкритие не само аз ами и околните ще разберат,и не ме прегледа. Понеже днес няма и следа от това вчерашното-не настоявах за преглед.
Виж целия пост
# 79
kelevra_79 УСПЕХ! Защо за последно? Ще те чакаме да разказваш  Hug
Sneakers, дано да е така и Д-ра да е прав.
Виж целия пост
# 80
Kalevra 79 силно стискам палци всичко да е наред с твоите момиченца и с теб.
Виж целия пост
# 81
Излязоха ми част от изследванията. Уви, магнезият и хемоглобинът са на долната граница. Пратих мейл на доки с резултатите, да видим какво ще ми предпише.
Виж целия пост
# 82
Kalevra 79 стискам палци всичко да е наред, щом е казал доктора до неделя, стискай до неделя. Hug Чакаме добри новини. Praynig
Виж целия пост
# 83
 wavey

Стискам палци за всички, които имат нужда, kelevra_79  Hug

Днес бил международния ден на усмивката http://novini.dir.bg/news.php?id=9639893 и нали така съм се кръстила - /surire от фр.ез. усмивка/ да раздам малко усмивки за добро настроение  smile3503 smile3503 smile3503

Хубава вечер на всички коремчета и приятен уикенд, въпреки края на топлото време.   bouquet
Виж целия пост
# 84
Докато се усетя и сте изписали 6 страници.  Grinning

При нас по мерките на главата върви 2 седмици напред, а по мерките на крака си е точно на седмиците. Явно ще сме големоглавчести. Simple Smile
Виж целия пост
# 85
Clioniki, и аз ходя при Димитров в Токуда и той ще прави секциото. В един преден пост видях, че от събота си на тонове. Значи ли това, че и в събота правят запис на тонове в Токуда или ти ще ги правиш на друго място?
Виж целия пост
# 86
Момичета, днес било деня на усмивката! Simple Smile Така чее ви пожелавам много, много, мноооого усмивки, леко раждане на всички ви, прекрасни, здрави и усмихнати дечица, които да ви радват много!  Hug

Аз днес пак видях малчо.. и за пръв път беше с отворени очи Simple Smile Така че днес пак емоции с мен Simple Smile Има като моите очи  Heart Eyes Ако състоянието му е така добро събота и неделя, в понеделеник ще го преместят в Първа градска да расте Simple Smile Това е от нас засега Simple Smile
Виж целия пост
# 87
Clioniki, и аз ходя при Димитров в Токуда и той ще прави секциото. В един преден пост видях, че от събота си на тонове. Значи ли това, че и в събота правят запис на тонове в Токуда или ти ще ги правиш на друго място?
Да, matie, в Токуда ще ходя за тоновете в събота. Поне така ходих с предната бременност, друго време в момента нямам, че още съм на работа. Но мисля, че правят записи и в събота, без записване на час е, само казваш на регистратура за какво си, плащаш и те викат като ти дойде редът. Аз така с предната бременност отидох за запис на тонове една слънчева събота и направо си останах да раждам, дано утрешният ден да не е такъв  Praynig
Виж целия пост
# 88
ох и аз да се запиша в новата тема че не съм идвала отдавна , сега отива да чета назад
Виж целия пост
# 89
kelevra_79,дано всичко мине добре и за теб и за бебетата.Пожелавам ти две прекрасни и здрави бебчета и дано успееш да задържиш още мъничко!!! Praynig Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия