НОЕМВРИйче сладко в мен бушува,че ще гушне мама скоро се вълнува!

  • 37 605
  • 761
# 90
KELEVRA стискам силно палци всичко да мине добре Simple Smile
аз вече две сутрини подред не мога да се отлепя от леглото... много ми се спинка... а иначе от два дни бебчууу не е много активен, но иначе ритне ли ме... цялото ми тяло подскача... Wink снощи цялата вечер не беше мърдал и с баба му се разтревожихме и се наложи да го побутна малко, че да ми отговори...
иначе мисля в понеделник пак да ида на преглед, че всеки ден имам от тези бодежи отдолу... както каза една позната... все едно си се порязала с бръснарско ножче... но поне не са толкова силни като първия път... ама аз да съм спокойна, че всичко си е наред пък... Simple Smile а иначе хамоглобина ми е 107, а всичко друго е супер в норма... Simple Smile в понеделник ще видим какво ще се прави...
а искам да попитам тези, които имат вече направление за хоспитализация... на направлението ми пише номер 141... при вас кой номер е? и пише за прием в болница за наблюдение на първа бременност с болки в корема според мъжууу... който е медицински представител и ги разбира тез неща... не трябва да пише това... е аз все пак ще питам в понеделник доки Simple Smile

леки и спокойни почивни дни... Simple Smile
Виж целия пост
# 91
Здравейте, момичета!
Най- накрая имаме интернет, благодарение на сестра ми, която успя да ми активира флашката.
Сестра ми дойде вчера, защото се бях притеснила доста, ако тръгна да раждам, съвсем сама, какво ще правя с Алберто.
Стиснати палчета и от мен за Келевра!!!
И аз имам разни притеснения как ще се справям с две, как ще се организираме, дали няма да ревнува Алберто...
Приятен ден и ще гледам да съм редовна Simple Smile
Виж целия пост
# 92
Здравейте ,коремчетааа  Hug

Ето едно видео ,което ме накара да се усмихвам широко още от сутринта  newsm62 newsm62 newsm62
http://www.youtube.com/watch?v=WxUulGkLu4I&feature=player_embedded

Надявам се и вас да ви зареди с хубави емоции!

Лек и усмихнат ден на всички  newsm03
Виж целия пост
# 93
Здравейте ,коремчетааа  Hug

Ето едно видео ,което ме накара да се усмихвам широко още от сутринта  newsm62 newsm62 newsm62
http://www.youtube.com/watch?v=WxUulGkLu4I&feature=player_embedded

Надявам се и вас да ви зареди с хубави емоции!

Лек и усмихнат ден на всички  newsm03 

Страхотно  newsm62 вдигна ми настроението!
Виж целия пост
# 94
Здравейте момичета!
Надявам се всички коремчета и вече родени бебчета да са добре, малък Ники е на термо легло и е 1990гр, дано става все по добре и скоро да си го взема у дома Praynig
Гушки на всички и до скоро Hug
Виж целия пост
# 95
Мотонети, браво на твоя малък мъж, да продължава с пълна сила да наддава грамчета и скоро да се гушкате у дома!!!
Александра, видеото е направо супер! Големи сладури, голяма работа  Joy
Момичета, от вчера имам силни болки като за цикъл и доколкото разбирам това са контракции, обаче освен тях от време на време ми се появяват някакви бодежи в корема, по целия корем, където е бебето или може би не е корема, а е матката, не зная...  newsm78   Дали е нещо нормално или да звъня на доки?
Виж целия пост
# 96
Motoneti  Hug Hug Hug Браво на твоето момченце!! Така се надявах и от теб новините да са добри...  Simple Smile Скоро ще си гушкаме юначетата!!! Simple SmileSimple Smile Heart Eyes
Жалко, че не знаем нищо за Сисинка... дано и малките принцеси да се справят...  Praynig

Много студено днес, бе... Не съм подготвена за такова време... Бременните ми дрехи са ми големи, дрехите от преди да забременея са ми малки...  ooooh!
Виж целия пост
# 97
motoneti Браво на малкия мъж! Да продължава все така  Hug

Jylturche Според мен щом са от вчера е по-добре да звъннеш за всеки случай!
Виж целия пост
# 98
Ех че лошо време   smile3506

Мото, браво на Ники! Дано скоро да се гушкате в къщи с малкия  newsm32
Някой има ли тел. на Сисинка, да и звънне или деда знам  newsm12
Jylturche, звънкай на доки, той ще каже да ли има повод за притеснение  Hug

Ние днес бяхме на тонове, всичко ние наред и сега ще почиваме в къщи спокойно Simple Smile Хайде лек следобед на всички и си почивайте повечко
Виж целия пост
# 99
Motoneti: БРАВО на героя! Дано още по-бързо да наддаде оставащите няколко стотачки и да си го взимате у дома!

Жълтурче, и аз бих те посъветвала да звъниш пак на докито, може и нищо да не е, ама за всеки случай....

Софиянкитеее: Дайте малко лошо време и насам, писна ми от тая жега!!! Тъкмо се обяснявам на майка, че уж чаках да стане септември, да захладнее, а сега е октомври, тука във Варна ми е много топло (предполагам и в Добрич също), ама аз не обичам жегата, обожааавам есента и зимата и искам вече да поразхлади малко....

Vili: Аз за дрехите , както и посъветвах една приятелка с термин декември- като захладнее- едно клинче, някаква туника отгоре и това, изобщо дрехи специални нямам намерение да купувам... Пък ти в случая, предполагам че имаш с нещо да закърпиш положението докато си влезеш в старите?
Виж целия пост
# 100
Здравейте  и от мен аз докато се запиша вие може и да изпишете темата  Grinning
kelevra_79 дано всичко да е наред при теб и бебетата
Motoneti браво на Ники дано много скоро си е у дома
сега аз да ви кажа как е при мен от 6.10 съм в 45дни болничен не че ще ги изкарам тези дни на 19 .10 евентуално ако удържим до тогава ми е насрочено секцио а аз съм страшна паника никак не ми се иска да е секцио но преди седмица едната бебека беше седалищно и доки не иска да рискува за нормално но имам малка надежда че ако се обърне и тя главично може да го навия за нормално а иначе контракциите си ми продължават и то доста по често от преди мисля че снощи ми падна и част от тапата във вторник съм на консултация и ще видим как вървят нещата стискайте палци да мога да родя нормално защото много ме е страх от операцията  Hugза всички
Виж целия пост
# 101
привет и от мен Simple Smile
При нас нещата са все същите. Устискам фронта. Тази нощ ме боля корема и имах контракции, но вероятно са подготвителни. Забравих дали писах, че на 25 октомври ще ми насрочат дата за секцио,, ако преди това бебето не тръгне да излиза Wink)
Много ме боли тазът и направо си е мъчение като съм легнала и се обръщам от едната на другата страна или пък като ставам #Cussing out
Много мина, малко остана..така, че ще търпим:)))
Виж целия пост
# 102
Много се радвам за добрите новини от Motoneti и приятните моменти на Vili2411  Heart Eyes
Жълтурче как си,обади ли се на доктора?
gerganna това мъчение с обръщането в леглото-по зле и безпомощна не съм се чувствала преди...

Аз днес пия за последно гинипрал-а и остава да чакам вече. Страх ме хваща,а досега си мислех "по-скоро да идва бебето"... Confused
Виж целия пост
# 103
Е, доредих се и аз да ви изчета, за да се разпиша  Party

Мотонети, чудесни новини, браво че сте толкова големи вече!
Жълтурче, още ли си имаш болки? А на АГ звънч ли? Дано да е фалшива тревога.
Сникърс, и аз все си мислех че скоро му е времето и като се шашнах тези дни че не съм подготвена  Shocked В четвъртък бях на запис на тонове и освен, че мушморокът така мърда, че записа продължи повече от половин час се оказа, че от честите неболезнени контракции, които имам напоследък шийката е започнала да омеква и да се скъсява и дори малко се е поразкрила. Сега съм на мг. Понеже и хемоглобина ми е много нисък пия и желязо. Настава лудница- 4пъти на ден едното,  3 пъти другото, през 2ч. Дано бебо да постои поне до края на октомври.
Принцес, внимавай какво си пожелаваш за времето, че тук е 5-6 градуса и от обяд вали. И аз нямам дрехи за това време, най-вече яке. А неговата липса не може да се замени с нещо друго . Май ще трябва да прежаля малко парички...
Александра, видеото е много зареждащо. А като го изгледах естествено започнах да гледам и други клипчета и установих, че коремът ми има още бая да расте ( а аз мислех, че е огромен ooooh!)
Мими, въпросната тапа как изглежда, добре оформена ли е.. Чудя се дали бих познала ако ми падне  Embarassed
Виж целия пост
# 104
хоп - и аз да се запиша Laughing.Напоследък само се записвам тук , но когато намеря време чета всичко наред.Аз имам болки в слабините или по - точно в костите от 2 месеца - а вечер са непоносими.Според докторите е било нормално. Grinning
Не помня от кога не съм се наспала , правим ремони и най - после дойде време за подреждането....абе изобщо е пълна какафония около мен.Моля се само бебка да подържи фронта докато изчистя и наредя багажите.После може би нямада имам търпение да излезе.
На всички желая лек финал , в случай , че не се появя вече тук  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия