Плодчето хапни, чайче с мед пийни и мечтана фигура постигни! Тема 43

  • 38 372
  • 751
# 330
И аз ще се включа при Вас. Започвам от 62 кг. Целта ми е 54 кг, но не бързам в свалянето. Може на няколко пъти да го направя.

Някоя от вас спортува ли заедно с диетата? Как се чувствате при натоварване?
Виж целия пост
# 331
Lilian_V добре дошла  Hug Пожелавам ти успех  Laughing
Относно спортуването би било много добре, но на мен не ми остава време за съжаление иначе знам, че при  д-р Емилова плодуването е съчетано със упражнения и народни танци.
Виж целия пост
# 332
Здравейте, момичета, от утре и аз съм при вас :о) Обичам много плодове, така,че не мисля, че ще се затрудня. Не знам колко килограма съм (около 58 ) целта ми е да пречистя организма си и да сваля от обиколките  Simple Smile
Виж целия пост
# 333
Добро утро плодчета!И днес ще съм на ябълки и чай. Laughing
Майка на бандит Добре дошла! HugПожелавам ти успех!
А на всички една успешна и ползотворна  седмица!!! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 334
Здравейте, току-що се регистрирах във форума.
Отдавна се интересувам от лечебното гладуване, но все не намирам смелост да започна. Днес се реших, пожелайте ми успех.
Благодаря
Виж целия пост
# 335
Добър ден от мен  Flutter
с.м.н. благодаря за топлото посрещане  Hug
Днес съм на мандарини, купих си 1.200 и си ги разделих на 3 части, но за съжаление едва сега ми е първото хранене . Взех си и нови чайчета - мащерка и мента, защото у нас имам на Туинингс плодови и мисля че са си чиста химия(някой , ако знае нещо по въпроса, ще се радвам да ме обори, защото ги обожавам просто  Crazy). Имам и чай жасмин насипен, но така и не се научих да го правя. Не успях да си намеря истински мед, затова засега ще пия чайчето чисто.

Интересно ми е, има ли от вас с ниско кръвно и как се справяте без кафе???

marulina, успех  Hug
Виж целия пост
# 336
Майка на бандит аз също съм с ниско кръвно и режима не ми се е отразил зле напротив чувствам се прекрасно, относно кафето както бях споменала по назад пия от 2 до 3 на ден без захар, просто не мога без него Laughing
Виж целия пост
# 337
Здравейте!
Аз днес съм на грейпфрути и мандарини Hug
Успех на всички и добре дошли на новите Hug
Виж целия пост
# 338
Здравейте момичета , днес ще съм на мандаринки и чайче.Успешен ден на всички! Hug
Виж целия пост
# 339
Аз пак съм в застой от няколко дни,но продължавам.Днес съм отново на мандарини и грейпфрут.Успех и от мен Hug
Виж целия пост
# 340
Здравейте и от мен,
Отчета от вчера е следният 2 литра минерална вода/ за мен е постижение, защото пия най- много по две чаши вода на ден/, една ябълка , една к.л. мед и  5 бр. шушени кайсии. Simple Smile
Днес  до сега два портокала.
Виж целия пост
# 341
Здравейте момичета   bouquet
плодувам от 7 дни ( като това ми е втророто - 1-то път беше 12 дни + 10 захранване), днес ми е втори ден от 5-дневно захранване. Не съм писала, но почти всеки ден понаглеждам какво сте писали и споделили. Пия вода по 3 литра (до18часа)на ден , 30мин. преди плодовете не пия вода и 30 мин. след това, без чайчета да са включени към тях, храня се в дните на плодуване сутрин - ябълки, обяд - портокали, или грозде, или круши, вечеря - ябълки. Чая е планински натурален( от село)  - мурсалски, риган и липа. Мед - 2 вида, един немски (невероятно истински) и от Пазар Ситняково от един човечец  Simple Smile . На народни танци не съм ходила сега на това гладуване, но предния път ходих 2 пъти седмично. Този път всичко е много по лесно и леко, дните в който само плодувах беше много приятно празно в стомаха ми, не съм усещала глад все пак плодовете дневна дажба беше 800-900гр. Днес се захранвам 2-ри ден, много е вкусна храната, приготвих си салата от сайта на д - р Емилова - неверятна е  Simple Smile
Чета ви от септември месец и ми прави впечатление, че почти всеки пише как плодува, а за самото захранване  - което за мен е по сложната и съществена информация, много малко от вас или не пишат или не стигат до там. Може би е хубаво и това да споделяме, особено рецепти  Simple Smile
Хубав Ден!
п.с. Целта на плодуването ми е да преборя само 4кг. след раждане преди 2 год., а другата основна е прочистване на организма което и е самоцел на гладолечението като цяло. И последната ми причина е задуржането на вода искам да разбера коя храна предизвиква у мен сутреешно отичане на крайниците!
Виж целия пост
# 342
Здравейте момичета :о) Днес ден- втори, всичко е наред . Вчера едвам удържах фронта  Laughing Най-трудно е като трябва да храня детето  :/  
За сега съм на едно кафе (не мога без него), един банан(само това успях да хапна на улицата) и един ментов чай с мед, който най - накрая си купих Simple Smile))))

icyangel ти колко килограма успя да свалиш предния път ?? Аз също задържам вода и всичко започна по време на бременността. Мисля, че може да имам проблеми с бъбреците  newsm78

Наталчето колко кг свали до сега??

Искам да ви попитам като за първо гладолечение колко дни да карам на плодове? Не ми е гладно, но се притеснявам да не си докарам друг проблем  Tired




Поздрав
Виж целия пост
# 343
icyangel поздравления  Hug На мен също ми предстои захравнане и да си призная честно много ме е страх да не се издъня.Винаги там бъркам затова ще ми е интересно да разбера с какво се храниш по време на захранването.Аз още не съм решила кога ще приключа със плодуването но ще е скоро.
Майка на бандит щом като ти е за първи път можеш да пробваш със 10 дни плодуване и 5 захранване ,но все пак е индивидуално за всеки ,но колкото и да решиш ти желая успех  Hug
Виж целия пост
# 344
При първото плодуване -7кг. Върнах 3. Сега - 6кг. Захранвам от вчера : 8:00 чай с мед и лимон, 10:00 - 2 ябълки, 12 - миниатюрно морковче (след което много ме боля корема), 14:00 - 2 портокала, 16:00 чай с мед, 18:00 резен зеле в блендера с вода на каша 100мл. Вода 3 литра.  + 1 сварен  мъничък морков на пара. Днес - 8:00 чай с мед и лимон, 10:00 - 2 ябълки, 12:00 в чашка от 200мл салата от ряпа - червена, бяла, черна, алабаш, морков, зеле, сок от лимон 1 с.л. + 2 сварени на пара малки картофчета, 14:00 - 2 ябълки, 16:00 чайче с медец ммммммм да ми е сладко, за 18:00 съм сварила супичката от първия пост 300 мл. + 200мл чашка салатка като тази на обяд!
 Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия