Плодчето хапни, чайче с мед пийни и мечтана фигура постигни! Тема 43

  • 38 373
  • 751
# 345
icyangel страшна си  Hugмного ти благодаря за изчерпаемият отговор така ще ми е много по лесно.  love001
Виж целия пост
# 346
Здравейте ,днес малко късно се включвам ,но работа няма как.Кантара сутринта пак отсече 60.200кг. много задържане вече няколко дни newsm78 За пореден ден на  любимите ми ябълки и чай Laughing
Виж целия пост
# 347

Здравейте и от мен Wink
Днес ми е трети ден, за сега съм на помело и чайчета Simple Smile) Глад не усещам, но се усещам , че все ми мирише на някаква храна Simple Smile))))))




Пак съм аз Simple Smile

Здравейте, момичета   bouquet
Наминавам да се отчета- трети ден без прегрешения. Гордея се със себе си. До сега не ми се е случвало на какъвто и режим да съм била. До сега бяхме на гости- минах с една чаша вода  newsm68
Виж целия пост
# 348
Здравейте момичета, и днешния ден минава успешно, до сега съм само  на една мандаринка ,но нямам никакво свободно време.Лудницата е пълна Mr. GreenПри вас как е ,пишете, къде изчезнахте пак?
Майка на бандит браво!
Виж целия пост
# 349
Здравейте  Hug Днес ми е четвърти ден без прегрешения  Flutter Беше трудничко, понеже пекох тиква, а много обичам, и готвих на мъжа ми разни вкусотии, но удържах фронта Simple Smile)))))) Сега съм се разтърсила за рецепти за Коледната трапеза. Реших, вместо да ходим у бабите и да се тъпчем със пържено и мазно, да ги събера у нас  и да  сготвя режимно   Whistling

с.м.н., май останахме двете  newsm78
Виж целия пост
# 350
Тиква би могла да ядеш,тя е диетична
Виж целия пост
# 351
Майка на бандит  Doli е права.Пробвай печена тиква полята с мед голяма вкусотия Heart Eyes
Виж целия пост
# 352
Как ви обичам, ако знаете  Hug Само я гледам и подсмърчам  Crazy За днес вече ми е късно но утре ще си хапна Simple Smile С мед я направих точно, но погледнах в старите ви постове, че не може плод с мед..а и видях, че тиквата фигурира в захранването  Tired
Днес да се отчета- 5 мандаринки и 1 грейпфрут

Лека вечер от мен   bouquet
Виж целия пост
# 353
Здравейте, най после видях 5 на кантара.Тази сутрин 59.700 кг. Joy
Днес моя мил съпруг има рожден ден и довечера ще си позволя отново малко салата Embarassed но ще бъдем на заведение и няма как.
Майка на бандит как си мила? Hug Похапна ли си тиква Laughing
Виж целия пост
# 354
Здравейте, най после видях 5 на кантара.Тази сутрин 59.700 кг. Joy
Днес моя мил съпруг има рожден ден и довечера ще си позволя отново малко салата Embarassed но ще бъдем на заведение и няма как.
Майка на бандит как си мила? Hug Похапна ли си тиква Laughing
И аз бях много щастлива като видях 5цата Hug
Аз съм в застой тези дни,ама предполагам че е нормално,пък и попследните кг са по-трудни за сваляне. Hug
Виж целия пост
# 355
И аз видях 5 вече. Останаха 5 кг и малко до заветните 54 кг. Но аз понеже ходя всеки ден на фитнес качвам за деня и чак на другият ден съм ок. Вече 4-5 дни съм на режима. Ще издържа още без проблеми, харесва ми много да си хапвам плодове. Хапвам банани, мандарини, ябълки, киви, грозде и то по колкото ми се яде, но понеже ми е свит стомаха не е по много. Когато съм много гладна пия чай с мед и веднага ми минава. До тук - 2 кг и малко.

Виж целия пост
# 356
Здравейте
Първо да честитя успеха на с.м.н. , браво на теб   bouquet Колко още искаш да свалиш?
Аз не се тегля, защото намразих кантара след като родих (бях качила 30 кг), но видимо се забелязва , че има промяна  Hug
Гледам сте повдигнали темата за храненето по заведенията. Ние всеки петък и събота излизаме и се храним навън. За алкохола разбрах, че не може, но все пак какво ще ме посъветвате да ям? newsm78

И да се отчета-ден пети пак на 5 мандарини, по-лесно ми е да ги разпределям, сега ще си пия чайчето  Coffee
Ох, и да ви се оплача, много ми е гладно днес   Crossing Arms

с.м.н. тиквата така и не успях да я опитам, защото мъжете вкъщи са я излапали и цла сутрин ме хвалеха колко вкусна била :о)))) , а на мен ми е толкова кривоооо  hahaha
Виж целия пост
# 357
Как няма да ти е гладно с 5 мандарини....гладуване ли правиш или плодолечение
Виж целия пост
# 358
Simple Smile) Мандарините бяха доста голимки ( 7 бр- 1 кг) , никак не се лишавам от количествата, Doli , дори понякога прекалявам с количествата  Embarassed
Снощи се изложих - изпих една бира и изядох 1/3 салата домати без сол и зехтин (не успях да изям повече  Joy )
Как сте вие?
Виж целия пост
# 359
Доматите добре си изяла,разрешени са,макар,че сега не им е времето вече ,но бирата защо...не ти ли стана зле от нея
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия