Плодчето хапни, чайче с мед пийни и мечтана фигура постигни! Тема 43

  • 38 375
  • 751
# 390
това не го знаех, според мен солетите са си вечеря  Peace
Виж целия пост
# 391
Желая Ви много Любов, топли зимни нощи и Весели празници!
Онова, за което мечтаем, рядко е между коледните подаръци…
Понякога то се оказва само на ръка разстояние от нас,
но за да стигнем до него, трябва да направим поне една крачка…
Да я направим!
На Коледа стават чудеса…
Виж целия пост
# 392
Весела Коледа!
Виж целия пост
# 393
Весела Коледа  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 394
Здравейте момичета,  Laughing как сте, как мина празника, похапнахте ли здраво  Mr. Green Аз се издъних много яко.Похапнах си от всичко,  #Cussing out но по малко позволих си и мартини  Embarassed и резултата тази сутрин е + 1 кг.Няма да ви кажа как ме боля корема на Бъдни вечер, чак пих слабително, защото щях да гръмна Sad Днес за капак отново съм на гости и вече ми иде да се  #2gunfire Ще гледам да ям само салата  Embarassed Пишете при вас как беше, имаше ли издънки.Хайде приятен почивен ден ви желая! Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 395
такааа... Laughing Вече мога да пиша и аз след твоя пост, защото се чувствах тоолкова виновна  Embarassed Embarassed Embarassed

На бъдни вечер хапнах 2 залъка от питката и 5 малки сърмички. На Коледа малкия ми има имен ден и събрах бабите- още 5-6 сърми, чаша вино...вечерта още алкохол.... Rolling Eyes
Днес съм на 2 банана и 2 круши, а сега пия чайче  Tired

Весела Коледа на всички вас, здраве, щастие и много любов  Hug
Виж целия пост
# 396
Здравейте момичета, най после на работа.Днес ще съм по стриктна от всякога.Много чай и много малко плодове   Laughing
Майка на бандит мислех си че ще е лесно, но уви  EmbarassedСега ще си борим лакомията  Mr. Green
Хайде, успешна последна седмица за тази година! Hug
Виж целия пост
# 397
Здравейте ако има някой  Laughing След вчера съм - 1кг. JoyДнес съм на ябълки.Успешен ден.
Майка на бандит, Doli, Наталче къде изчезнахте  Hug
Виж целия пост
# 398
Аз съм тук  Hug
От вчера започнах да захранвам, хапнах 3 морковчета разделени на 2 порции. Искам да попитам дали се отслабва и в периода на захранване  newsm78 Решила съм да си правя по 2-3 плодови дни в седмицата и след 2 седмици или 3 пак да направя 14 дни плодуване. Чувствам се много добре на плодове и не искам да спирам, но направих 15  дни и ме е страх като за първи път да продължавам. Сега ще направя дъъъъълго захранване предимно на плодове и зеленчуци, като ще хапвам по-често.
Вие какво бихте ме посъветвали Thinking
Виж целия пост
# 399
Здравейте!Честита Коледа и весело посрещане на Новата Година! Hug
Мен ме е срам да пиша Embarassed така се олях по празниците.След Нова Година пак започвам с плодовете Hug
Виж целия пост
# 400
Майка на бандит аз те подкрепям скоро ще се присъединя към теб. Hug
Наталчето не се кахъри толкова мила и аз си мислех, че ще е лесно, нооо като видиш отрупаната маса и като не си хапвал нищо толкова дни, ха  от това ха от онова и става мале, мале Laughing
Виж целия пост
# 401
Здравейте момичета! Hug
Днес съм на мандарини и зелен чай.
Виж целия пост
# 402
Здравейте момичета  Hug
Днес от бързане не ми стана време за ядене, до сега съм на една мандарина и един портокал. Вчера си хапнах варена царевица  Heart Eyes И да се похваля, че си купих скини дънки (по тялото) и се оказаха с 1 размер по малки от предните ми дънки  Simple Smile)))
Виж целия пост
# 403
Здравейте Майка на бандит  smile3501
Днес съм на ябълки Heart Eyes
Виж целия пост
# 404
Здравейте, днес е последния ден на 2011 , нека си направим равносметка за изминалите дни, какво сме свършили и какво оставихме за догодина.Да си пожелаем следващата да е по добра от изминалата.А на всички ви пожелавам Весело посрещане на Новата година и както е казано ДО ГОДИНА ДО АМИНА!!! Laughing
До догодина приятели   Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия