Плодчето хапни, чайче с мед пийни и мечтана фигура постигни! Тема 43

  • 38 375
  • 751
# 405

Момичета,весело посрещане на 2012г.Догодина с нови сили ще се "видим" тук Hug
Виж целия пост
# 406

Здравейте!Има ли някоя мама която е правила пречистване с плодолечение преди забременяване?Аз съм правила пречистване,но за проблеми с бъбреците.За репродуктивните органи предполагам че билките с които се прави чая са други.Някой ако знае какви нека сподели.

Попитах и на друго място не спамя просто никой не ми отговори там.

Весело посрещане на новата година!
Виж целия пост
# 407
Честита Нова Година!Да си пожелаем да бъде здрава и мирна-  щастлива Нова година!
Виж целия пост
# 408
За много години  Hug Желая здраве, щастие и сбъднати мечти.

Аз започван на ново утре- пречистване от цигари и алкохол. Бяхме за 4 дни на ски и там хапвах по малко(супички, салатки и сърми). Не съм прекалявала, не съм яла месо и пържено, нито солено. Но все пак не се чувствам добре, затова от утре с нови сили започвам отначало  Crazy
Виж целия пост
# 409
Майка на бандит  Peace и аз съм с теб, че и аз си позволих да похапна от всичко по малко дори и торта, но все пак е Нова година няма как. Laughing
Виж целия пост
# 410
Здравейте, в първия работен ден за 2012 година.Понеже малко се отпуснах по новогодишнште празници - то небяха сърмички, то не беше салата снежанка ,че за капак и добуш торта  #Crazy от днес пак на ябълки и чай с мед. Heart Eyes
Виж целия пост
# 411
Добро утро
Започвам с кафето и после тичам до магазина за мандаринки и портокали..много са ми са преяли Simple Smile))) Трябва да си открия и качествен мед Simple Smile
Лек и ползотворен ден от мен  Hug
Виж целия пост
# 412
Ето ме и мен тук,успех момичета! Hug
Виж целия пост
# 413
Здравейте ,момичета има ли някой,който иска да започне от утре с мен????Мисля 10 дни да направя плодуване... Grinningдано да успея имам 7 кг за сваляне Sad
Виж целия пост
# 414
Добро утро, момичета Simple Smile
Вчера хапнах банани и портокали, та по този повод да питам за бананите Thinking вие ядете ли банани?
Jiji85 , добре дошла и успешно плодуване   bouquet
Наталчето, ти продължаваш ли да сваляш кг ? До кога се свалят?
с.м.н., къде се губиш  Wink

Лек ден от мен  Hug
Виж целия пост
# 415
Jiji85 Добре дошла   Hug Пожелавам ти успех!
Аз и днес съм на ябълки че имам доста от тях  Laughing
Приятен ден момичета! Hug
Майка на бандит тук съм мила  Hug по отношение на бананите аз ги отбягвам, хапвам в краен случай ако нямам друг плод.При теб как са нещата  аз след празниците боря 1 кг. Embarassed
Виж целия пост
# 416
Здравейте плодчета!
Не съм се включвала от много време да не кажа година. За този период килограмите са в застой а сега по Коледа и нова година са общо +2.5 кг. Не съм плодувала пове4е от година и половина почти но проблема при мен е не самото плодуване а  захранването след това, защото без храна мога но с малко не мога и още от втория ден на захранването започват проблемите и всичко отива по дяволите. Затова моля нека тези които са се захранвали правилно  да дадат някакви съвети.
А иначе за мен днес е първи ден и се надявам да сваля доста килца, защото като цяло моите са мнооооооого.
Успех на плодуващите и се надяам и аз да започна да се хваля с добри резултати.
Виж целия пост
# 417
katarina16  HugУспех!
Виж целия пост
# 418
Момичета ,добре заварили... Grinning,от днес и аз съм с вас,някой може ли да ме посъветва какви чайчета мога да пия,а също така се чудя колко дни горе-доло да я пазя диетата висока съм 167/58кг,искам да стана към 51-50кг ,какво ще ме посъветвате.....благодаря...ще се радвам да споделяме резултати..Simple SmileЛек и успешен ден на всички Simple Smile
Виж целия пост
# 419
Привет,
и аз се присъединих на 2.01 към режима. Искам да Ви попитам какво мислите за помелото, никъде не го срещнах по инструкциите, но нали е цитрус..?  Thinking
 Аз до сега наблягам на портокалите, но ми се струва, че скоро ще ми омръзне.

Успешен режим и неизкушаващ ден Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия