ВЪПРОСИ към модераторите и администраторите

  • 47 955
  • 803
# 315
Може да се логнете и пишете от първия си акаунт - Argent.
Моля, не ползвайте други потребителски профили и отворени мрежи.
Виж целия пост
# 316
Благодаря за разбирането! Най-сетне! Явно е трябвало да се обърна към администратор още в самото начало, за да се уреди този въпрос, но нямах достъп до вас. Нямам абсолютно нищо против профилите silver again и Ferrum да бъдат замразени, изтрити или както прецените! Имам и съгласието на Pcheli4ka нейния акаунт също да бъде закрит в случай, че решите така. Лека вечер.
Виж целия пост
# 317
Има ли тема за езикови курсове за ученици и летни програми за обмен в Германия ?Моля линк към нея.
Виж целия пост
# 318
Може ли да пишете на този http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=284483 потребител да си изчисти кутията? Благодаря!
Виж целия пост
# 319
Може ли да пишете на този http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=284483 потребител да си изчисти кутията? Благодаря!
Готово.

Има ли тема за езикови курсове за ученици и летни програми за обмен в Германия ?Моля линк към нея.
Мисля, че няма.
Виж целия пост
# 320
Бихте ли заключили тази тема!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=605510.0
Благодаря!    bouquet
Виж целия пост
# 321
Публикувах една тема в Нашия дом. Исках да е в Семейни отношения, не мога там. Не съм новорегистрирана. От 2009 г ми е профила. Сега видях, че темата ми е изтрита! Поне да беше преместена някъде!
Виж целия пост
# 322
Темата Ви не можеше да бъде преместена в СО, тъй като нямате право да публикувате там заради ранга, който имате. А "някъде" другаде не е подходящо да бъде публикувана.
Виж целия пост
# 323
Ясно. Не смятам, че това с ранговете е правилно.
Виж целия пост
# 324
Здравейте,
цяла сутрин се гоня с рекламата на fashion lady и е много неприятно. При опит да се затвори рекламата тя се уголемява, а щом опитам да затворя вече уголемения прозорец той се минимизира до първоначалния си размер, а при опит да се затвори отново се уголемява... Пиша ви, защото предполагам, че има грешка при поставянето. Хубав ден!  bouquet
Виж целия пост
# 325
Бояна, моля пиши с какъв браузер се случва това, за да проверим и тестваме?
Предполагам, че проблемът, който се проявява при теб е свързан с браузера, тъй като при мен с Мозила и Опера няма проблем със затварянето.
Виж целия пост
# 326
Бояна, моля пиши с какъв браузер се случва това, за да проверим и тестваме?
Предполагам, че проблемът, който се проявява при теб е свързан с браузера, тъй като при мен с Мозила и Опера няма проблем със затварянето.
IE8
Виж целия пост
# 327
Нали говорим за малката реклама, която се появява в долния ляв ъгъл?

Тествах с IE8 - и в normal, и в compatibility view - и в двата случая нямаше никакъв проблем със затварянето.
Все пак предадох на колегите да погледнат, но аз не успявам да симулирам проблема при мен.
Виж целия пост
# 328
Бояна, моля пиши с какъв браузер се случва това, за да проверим и тестваме?
Предполагам, че проблемът, който се проявява при теб е свързан с браузера, тъй като при мен с Мозила и Опера няма проблем със затварянето.
IE8
И с Mozilla е същото Peace
Виж целия пост
# 329
Аз пък получих странно ЛС Rolling Eyes
Полу рекламно , ама за бъдещето и сигурността на моите деца било  newsm78
Та ако някой има желание може да му го препратя да го погледне .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия