Re: Нужни и ненужни покупки за бебето - моят опит (2)

  • 27 975
  • 777
# 195
обаче има една такава подробност, може да няма видими следи, но   все пак да има отслабени места, където да не издържи при втори инцидент, за това и производителите препоръчват, след инцидент, независимо как ти изглежда стола, да бъде сменен.
Виж целия пост
# 196
Е добре де, то като го взимаш естествено, че ще го огледаш в какво състояние е. Ако е одрано, с пукнатини и пред разпадане естествено, че няма да го вземеш. Както и с всяко нещо втора употреба предполагам. Тя платмасата му е достатъчно здрава за да се прецени и види с просто око ако не е безопасно  newsm78

Както каза Angel_Dust , достатъчно е да го е пекло 3 години в колата Peace Пластмасата, може да е видимо здрава, но не е ясно какви са пораженията в действителност
Виж целия пост
# 197
И аз не знаех всичко това и благодаря за споделената информация. На мен не ми е и хрумвало да подарявам на някого нашето кошче. Ние сега сме в процес на избиране на столче. Голямо избиране......ужас. Очертава се да е като с количката.
Виж целия пост
# 198
И аз не знаех всичко това и благодаря за споделената информация. На мен не ми е и хрумвало да подарявам на някого нашето кошче. Ние сега сме в процес на избиране на столче. Голямо избиране......ужас. Очертава се да е като с количката.

Гледайте дамаската да е тъмна, лесно да се сваля и да се пере в пералня Laughing Не ви препоръчвам плюш Peace Иначе фирми много, цени много.....
Виж целия пост
# 199
Разбрах, че плата трябва да е изофикс.
Виж целия пост
# 200
Michael@ ,

изофикс е система за  закрепване на стола, а не плат. И е доста надеждна! Препоръчвам ти я.
Виж целия пост
# 201
изофикс ти трябва обаче, само ако колата ти има изофикс, иначе е напълно излишно Wink
Виж целия пост
# 202
изофикс ти трябва обаче, само ако колата ти има изофикс, иначе е напълно излишно Wink


Ох, от горният ми пост, само емотикона останал Laughing, а толкова писах...
Да, точно това е Peace По-новите коли го имат. Можеш да провериш, като пъхнеш ръце в сгъвката на задната седалка. Може да са доста навътре Peace(за 2 шини става въпрос)
Виж целия пост
# 203
Даааа, пак толкова съм разбрала. Мъжът ми каза, че колата е с такава система. А за плата някой коментира, че трябва да е такъв, от който да не се запотява детенцето.
Виж целия пост
# 204

материята неизбежно е запарваща малко или много, защото се използват негорящи материали от съображения за сигурност.. повечето столчета имат памучни калъфи за лятото, които се продават отделно! може да попитате за това, когато избирате!
Simple Smile
Виж целия пост
# 205
Благодаря  Peace!
Виж целия пост
# 206
те и тези калъфи не  помагат за спарването, само попиват потта и се перат по-лесно. Все пак памучните материи са малко по-добре от изкуствените, независимо колко дишащ е стола.
Виж целия пост
# 207
За да диша, който и да е, дали стол или дете, най-добре колата да е с климатик. Още по-добре с климатроник. Иначе лятото...се не диша  Laughing
Виж целия пост
# 208
и с климатроника се спарва, особенно ако спазваш някаква нормална разлика между външна и вътрешна Т. А да и ако не се  ползват сенници и пече върху детето, ако ще климатроника да е на 10 градуса, все тая...
истината е, че синът ми спря да се спарва чак в стола 15-36кг, който е с колана на колата, и детето не е така пристегнато за него и има голяма свобода на действията...

това всъщност предимно за дълъг път, на кратки разстояния почти няма проблеми.
Виж целия пост
# 209
Аха,благодаря,не ми е минавало през ума подобно нещо.Има логика,да.
Да, има логика, ако си производител на детски столчета за кола... егати меркантилните съвети. Единствения смислен съвет е да се провери пластмасата, дали не е станала трошлива от слънцето и студа, ако столчето е много старо на вид... Ако ще вземате столче за автомобил, втора употреба, обърнете внимание на тапицерията. На по-простите модели, може да се ушие нова, като се разпори старата и се свали кройката. Пластмасата се дезинфекцира стандартно. При катастрофа, важни са коланите на самата кола, които задържат столчето, както и правилното положение на детето в столчето.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия