Жената зодия риби 15

  • 39 722
  • 738
# 180
ми близнаците ли са по-добрият вариант- така като се замисля имам много приятели близнаци ....Раци не .....
М..близнаци  newsm78
Абе,тя като се родииии....само зодии ще гледате  Joy
Виж целия пост
# 181
ми близнаците ли са по-добрият вариант- така като се замисля имам много приятели близнаци ....Раци не .....
Да е здраво! И рак да е, и риба да е, и щука, пак ще е най-рошавото.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 182
Цоп! Здрасти пак!
Не случайно казват,че утрото е по-мъдро от вечерта.Днес ми е смешно дето така съм газирала от хорски проблеми и "пързалки".Явно така действат форумите,а в моя случай чак модераторът заключи темата,явно жежки станаха страстите.
Благодаря за топлите ви думи!
Добре дошла на новата рибка!
Тикве,права е Луна,дай боже да е живо и здраво и няма да има по-готин Рак или Близнак от него!На мама сладката зодия ще е то! Laughing
Моята най-добра дружка е Рак и изобщо не е чувствителна.Много земен човек е и друтите са ме питали как я понасям,а аз си я обичам.Може би от значение е това,че сме приятелки от детинтсво.
За скорпионите не ми говорете!
Това за днес в общи линии.тук времето е хубаво и ще се разхождаме с моята мома.
Тикве,ако излизаш,избягвай където има много хора.Не ти трябва сега да се вреш в тях,пази се.
Чао,рибки!Хубав ден ви желая от сърце!
А,сетих се още нещо.От днес почвам диета,като изям последната вафла Морена от хладилника.Стискайте палци!Резултатът трябва да е минус пет кила.
Виж целия пост
# 183
Привет и от мен HugГледам за раците говорите...,ами имам си ги 3 накуп-мама,сестра ми и детето.. CrazyАбе траят се,нямам сериозни пречки в общуването си с тях.Понякога ти иде да ги фраснеш,ама иначе са сладури и аз си ги обичам. Grinning
Относно доверчивостта-опрериха се вече от нея.Такъв шаран бях,в следствие на което няколко предателства ме сринаха.Страдах  ужасно много и  до там с доверието. Confused
Aз още не мога да се оправя от този вирус,успях да заразя детето та от днес си е вкъщи на АБ...
slavka70 ,я да не ти пука!Много важно разни клявки какво казали WinkТи кажи каква диета започваш?Аз имам едни 3-4 кила,които трябва да махна.Спортувам иначе,с изключение на тия няколко дни,че съм малко болна.Ама само със спорта не се получва,че  съм със слабо сърце...като видя нещо шоколадово и ми омекват колената GrinningТрябва да метна и аз някой режим,но май ще е след празниците.Сега само събирам инфо  Whistling
Виж целия пост
# 184
Привет, рибки!  Hug

Добре дошли на новите попълнения!  welcome

Обсъждали сте зодии, забелязах. Аз съм омъжена за едно Раче и си го обичам много. Особен е малко, много трудно се доверява на хората, а дори и когато видимо демонстрира приятелско отношение и толерантност, вътрешно продължава да изпитва подозрения. Леко е меланхоличен на моменти и романтиката никак не му е силна страна. Но пък е много земен, отговорен и обичлив. Peace
В общи линии, харесвам зодията, дори много. Лично аз стократно предпочитам Рачетата пред Близнаците. За мен Близнаците са най-ужасната зодия в целия зодиак - е, няма такива въздухари! С повечето представители на този знак, които познавам, често сякаш разговаряме на различни езици. Говорейки с тях, изпитвам непрекъснат страх дали онова, което кажа, няма да се изтълкува погрешно, вследствие на което да се получи поредния безсмислен спор или кисела физиономия. Ами, не, благодаря! Stop
Сега ще видим с малкото Скорпионче как ще се разбираме.  Heart Eyes

Относно доверието, моята философия е следната: когато преценя, че човекът си заслужава, рискувам и се доверявам. Разкривам се първа. Случвало се е да греша в преценката си, но пък и добри приятели съм печелила по този начин. Вярно, че понякога разочарованията са силни и буквално те опустошават психически, депресират те и те правят половин човек. Но Рибките сме силни натури, успяваме да се възстановим, рано или късно. Въпрос на преценка на риска!  Naughty
Виж целия пост
# 185
http://www.youtube.com/watch?v=zQXER6OrphE&feature=related

Да видим дали ще стане.
Искам да ви поздравя с една моя любима песен от един френски филм "Особен урок" с Натали Делон.
Той филмът ми е набор горе-долу.
Така ми звучи телефона,така че бургаски риби,ако чуете този протяжен вой,да знаете,че съм аз.
Бях пуснала тази песен и във френската тема,но не знам дали им е харесала,защото песента е на английски.
Може да е ретро,но много музика и чувство има в тази мелодия.Разказва се за една страхотна любов.
Не пускам често линкове,та дано да се получи.
Поздрав!
Виж целия пост
# 186
А аз познавам от близо само един представител на Близнаците и е мъж, но се разбираме добре и всъщност е много близък на семейството ми и човек, на който мога да разчитам на 100%.
Но нямам опит с други близнаци, та не знам дали този не е някакво изключение.

Казват, че зодии като нашата, близнаците, везните имат двойнствена природа и това прави представителите им различни и особени Thinking
Не знам дали сте си говорили за асцендентите...Аз съм с асцендент в близнаци и мисля, че може и да ми влияе на характера Rolling Eyes
Споделете също дали и вие като мен сте доста устати, избухливи Embarassed Защото аз много бързо подпалвам и хич не се гордея с това Tired
Виж целия пост
# 187
Здравейте мили рибки Simple Smile
Как сте?
Позагубих се доста време, но мисля да поправя грешката си.Надявам се не сте ме забравили  Wink
Виж целия пост
# 188
Аз съм Риба с асцендент Скорпион
за асцендентите съм чела че ставащ водещ във визията на човек след около 35 тата година
ами аз съм доста по различна сега на 37 от преди на 34 например , незнам май има нещо вярно
Виж целия пост
# 189
Аз съм Риба с асцендент Скорпион
за асцендентите съм чела че ставащ водещ във визията на човек след около 35 тата година
ами аз съм доста по различна сега на 37 от преди на 34 например , незнам май има нещо вярно
Аз съм по-различна доста по-отдавна. Не ми се мисли, като мина и следващия прелом, какво ли куку ще съм.  Grinning
Виж целия пост
# 190
Аз съм Риба с асцендент Скорпион
за асцендентите съм чела че ставащ водещ във визията на човек след около 35 тата година
ами аз съм доста по различна сега на 37 от преди на 34 например , незнам май има нещо вярно
Аз съм по-различна доста по-отдавна. Не ми се мисли, като мина и следващия прелом, какво ли куку ще съм.  Grinning

 Joy Joy Joy

аз в хубавия смисъл имах в предвид
Виж целия пост
# 191
Мамо Гале, то и аз на себе си лошо не помислям. Mr. Green  Joy Не знам, дали помъдрявам, но пък все по-смешна за себе си ставам, което си е свобода, откъдето и да го погледнеш.   Mr. Green
Виж целия пост
# 192
Изчетох всичките ... Май не аксценденти, не зодии, нищо не ми се връзва...
Одъртявам ли ?
Девойки, кой как си го направи , маме, тъй ще му се върже зодията , пък и аксцендентите !
Де викаше свекървата МИ, опичайте си акъла  Joy Joy Joy
Аз тогава и се ядосвах, впрягах се...ама сега дойдох на нейната теория.
Май наистина съм одъртяла  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 193
Минавам набързо да ви видя и да кажа "бау"!
Моето диваненце го мъчат колики, миличкото, та нямам време да се обърна. Съпругът ми е на работа по цял ден, а майка ми си тръгна и сега с мъничето сме сами през повечето време. Да ви се оплача, на моменти направо се побърквам - той плачка и аз с него. Направо ми се къса сърчицето да го гледам как се мъчи, милото ми мъниче! А понякога му се ядосвам, след което ми става съвестно, защото то не е виновно, че го боли коремчето...
Ох, явно ме е затресла и мен следродилната депресия...  ooooh!
Виж целия пост
# 194
мила не се обвинявай-това са нормални неща.......безсънието си казва своето и най-спокойният типаж лудва....Никога няма да забравя как мъжа ми го намерих надвесен над кошарката и на бебе на около 3 седмици му викаше-
-Шът...шът....шът.....-с идеята че ще спре да плаче......
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия