
Абе,тя като се родииии....само зодии ще гледате

Гледам за раците говорите...,ами имам си ги 3 накуп-мама,сестра ми и детето..
Абе траят се,нямам сериозни пречки в общуването си с тях.Понякога ти иде да ги фраснеш,ама иначе са сладури и аз си ги обичам. 
Ти кажи каква диета започваш?Аз имам едни 3-4 кила,които трябва да махна.Спортувам иначе,с изключение на тия няколко дни,че съм малко болна.Ама само със спорта не се получва,че съм със слабо сърце...като видя нещо шоколадово и ми омекват колената
Трябва да метна и аз някой режим,но май ще е след празниците.Сега само събирам инфо







Не знам, дали помъдрявам, но пък все по-смешна за себе си ставам, което си е свобода, откъдето и да го погледнеш.

Препоръчани теми