Жената зодия риби 15

  • 39 722
  • 738
# 645
Аз съм зайче според китайците
Виж целия пост
# 646
Аз съм кон .Много ми е слаб нета ,та утре ще чета .
Виж целия пост
# 647
Рибите са най-мистичната зодия, от тях има най-много индига и кристали, а китайските си имат и подразделения, например зайците са сиви, бели...
Виж целия пост
# 648
Рибите са най-мистичната зодия, от тях има най-много индига и кристали, а китайските си имат и подразделения, например зайците са сиви, бели...
Сега ако кажеш, че и ти си риби...  Grinning
Виж целия пост
# 649
Аз вчера четох разни неща за зодия рак.Ами, че то почти всичко важо и за мен. А нищо не ми е в знак Рак.   
Виж целия пост
# 650
Аз съм рак, Луна, влязох в темата, защото видях Анджали и реших да изръся малко мозък. Grinning Все пак водните зодии си приличат, макар че зависи и от асцендента. На мен любимата ми зодия е водолей, де. Аз съм в последния ден на рака, а се покривам напълно с описанието.
Виж целия пост
# 651
Моят асцендент е Водолей.Луната ми пише, че била в Козирог.Значи..вероятно съм смес между Риби, Водолей и Козирог  Rolling Eyes Не знам точно как си влияят като чета статиите, нещо не мога да го сглобя.
Виж целия пост
# 652
Пънки, раците ми идват много, много чувствителни. Това ми е впечатлението от единствения рак около мен. Даже първото, за което се сещам при споменаване на тази зодия, е: "Всички на коне, Ракът на магаре".  Grinning
Любимата ми зодия е риби на мен. Joy
Виж целия пост
# 653
И на мен...и мисля второто, живот и здраве, да го направя целенасочено рибе  Laughing  Майката на баща ми е била риба(кръстена съм на нея) , баща ми е риба, после аз..мисля, че не трябва да прекъсвам традицията  Laughing  Не ща повече рогати и животни с копита.
 

 
Виж целия пост
# 654
Не съм ви чела от дни  Confused
Сколасах сега  Mr. Green
Ще разгледам и сайта, който си пуснала, Луна, но четейки първите изр и питането за 19...
Пак замълчахте.  Grinning
 http://esotericablog.com/?page_id=5066
Четох ето този линк сега и се зачудих, абе, толкова вярно ли е... На мен ми се видя преувеличено доста, но ми е любопитно, какво ще кажат родените на тази дата или пък познаващите родени на тази дата.  Thinking Видя ми се вярно в известна степен, но и силно преувеличено пък. Crossing Arms
....
#Cussing out Вярно е, диктатори са! Инати и половина.
Малкото го избрах да е тогава  Joy просто от предложените дни на седмицата денят ми се видя хубав и датата  Mr. Green Е, сега като съм си го избрала си го търпя...ядосвам и се, ама и и се радвам, че си отстоява своето (неприятно е само когато аз трябва да отстъпя  Laughing ).
 
Как да намеря за 22 дата?

Мен ми е любопитно мога ли само по дата на раждане да разбера за асцендента си, не че имам представа за какво, но час на раждането си не зная  Sad
Виж целия пост
# 655
Аз съм родена на 19 март.И съм всичко друго, но не и диктатор Rolling Eyes И изобщо не съм инат.Отстъпвам и се извинявам без никакъв проблем.
Виж целия пост
# 656
Аз съм родена на 19 март.И съм всичко друго, но не и диктатор Rolling Eyes И изобщо не съм инат.Отстъпвам и се извинявам без никакъв проблем.

Hug Може да се каже, че съм диктатор и инат, но не и забит в крайностите. Разбран шеф-диригент съм си аз. Mr. Green
Абсолютно вярно е, че не обичам да съм подчинена, хеле на по-диктатор от мен, но пък и въжделенията ми за незаменимост липсват, даже напротив. Тъй че твърдението за достигане на майсторски висоти в  самонадеяната суета, спомената като връх в себеприемането на 19-ките, предизвиква у мен смях. Joy
Да не забравяме, че сме и риби. Много от твърденията в статията се омекотяват от придадените от зодията качества.
Не намерих числото 22.
Виж целия пост
# 657
Анни, няма как без час...то е по една таблица, където се засичат дни, часове...при тези, които автоматично ти изчисляват се иска и град,където си роден.Може би заради часовите разлилики  newsm78 
Питай някой близък роднина дали помни нещо за раждането ти.
Моят мъж не искаше да ми каже, но аз се изхитрих и питах сестра му..тя веднага откликна- 12:20 на обяд  Laughing  Неговият е Овен...луната му е в рак и може би мрънкането и жалването му, идват от там.
 
Пише, че асцендента е поведението ни в обшеството, начинът по който се представяме, общуваме.
 Асцедент в Овен реагира чрез действие
Асцедент в Телец реагира чрез изчакване
Асцедент в Близнаци реагира чрез говорене
Асцедент в Рак реагира чрез загриженост
Асцедент в Лъв реагира чрез водачество
Асцедент в Дева реагира чрез анализиране
Асцедент в Везни реагира чрез съгласуване
Асцедент в Скорпион реагира чрез управление
Асцедент в Стрелец реагира чрез забавление
Асцедент в Козирог реагира чрез справяне
Асцедент в Водолей реагира чрез общителност
Асцедент в Риби реагира чрез последователност
 
Аз заради рибешкото съм много затворена, притеснителна..но явно водолеят ми влияе и все пак се отварям понякога и хората всъщност ме приемат за много разговорлив и весел човек.А аз обичам да съм си сама, да не говоря...притеснявам се вътрешно от много неща, но пред хората трудно го показвам-лепвам усмивка и съм душата на компанията.
Виж целия пост
# 658
Belle-Etoile  Hug
Бел, благодаря, все се надявам някой да каже друго  Laughing и че може да стане номера...час няма от кого да разбера по никакъв начин, само мястото зная, но с него и без него, все тази...
Виж целия пост
# 659
Момичета я кажете как да открия 21. 02 ? Crossing Arms
От къде мога да видя хороскоп за2013 год.
Аз освен ,че знам ,че съм кон  Rolling Eyesнищо друго не знам защото нещо не го разбирам Embarassed
Благодаря ви !!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия