Много здраве и милиони сбъднати детски мечти 
. На Мая почна да й поизчезва хремата - лекарката изписа капки коларгол - кафяви и много цапат, приготвят ги в аптека. Според мен са ефикасни. Аз ги редувам с едни с пречистена морска вода, защото като че ли коларголовите сгъстяват секрета и така по-бързо се пречиства нослето.
Нищо не може да я успокои или да и привлече вниманието.Днес се обадих при док.и ни извикаха по спешност на преглед,чак се шашардисах,ама нищо му няма на човечето.Вече е здраво,а какви ги реди.... Помощ,какво да правя? Вече ме е страх да излизам сама с двете,че и София подхваща рева след сестра си.Направиха ми 3 дни подред театро вън и сега се чудя и мая как ще се извеждаме,като съм все сама
А и от 1.11. сме на градина.И там ако е тъй, ще се метна......

Ама и аз бая вече съм накупила с тайни надежди да не сменям вече пампи и да пестим пари
за играчки да ги даваме,вместо за боклука....



,
и се хранел, но не ми се вярва за второто
Като се прибере яда за трима вечер
Да расте здраво, щастливо и обичано дете!
друго си е малко положителна форумска енергия 
Но май са далече от литъра 







Вчера сутринта ме очакваше на бюрото без изобщо и да подозирам 


, незнам заради каква диагноза ще влизаш в болница, но стискам палци всичко да се реши благоприятно



Препоръчани теми