Дядо Коледа пристига със шейната,НОЕМВРИйче чака подаръците си под елхата!! - 19

  • 45 060
  • 739
# 105
Честит рожден ден на Павчи  Hug Много здраве и милиони сбъднати детски мечти Simple Smile

Лулуто а тези 250гр моделираща маса стигат ли да покрият една торта 26-28см?

Оф а ни емай се разболяваме или поне аз, а малкия само задна хрема май има ама го мъчат и последните 2 кътника та може и от тях да е  newsm78
Виж целия пост
# 106
Честити рожден ден на Павел! Да расте здрав, щастлив и умерено палав за радост на мама и тати!
Идва зимата и май пак почваме с хремите и вирусите Crazy. На Мая почна да й поизчезва хремата - лекарката изписа капки коларгол - кафяви и много цапат, приготвят ги в аптека. Според мен са ефикасни. Аз ги редувам с едни с пречистена морска вода, защото като че ли коларголовите сгъстяват секрета и така по-бързо се пречиства нослето.
 Сетих се, че на голямата дъщеря за първите РД тортите бяха с пластмасови играчки - после падаше голяма игра, а и всички деца бяха доволни че и за тях има подарък /пр. Снежанка и седемте джуджета/.
Виж целия пост
# 107
Честит рожден ден на Павчи!!!
                     Дарасте здрав и усмихнат! Да радва много мама и тати!







  И ний бяхме болни,че и по 2,точно за рожденния ден и за това не се и включвам.
 София с лек вирус,ама Рая пак с бронхит и антибиотик и инхалатори.Даже вече сме с такъв със спрей,че обикновенния много,много не успяваме да го ползваме.Почвам да се панирам да не получи хроничен бронхит  #Crazy

   Искам да ви питам по колко пият децата,че днес като казах на док.,че София пие повече от 2 литра на ден,веднага ми даде кофичка за урина и ще изследват захар,да не е нещо с диабет.....Направо ме хвърли в паника,как ще дочакам резултата не ми се мисли,а и още не сме дали урината де...

  Само лошо през последната седмица....Рая е във фаза тръшкане,направо вече не ми издържат нервите.За най малкото почва да реве и да рита,прераства в неистово тръшкане,следвано от бъркане в устата и повръщане... Sick Sick Нищо не може да я успокои или да и привлече вниманието.Днес се обадих при док.и ни извикаха по спешност  на преглед,чак се шашардисах,ама нищо му няма на човечето.Вече е здраво,а какви ги реди.... Помощ,какво да правя?  Вече ме е страх да излизам сама с двете,че и София подхваща рева след сестра си.Направиха ми 3 дни подред театро вън и сега се чудя и мая как ще се извеждаме,като съм все сама   newsm78 newsm78   А и от 1.11. сме на градина.И там ако е тъй, ще се метна...... #Cussing out #Cussing out

 Уф изказах си мъката.Ама съм пред полудяване де

  Мия до кога беше срока за снимките,че аз нямах време до сега?
  елвирка дано бързо се оправи Пламито.Лоша работа е тоя вирус.И ний колко пъти патихме вече от него

  С пампите сме до никъде.Даже по зле от преди месец....Ще си гиносим май още дълго  Embarassed

  Гащи едва ли ще съм от позла с немските Wink Ама и аз бая вече съм накупила с тайни надежди да не сменям вече пампи и да пестим пари  Joy Joy Joy за играчки да ги даваме,вместо за боклука....


Ето ни от рожденния ден


 А тук повече за който не ни е гледал във фейса
 
       http://elist.snimka.bg/children/rojden-den-2.628687     

 Айде чао,че се отплеснах,ама диванетата спят следобеден сън в 18 часа  #Crazy
Виж целия пост
# 108
Честит Рожден Ден на Павчи!!!

Много да е здрав и весел. Нека да ви радва с постиженията си всеки ден Simple Smile

Честита Годишнина!! Любов и Мир ви желая





Болничките дечица дързо да оздравяват  Hug
Ние пак сме на градина да видим до кога  Joy Joy Joy,
Аз ходя на работа и почти нямам време за нет да не говорим че с малкия се виждаме за по два часа дневно и неделята  ooooh!
Голям цирк е вече и голям инат ... не знам за вашите, но се е научил да се тръшка да си бие главата където намери и да пищи колкото му глас държи... В яслата обаче не могат да се оплачат от него... Казват че слушал  newsm78 и се хранел, но не ми се вярва за второто  Thinking Като се прибере яда за трима вечер  Peace
Виж целия пост
# 109
Ехооо, ето ни  Simple Smile

Благодарим за пожеланията!!!



Лека  нощ!
Виж целия пост
# 110
Честит Рожден Ден на Павел  Heart Eyes Да расте здраво, щастливо и обичано дете!
Много ме разчуства снимката с дечицата в яслата  Heart Eyes
Виж целия пост
# 111
ЧРД, Павка!!!!!!!!!!!! Бъди жив и здрав, все така усмихнат и чаровен и много, много щастлив!!!

Ели, Честита годишнина! Пожелавам ви винаги да се обичате така както в деня на Вашата сватба!!!


момичета, благодаря за съчувствието  Hug друго си е малко положителна форумска енергия  Grinning
вече сме на оправяне, пу пу, вече иска да яде, но все още е на диета, и само ходи по мен и вика "ляб", "месце"  Mr. Green, ама още е на картоф, солети и кашата, която продължава да не я долюбва. Мисля утре да включа и малко сиренце, че вече ми е жал за детето...

Елис, Пламена пие до 2 шишета вода,от тези авентските, ама честно казано незнам по колко мл са?  newsm78 Но май са далече от литъра  newsm78
за тръшкането - същата работа, няма такова тръшкане и като си помисля че следващата цяла година ще е така и ми идва да се хвърля от стола на земята и аз да започна да се тръшкам  #Cussing out

ми това е засега, да си догледам филмчето, което го гледам от неделя и да лягам  #Crazy
Виж целия пост
# 112
Честит рожден ден на Павката



Ели, да ти расте здравичък и по-леко да минете прословутия бебешки пубертет между 2 и 3г. Много хубави снимки. Честита ви годишнина. Явно на сватбата са били чести пожеланията "Тази година булка, догодина люлка" и вие сте решили да ги спазите точно до деня Mr. Green

Норче, браво че се оправя вече Пламенка  Heart Eyes

Елист, ние пием някъде по 2-3 шишета на Нук /по 330мл/. Лятото беше повече, но сега е максимум по литър на ден. Пием и още по 1 шише на ден сок или чай. С него се получава повече от 1л, ама незнам чая и сока дали се броят.
Виж целия пост
# 113
Честит рожден ден на Павел! Да е жив и здрав! Hug

Ради от вчера е с гипс на десия крак, защото е много "кротък и не се спира и не се спират да дивеят и щуреят с батко му , от играчка -плачка, както си скачат от дивана на земята и батко му не си преценил силата та без да иска го бутнал и му е пукнато под коляното малко, та сега 3 седмици ще седи с гипс.....дано по-бързо да минат тези дни,че ми е по- тежък така да го разнасям .Доктора каза да седи повече ама няма как да стане тая работа, ей от вчера до днес, днес вече се изправя и с подпиране си ходи  пак, опасна работа е, но ще се оправим няма страшно Wink
Поздрави Hug
Виж целия пост
# 114
Здравейте и от нас!

Норче - радвам се, че Пламенка вече е по-добре. Щом търси храна, значи всичко е наред! Simple Smile

Мим'с - милия Ради! Направо не искам да си мисля как ще седи детето 3 седмици с гипс на крачето.

А сега имам питанка. Ние още не сме сложили последния Пентаксим... Има ли други като нас?
Лятото педиатърката каза, че заради жегите не иска да му слага ваксина, преди това още бяхме на инхалации, предната седмица ми беше сополив и така. Мисля днес да и звънна. Искам мнения как се прие от децата и понеже знам, че трябва да се сложи до 2-рата годинка... фатално ли е?

Това от нас! Целуваме ви!
Виж целия пост
# 115
Привет мами.

Норче, добре, че милата Пламенка е по-добре. Дай на милото сирене, че ще умра като се сетя Инката като беше 2-3 седмици на диета през лятото, в последните дни как тичаше към хладилника, като го отвореше някой. Толкова жал не ми е било никога.  Confused

Мимс - ужас. Не мога даси представя какво чудо е човече на 2 г. в гипс  Sad

Сега да се похваля - имам си нов лаптоп. Страхотна изненада от нашия тати  Heart Eyes Вчера сутринта ме очакваше на бюрото без изобщо и да подозирам   Crazy

Хубав ден, мили мои!

Виж целия пост
# 116
Мимс голям немирник си имаш, дано бързо да минава крачето и да е още по здраво!
Елист много са сладки твоите момичета с тези роклички. За тръшкането какво да ти кажа, и ние сме така а като го умножиш по две мога само да си представя, но всички казват че е период и после изведнъж ще станат мили и послушни а после пак ще имат инатлив период и т.н. дупе да ни е яко.
Ели Павчи изглежда много доволен на снимката, такава готина усмивка е изкарал явно е било голям купон в градината.
Забравих да дам отзив за клеевата тинктура за сополивкоците, на нослето се отрази добре но Гоги се изрина така че наблюдавайте децата ако давате за първи път.
Вес честита придобивка и поздрави на половинката че така те е изненадал.

Аз да си изплача душата за нашата градина. Всеки ден драмата става по-голяма. Днес от далече започна да вика "неще", а като стигнахме градината вече се почна голям рев, не ме пуска, не дава да го съблека, казва да съм му сложела шапката, после на количка и да си ходим. Госпожата им искаше да ми го вземе от ръцете но аз и обясних че не искам така, пуснах го на земята, обясних му обичайните неща и тръгнах. Чувствах се все едно му правя нещо лошо на детето, всички ми кзват че било нормално но докога питам аз. Хайде момичета дайте малко съвети
Виж целия пост
# 117
Здравейте!  Simple Smile

Още веднъж благодаря за пожеланията!
Децата са си хапнали и доста са се веселили, но и госпожите бяха доволни от почерпката  Simple Smile
Мим'с - кофти, съжалявам.
Весс - честито! Много, много да работиш и пари да ти донесе новият лаптоп!

Приятен ден!!!

п.с Ако зачезна другата седмица не ме търсете ще влизам в болница(ВМА). Оказа се, че поставената ми преди може би 5 год. диагноза е под въпрос.
Виж целия пост
# 118
Минавам да почерпя за именния ден на сина ми
Виж целия пост
# 119
привет  и от мен,

леле, 1 ден не съм влизала и колко новини.... Мимс, дано малкото човече бързо се оправи, егати, мислех си че още сме далече от такива травми и болежки....

Ели Вълканова  Cry, незнам заради каква диагноза ще влизаш в болница, но стискам палци всичко да се реши благоприятно  baby_neutral baby_neutral baby_neutral

Синапова, Честит имен ден на Митето, да ви е жив и здрав и много да слушка!

Алиске, споко, ще свикне, но си трябва време.... И за тебе ще е по-трудно отколкото на него, те се заиграват и спират да мислят, но майките ги мислим по цял ден... Аз първата седмица, при условие че ходеше само за по 4 часа съм звъняла поне по веднъж за да проверявам дали се е успокоила  #Crazy

Весс, ееее страшна е твоята половинка, браво на него, айде с радост да си го ползваш.

Стеле, на нас последния пентаксим всъщност беше инфарикс. понесе й без странични реакции, но си спомням че момичетата споделяха тук за подуто място на крачето и т.н. Май при всички деца различно, както винаги !  Naughty

айде до после, ако остане време пак ще намина!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия