, то си е направо за четене в готварската тема
, щото до детска градина няма да я вземат. Ама пък е толкова любвеобилна... нали си е мойто гардже
Сещате се,не съм правила от другите покрития това ми е удобно.Пробвайте го лесно е ,но трябва ден-две предварително(зависи от фигурите,понякога и повече дни) за да ви стегнат хубаво.За другите незнам това става много сладко,ама малко хора го хапват така че то си е за красота.

. Най-накрая ни хвана и нас дрискащия вирус, и оня ден, пардон нощ, Пламена се съдуби през нощта скимтейки като прерийно куче и казвайки"болиии" и сочейки коремчето , дума, която въобще не знаех, че тя я знае. 
, най-накрая и нас ни прегледа, като пусна и кръвна картина. Не само на нас - на останалите 5 дечица също
. Явно това си е стила на жената....
, та се наложи антибиотик. Та може би е по-добре че я пусна. Знам ли... вече и аз незнам какво да мисля. Е, след резултати се консултирах по тел. и с педи , за да съм сигурна, просто й нямам доверие на онази докторица. Та така сега сме на строга диета, то не че тя иска да яде де
и бъркам каши лечебна хумана/междудругото понеже Пламена не я иска - будала !!!! 
!Толкова добре си го описала, обаче почвам да се съмнявам дали ще се справя и дали да не заложа на готово /особено този чаршаф от бадемов марципан -
.
!
! Весело изкарване!


.
. Ама не е сама, вчера и аз ядох Емовите манджи, той като е болен няма апетит. Аз правя и предлагам възможно най-много неща, поне от тук там да хапне по нещо. Познайте кой дояжда
. 
Препоръчани теми