Дядо Коледа пристига със шейната,НОЕМВРИйче чака подаръците си под елхата!! - 19

  • 45 060
  • 739
# 165
ЧРД на Калоян, Мила, Тео и Дани! Нека растат здрави и щастливи деца!


Лили - евала, супер торта. Направо мога да мечтая някога да сътворя нещо такова...

По отношение на организацията за нашия рожден ден - вчера /като ми премина махмурлука  Mr. Green/ бяхме до Джъмбо и напазарувахме за партито в нас с бабите. Нашата тема ще е Мики Маус, който тя обожава и това е може би една от първите й думи, които каза - "мимак"  Crazy Всичко е с Мики Маус - салфетки, чаши, чинии, покривки, балони, украси, покани, шапки  Simple Smile Изобщо ще е шаренко да се радва човека. Понеже не можах да реша каква точно свещичка искам и купих 4 вида  Laughing да реша в нас. Взехме включително и двойка, която гори като бенгалски огън. Започвам доста да се вълнувам. Сега остава и тортата да избера за в къщи. Пак ще е с Мики Маус, ама нещо като фигурка, много несполучлив го правят тоя Мики  Thinking та ще видя какво ще измислим. Иначе в клубчето избрахме торта с Мечо пух от 100 гр. сладки - много красиви торти правят!

Това е от мен. Чао засега!
Виж целия пост
# 166
Честит Рожден ден на всички дечица, които празнуват днес! Да растат здрави, щастливи, много обичани и обичащи! Весел празник и на семействата им!

Вес, ние сме на тема влакчета Simple Smile Има ли в Джъмбо всичко изброено от теб на тази тема? В краен случай ще се задоволим и с колички  Laughing
Виж целия пост
# 167
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ РОЖДЕННИЦИ  newsm59
Голяма ми е лудница последните дни покрай организацията за рождения ден, а и на работа съм затрупана, но нямаше как да не вляза, да кажа
ТИННА, БЛАГОДАРЯ ЗА БИЛЕТА ЗА ДЕЛФИНАРИУМА  bouquet! Честно, нямаше иначе да дам 20лв, не съм предполагала, че Ева ще се радва толкова. Ходихме днес, Ева зяпна от началото, толкова беше възхитена, че на моменти чак викаше "аааа" и стоеше с отворена уста  Mr. Green Пляскаше постоянно, викаше "браво". И после цял ден разказваше на всички какво правели "инчетата" /делфинчетата/, показва как Доли скача /така се казва едно от делфинчетата/, как се върти в кръг и как пеят. Очите й грееха. Беше страхотен ден. Благодаря ти   bouquet
Виж целия пост
# 168
Честит Рожден Ден На всички малки палавници от миналата и тази седмица ...
 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59
Много щастие и късмет им желая... Нека Любовта им към вас бъде безгранична  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 169
Честито на вчерашните и днешните рожденници! Да са живи и здрави!  bouquet

Нещо тази смяна на времето ще ни обърка режима, сега докато свикнем.......18,30ч е вече ,а Ради още спи, явно ще кукуригаме тази нащ до късно Crossing Arms, отивам да го будя, че няма да стане така работата Crazy
Чао ви за сега Hug
Виж целия пост
# 170
Вес, ние сме на тема влакчета Simple Smile Има ли в Джъмбо всичко изброено от теб на тази тема? В краен случай ще се задоволим и с колички  Laughing

Мира, не съм се заглеждала за влакчета, но съм почти 100% убедена, че би имало с "Колите". Има всякакви герои на Дисни, Мечо Пух е особено сладък  Crazy
Виж целия пост
# 171
Благодаря за поздравленията за р.д-то на Даниел. Аз съм Giulia.
Чета ви редовно, но нямам много какво да пиша!

Поздрави и честити рождени дни дни на всички мъничета!
Виж целия пост
# 172
Вес, ние сме на тема влакчета Simple Smile Има ли в Джъмбо всичко изброено от теб на тази тема? В краен случай ще се задоволим и с колички  Laughing

Мира, не съм се заглеждала за влакчета, но съм почти 100% убедена, че би имало с "Колите". Има всякакви герои на Дисни, Мечо Пух е особено сладък  Crazy
Не ми го хвали тоя мечо Simple Smile Влак ни дай на нас  Simple Smile
Виж целия пост
# 173
Вес, ние сме на тема влакчета Simple Smile Има ли в Джъмбо всичко изброено от теб на тази тема? В краен случай ще се задоволим и с колички  Laughing

Мира, не съм се заглеждала за влакчета, но съм почти 100% убедена, че би имало с "Колите". Има всякакви герои на Дисни, Мечо Пух е особено сладък  Crazy
Не ми го хвали тоя мечо Simple Smile Влак ни дай на нас  Simple Smile
Мира,нашата кака като малка много харесваше влакчето Томас.Може с него да намериш украси.Ето това е:
Виж целия пост
# 174
Честит рожден ден на всички рожденници.   party023   


Виж целия пост
# 175

Днес споделям сутрешното си кафе с вас!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ДЕЧКОВЦИ! Да растат здрави, усмихнати и щастливи деца! nbirthday

В последно време като ми остане свободно време чета само разни статии свързани с тръгване на градина, какво да правим като плачат децата и т.н. Свикваме и аз и Гоги заедно. Вчера сме надраскали малко с химикал дивана в коридора докато го взимам, чудя са дали да не им занеса някакъв препарат, пробвали са да го изчистят но не станало, нищо не ми казаха но на мен не ми е комфортно така.

В неделя да ви се похваля ги оставих мъжете да се гледат по мъжки и обикаляхме по магазините , пихме кафе с приятелка и т.н. Купих си едни подхранващи ампули за коса и сега се чудя какви хранителни добавки или витамини да си взема че тая есен косата ми вобще ни ми харесва, ноктите ми много се чупят също.

Лили страхотни са и двете торти! Много ме блазни тая "хартиената" но се съмнявам че ще ми се получи...



Виж целия пост
# 176
Извинявам се, че така нахално нахълтвам в темата, но не се стърпях да напиша няколко реда  Mr. Green
(чета ви от двете чертички, писала съм 2-3 пъти и съм виждала Елвирка на една лекция в Слънчице, да не кажете, че не съм в час с нещата Wink)

Alissa, давай смело с хартиената торта. Няма как да не ти се получи, супер лесно се изпълнява.

Благодаря на Lille (CRLN) за идеята и силата, която ми вдъхна. Отначало реших, че е голяма занимавка, но после си викам "Бе, жената с две деца се оправя, торти прави до 6 сутринта, та аз ли с едното ми диване няма да се справя"..та като се амбицирах..Малиии, картонена торта за чудо и приказ сътворих, на три етажа дори, с едни страхотни лепенки я украсих..Невероятно се получи! И сладки пекох, но до 24 ч. устисках само. Снимки ще ви кача довечера, ако искате разбира се, защото малкия празнува в момента в градината и апарата ми е там. Надявам се си изкарват страхотно  Heart Eyes

Да са живи и здрави всички отминали и предстоящи рожденници!   bouquet
Виж целия пост
# 177


Честот Хелоуин Simple Smile С малко закъснение. Вчера си правихме малко парти с мама и тати Simple Smile И малкото магаренце. Само дето Сашо е с посинено око...все едно се е бил с някой. А всъщност се удари в раклата на баба и и дядо си. И сега плюс кашлица и сополи и си имаме и подуто оче.

Алиса - аз ги оставям по мъжки Simple Smile от както бебо беше на три месеца и се справят страхотно. И мама има нужда от фонд "И аз съм човек";

МиаГиа - добре дошла.. Simple Smile Пиши смело  и браво за тортите. Аз само им се радвам тук по снимките,иначе съм много вързана в ръцете.

Момичета,какво става с общия рожден ден...накрая да ви поканя у нас Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 178
Миличкия Йори, дано повече да няма такива сблъсъци Hug!
Нея, страшно се радвам, че на Ева й е харесало представлението, толкова са мили и любопитни сега Heart Eyes.
Алиса, една приятелка имам със сериозен проблем с косопада и ми каза за шампоан Анафазе и лосион Neoptide на Дюкре, даде ми и рецепта за маска - 1 с.л. тривитамол /вит А, Д, Е, 1суп. л стимулант за коса на Икаров, 1с.л. оцет, 1 с.л. ракия, 1с.л. мас, или зехтин - според нея с мас косата ставала по-мека, намазват се корените и се покрива косата с найлонова шапка и хавлия и се стои мин 2 часа.  Тя ходи и на някаква физиотерапия за стимулиране на растежа - нещо като слаби електроимпулси на скалпа.
Виж целия пост
# 179
Привет девойки,минавам на бързичко - първо искам да благодаря за страхотните пожелания за рождения ден на Мишко Hug И второ искам да честитя на всички които пропуснах да саздравички,весели и безгржни  Hug Heart Eyes

И трето - не съм забравила за колажите,просто компито ми се беше бъгнало и затова ме нямаше.Моля желаещите да участва тяхното детенце в колажа,до петък да качват снимки - 04.11. Ако имате въпроси моля на лични драскайте Wink
Ще минат рождените дни,без колажчета  Crazy

Хайде ще мина утре или по-късно да дранса по подробно  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия