Всичко е с Мики Маус - салфетки, чаши, чинии, покривки, балони, украси, покани, шапки
Изобщо ще е шаренко да се радва човека. Понеже не можах да реша каква точно свещичка искам и купих 4 вида
та ще видя какво ще измислим. Иначе в клубчето избрахме торта с Мечо пух от 100 гр. сладки - много красиви торти правят!
Има ли в Джъмбо всичко изброено от теб на тази тема? В краен случай ще се задоволим и с колички 
! Честно, нямаше иначе да дам 20лв, не съм предполагала, че Ева ще се радва толкова. Ходихме днес, Ева зяпна от началото, толкова беше възхитена, че на моменти чак викаше "аааа" и стоеше с отворена уста


, отивам да го будя, че няма да стане така работата 
Има ли в Джъмбо всичко изброено от теб на тази тема? В краен случай ще се задоволим и с колички
Има ли в Джъмбо всичко изброено от теб на тази тема? В краен случай ще се задоволим и с колички 
Влак ни дай на нас
Има ли в Джъмбо всичко изброено от теб на тази тема? В краен случай ще се задоволим и с колички 
Влак ни дай на нас 


)

С малко закъснение. Вчера си правихме малко парти с мама и тати
И малкото магаренце. Само дето Сашо е с посинено око...все едно се е бил с някой. А всъщност се удари в раклата на баба и и дядо си. И сега плюс кашлица и сополи и си имаме и подуто оче.
от както бебо беше на три месеца и се справят страхотно. И мама има нужда от фонд "И аз съм човек";
Пиши смело и браво за тортите. Аз само им се радвам тук по снимките,иначе съм много вързана в ръцете.
!
.
И второ искам да честитя на всички които пропуснах да саздравички,весели и безгржни



Препоръчани теми