
. Днес ще имаме консултация с хирург, чудя се и дали да не ходим към София в Пирогов, ама като се сетя как ни отпратиха като мръсни котета от Стара Загора, като нямахме никакви познати, направо ме е страх кък ще ни приемат в София. Итака, нещо ми се скапа настроението...
. Днес ще имаме консултация с хирург, чудя се и дали да не ходим към София в Пирогов, ама като се сетя как ни отпратиха като мръсни котета от Стара Загора, като нямахме никакви познати, направо ме е страх кък ще ни приемат в София. Итака, нещо ми се скапа настроението...

Вече харесах торта с влакче и другата седмица ще я поръчам
Разпечатах някоко варианта, с които ходих по сладкарниците и сега съм ги дала на Тити, а той само ги разнася и повтаря "тота с уак" 


Вес, намирам телефон в секцията в Пирогов, ако имаш координати, прати ми ги, моля те, на лични.
!
Честит рожден ден на Ева, Елис Явор
Весел празник, да са здрави и усмихнати дечица
.
. Явно навред кипи предрожденическа треска
. Препоръчани теми