) 
)


/или аз се бъркам/. Много са хубави и двамата, горко им на госпожиците
! 
ще взема и аз да се навия скоро 

Живот и здраве само 
Така, че раждайте , пожелавам от сърце на всички останали девойки с едно детенце ,поне още едно
Много по-весело е
Лека бременност и много сладко и пухкаво бебче на финала!!! Важното е да е здравичко пък няма значение момче или момиче!! 
Овца какво да се прави...нямах нерви пак да започвам,и така направих ги в този им вид.Има ги качени и във снимка ,ако искате от там да си ги копнете.Аз ги качвам от моя албум в албум.бг защото там качеството е много по-добро.Дано ви харесат ако не ще чакате другитеее. 


Не мога да я изтрия,но пък мога да я променя.

Не мога да я изтрия,но пък мога да я променя. 
Препоръчани теми