Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как се изчисляват седмиците по време на бременност?
Как се определя месецът по време на бременност?
Как се изчисляват лунните месеци и гестационните седмици на бременността?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как се изчисляват седмиците по време на бременност?
-
Как се определя месецът по време на бременност?
-
Как се изчисляват лунните месеци и гестационните седмици на бременността?
За да изчислите лунните месеци и гестационните седмици на бременността, разделете текущата си седмица на 4. Полученото цяло число представлява месеца, който сте завършили, а остатъкът от седмицата от следващата седмица определя месеца, в който се намирате в момента. Например, ако сте на 33 гестационни седмици, вие сте в средата на 8-ия лунен месец.
-
Какви са препоръките за бременни с ниско кръвно налягане?
-
Какви са препоръките за бременни с нисък хемоглобин?
Моят термин е на 27 април и ще се радвам ако мога да споделям радостите и тревогите си с вас
и не знам какво да правя.Надявам се ве4е утре да съм по добре,сега например имам нужда от АЦЦ за отхрачване ама то не може да се пие и смуча разни ментови бонбони.
Добре дошли на всичко нови бъдещи мами, колко хубаво, че ставаме все повече и повече коремчета 
Момичета, аз още не съм казвала на всички приятели за това, че съм бременна, ако ме добавите в групата във фейсбук това означава ли, че те ще виждат ,че аз коментирам в тази тема? Когато забременях казах на най близките(10тина човека), за да си знаят като са болни да са далеч от мен и да ме пазят, причината да не кажа в много широк кръг е че чакам да видя, че нещата са наред и тогава - демек след амниоцинтезата. След 2 спонтанни аборта просто стесних кръга на знаещи. Аз затова и по късно се включих към вашата приятна компания, чаках да отмине този критичен срок... 
на кого да пиша на ЛС? 