Стягащо бельо

  • 33 951
  • 36
# 30
2012 купих за подарък а  2023 е моето
 
Виж целия пост
# 31
Здравейте!
Сега ще се опитам да си задам конкретно въпросите към тези, които знаят и искат да ми помогнат.
Каква е разликата между този модел и този ?
На мен ми се струват еднакви, но щом има разлика в цената, значи не съм права Simple Smile
Виж целия пост
# 32
аз ти разбрах въпроса, но не знам разликата . newsm78 и за мен са еднакви.може  материята да е малко различна на места, трябва да ги видиш на живо за да прецениш разлика.
Виж целия пост
# 33
Тъй...
Явно ще се ходи до Халите.
Живи и здрави след празниците, стабилно отпочинали и хапнали... Joy
Точно да видя кой размер тогава ще ми е необходим Wink
Виж целия пост
# 34
Някакви отзиви за това http://prodavalnik.com/styagascho-belo-kymaro-body-shaper-i13667953 ? От горе е добре,че има презрамки,но дали няма да се надига в долния край?
Виж целия пост
# 35
като се седне, ще се вдига,за мен по-добре е боди ,като се облече такова стегнато боди не си личат сланинките и няколкото коремчета , които се образуват при сядане Peace
тия самоздрав имаха и панталонки с някакви набрани неща по дупето,явно и там се оформя,но понеже не ми трябва нищо за дупе не съм и мерила,че бързах Peace
Виж целия пост
# 36
Имам такова боди
http://www.etam.com/lingerie/la-collection/bodys-combis/elancee- … 3178.html#zoomBox
Не ми стяга, но пък  с дънки и сако стои невероятно.
Няма по стяга6то не6то от диета или фитнес....  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия