Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - Приказката Свърши - Тема 73

  • 40 694
  • 746
# 450
  Офффф боже, ще се гръмна с тая интонация на дублажа на Саваш! Що не вземе да се събуди тоя дубльор или да се гръмне!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Монотонно говорене, без емоция, отбиване на работа.Не му ли трепна малко от гневът на Саваш, да се събуди ли вече!
Виж целия пост
# 451
 Къде ще спиш? hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha С шарен букет в Бодрум! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 452
Гледам Назан ,  пред огледалото готова за подвизи. Шахнур изтърва тотално контрола и, Бора галантен и внимателен , тя искренна с него , а той мазник.
Виж целия пост
# 453
Къде ще спиш? hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha С шарен букет в Бодрум! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ех и ти Танче , има работа Joy Joy , нали строи фабрика
Виж целия пост
# 454
  За изпускане ли е такава банкова сметка!? Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 455
 Малееее, каква родителка!? hahaha hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 456
Бодрум тръпне в очакване , Пристига с букета Joy Joy Joy Joy
Шахнур разбра що за среща има щерката
Виж целия пост
# 457
 Офффф боже, ще се гръмна с тая интонация на дублажа на Саваш! Що не вземе да се събуди тоя дубльор или да се гръмне!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Монотонно говорене, без емоция, отбиване на работа.Не му ли трепна малко от гневът на Саваш, да се събуди ли вече!

Ами какво да прави човека/дубльора толкова му са възможностите ,аз вече съм си нагласила 11 серийка и веднага започвам за да си прочистя ушите ,не мога да ги слушам ,спрях говора и слушам оригинала  hahaha hahaha hahaha
 ехеее голямо удоволствие  чух си гласчето на Савашко/Мурат  newsm03 newsm03 newsm03
Виж целия пост
# 458
Опсссссссссссс, става весело! Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 459
Малеее на Саваш направо му секна дъха Ясемин посреща  Китка  Shocked Shocked Shocked
Виж целия пост
# 460
Ееееееее загуби се изненадата , как преминаха плавно
Китка е като не намястото си, започна да си отваря очите
Виж целия пост
# 461
Така го зашиха с бели конци за да избегнат надписите, че направо да се гръмна за пореден път тая вечер. #2gunfire Mr. Green #Cussing out
Виж целия пост
# 462
Eх.........тая Шахнур няма да миряса....... ooooh! #Crazy #Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 463
Приятна вечер момичета wavey wavey
за мое на-голямо съжаление но ще трябва да ви напусна  мандата за днес се изчерпа   Weary Weary
Виж целия пост
# 464
Привет, момичета.... Hug Heart Eyes Hug

Голямо зло smile3516....великата майка Шахнур... #Cussing out

Най накрая и Чичек се усети bowuu,ама и Назан разбра.... bowuu

А...пък оня коцкар Бора Rolling Eyes.....мммм.....лешояд #Cussing out....една по една ги гълта.... ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия