Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - Приказката Свърши - Тема 73

  • 40 694
  • 746
# 435
  И като сме на вълна 55 еп - този е моята гордост, който наближава, до два дни, най-вероятно, ще удари 6-цифрено число. На ден прави по 2000 гледания средно. Simple Smile

http://www.youtube.com/watch?v=SEUUo09Hsa0

 newsm74 smile3501 newsm51 Страхотни са и клипа и песента
Виж целия пост
# 436
Привет прекрасни  love001  love001  love001



Бел smile3521  newsm51   love001
Виж целия пост
# 437
А това е от дизито Peace



Виж целия пост
# 438

Тук в този момент, искренно съчувсвам на Чичек, как се втрещи като видя Ясемин, как я гледаше когато бяха със Саваш. Нямаше нужда някой да и казва каквото и да е, тя виждаше това което трябва да види.
Виж целия пост
# 439
Свет , Hug  усети се отсъствието ти днес  love001
Виж целия пост
# 440


кака Наазан  вече тотално хлътна по Бора Heart Eyes Heart Eyes

Ама и той не си губи времето, веднага свалки прави Joy , усети че е богата и без опит с мъжете - девственница
 

Направо си му е по мярка ,тамън за него по -лесно да я омайва и заблуждава ,много ми е жал за Наазан че такова разочарование я сполетя ,толкова много страдание е имала преди това и как това говедо поне малко да я съжали ама къде ти ,за него беше важно парите и и нищо друго  #Cussing out #Cussing out
Ели Добре заварила джанъм  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 441
Виж целия пост
# 442

Тук в този момент, искренно съчувсвам на Чичек, как се втрещи като видя Ясемин, как я гледаше когато бяха със Саваш. Нямаше нужда някой да и казва каквото и да е, тя виждаше това което трябва да види.

 И какво от това че ги видя, как да и съчувствам като направо сумата и золуми, независимо че е видяла каквото трябва. #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out Неее, не успяха сценаристите да ме убедят, че трябва да и разбирам поведението. Не смея да и направя клип, че хич няма да ви хареса. Joy Joy Joy
 Сус бре, не мога да публикувам, но Елииии, като видях причината и ми мина. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 443
Виж целия пост
# 444
Виж целия пост
# 445
Виж целия пост
# 446
Хайде започна отново е без името на Нургюл ех как не се усетиха тия хора бе  Mr. Green Mr. Green
глупост след глупост сътворяват  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Е Савашко пак има скъпи гости АМ и тъпата му жена ,че и ракия му позволи да пийне , а той милия чак залъците му засядат а като чу и дългото гостуване на скъпите си гости хептен му се отщя милия  ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 447
Хайде започна отново е без името на Нургюл ех как не се усетиха тия хора бе  Mr. Green Mr. Green
глупост след глупост сътворяват  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Е Савашко пак има скъпи гости АМ и тъпата му жена ,че и ракия му позволи да пийне , а той милия чак залъците му засядат а като чу и дългото гостуване на скъпите си гости хептен му се отщя милия  ooooh! ooooh!

Е ами той има работа и излезна. Joy JoyХайде у Яска , но нея я няма, започва въртенето на синджирчето.Какво ли щеше да стане ако си беше в къщи Ясемин Joy Joy Joy
Боже каква е майка на Китка, овца ванска.Какъв е противен този Ахмед Моран, браво на артиста играе страхотно
Виж целия пост
# 448
Виж целия пост
# 449
  Офффф боже, ще се гръмна с тая интонация на дублажа на Саваш! Що не вземе да се събуди тоя дубльор или да се гръмне!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия