, но нямам време да си ги изтанцувам и да Ви изчета...

Само в началото видях, че Свет ме поздравява!

Светле, миличка, съвсем не заслужавам такива почести.
Аз не бях сама в тази "битка" с некоректните мами. Бяхме цял отбор и всички от отбора заслужават тези прекрасни слова! Но, благодаря от името на всички съотборнички, които не се предадохме и дадохме всичко от нас.........

И сега един лек
Ще пусна едно клипче, което не е по нашата тема и е за друго време, но не знам по-късни доби дали ще мога да допълзя до компа /т.е. да се вредя
/ На мен ми хареса, а щом тук сме всички романтички - сигурна съм, че и на Вас ще се хареса! 
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Ue-SgDzLRq4#!
До скоро милички!

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани нови 6 отговора
Втори дубъл
Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани нови 2 отговора
Трети дубъл
Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани нов отговор
Четвърти дубъл
Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани нов отговор
Пети дубъл
Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани нов отговор
Започвам вече да се отказвам


сега дърпам серийките за тази вечер снощи много тежки серийки гледах от 17 до 21 и за да заспя спокойно изгледах началото на 22



Аз, за жалост, не мога да и бъда полезна. Написах и, че знам на арабски, румънски, хърватски и български, разбира се, че е преведен. Ако някоя от вас знае някъде превод на английски, кажете, за да помогнем на тази душица, чак зад океана.