Масла - Икаров

  • 955
  • 2
Здравейте! Искам да разбера кой за какво е ползвал дадено масло от тази марка Simple Smile
Аз имам кокосово масло и масло от гроздови семена. Кокосовото си го взех за връхчетата на косата, но нещо не ми допадна как става на клечки, но пък си намазах лицето с него и ми хареса колко мека и гладка ми стана кожата и май за това ще го ползвам. Маслото от грозд. семена си го взех, защото мисля да си правя маската за коса с тривитаминол, а четох, че то регулира омазняването. Но определено маслото от грозд. семена не става за лице (или поне за моето, нанесено директно). Дойде ми много мазно и ми се появиха пъпчици.
Та конкретния ми въпрос е - кое масло за какво го ползвате и как точно, т.е. смесвате ли го с други продукти или директно нанасяте? Най-вече ме интересува за лице и тяло... за коса горе долу разбрах кое за какво и как да ползвам Simple Smile Simple Smile
Мерси предварително за инфото Simple Smile
Виж целия пост
# 1
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=601401.75
Ето тема за маслата Grinning
Виж целия пост
# 2
Оууууууу Simple Smile Благодаряяя Simple Smile не я видях тая тема Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия