Великобритания - тема 38 Есенно-Зимна Приказка

  • 51 293
  • 735
# 195
Привет и от мен.
Svidni4ka- честита ви придобивка и от мен, само положителни емоции да споделяте в нея.
Вutterflyve- скоро дуднех на DNP, че е време да направим  пак една форумска среща Simple Smile

Виж целия пост
# 196
butterflyve,

Радвам се, че се появи.
Бях се замислила, къде се позагуби, надявам се да сте добре..
Остави шегата на страна, но преди време си бъбрим с аланглето-старши
за цени на едно-друго и той накрая заключи обръщайки се към младши-
Дори и да не се ожениш накрая за нея (мен), сватбата ще е в България!


Добре сме, добре сме, благодаря. Просто много работа. Но днес го давам лабаво и наваксвам, че много сте изписали. Мъдри са си старите, трябва да се вслушваме в думите им  Laughing


Вutterflyve- скоро дуднех на DNP, че е време да направим  пак една форумска среща Simple Smile
Аз съм на линия, просто свирнете и съм там.
Виж целия пост
# 197
Момичета, трябва ми да пратя един пакет от 2.200 кг до Австрия. Някакви идеи как това да стане възможно най-евтино? Превозвач от Лондон може би?  Thinking С Роял Мейл ми искат 37 паунда, ди ейч ел е 45.  ooooh! Не мога да го разделя, едно палто е.

свидничке, честита ви нова къща (завид, завид  Blush).  Hug

Виж тук http://www.interparcel.com/
Виж целия пост
# 198
Svidni4ka, честито още веднъж, бързо и безболезнено преместване Simple Smile

Толумба, ако ще пишеш на серии, казвай часовете, да се зареждам и да си записвам бисери Simple Smile Усещам, че ще вадиш още изненади от торбата...

Ние изкарахме много хубав Halloween, много хубави костюми и страхотно настроение беше

По светлия пример на някои, пишещи тук, аз също се организирах с билети и програма за Великден за БГ, така или иначе трябва да отидем 1 път в годината, поне е с хубав повод, пък и аз обичам да си имам организирани неща, които да очаквам Simple Smile

Ако някой се интересува, утре и в други ден Lord of the Dance имат концерти в София, аз взех билети на родителите ми, много са ентусиазирани...

Sonnia, много се радвам, че визитата е минала добре, бях се сетила тези дни  Grinning

Много се радвам да видя отново разни изгубили се, много ценни съфорумки Heart Eyes
Виж целия пост
# 199
  Doret Преместихме се в Halesowen, далече от всички пакистанци (сега да не кажете, че съм расист, който е бил в Бирмингам ще ме разбере)
  И аз купих билети за великденската ваканция, ама само на детето и бабата. Ние с мъжа ми - вкъщи, въоръжени с четки  Confused
Виж целия пост
# 200
Щом толкова много хора ще пътуваме за БГ по Великден, да вземем да се уговорим и да си сложим по един разпознавателен знак и да си организираме Форумска самолетна среща. Така и така ще сме 3 часа заедно.  Grinning
Виж целия пост
# 201
Я направо наемете един самолет, може да ви излезе по-евтино Laughing. Аз за Великден няма да се класирам, ще си ходим за Коледа.
Виж целия пост
# 202
..Толумба, ако ще пишеш на серии, казвай часовете, да се зареждам и да си записвам бисери Simple Smile Усещам, че ще вадиш още изненади от торбата...

Като как не ми продадоха боза, наред с баничката, защото ме помислиха..
и аз не знам за какво...
Дънки, яке, малко рошлава, сутрин е все пак, поисках си баничка и питах за боза.
Продадоха на една жена преди мен.. На мен  ми казаха-няма, не продаваме..
Хлопнаха ми прозорчето, а беше широко отворено преди моя ред,
после ми подхвърлиха баничката-Ето Ти баницата, ето и парите Ти..
Уау  Crazy  Баничката беше супер  Whistling
Виж целия пост
# 203
Чувала съм за Мистериите на българските гласове, но не съм ги слушала или може да съм ги чула, но не съм знаела, че са те.
Ей това например ми харесва Притури се планината Flutter
По концерти не ходя, само на мюзикъли се мъкна, плебейска му работа  Embarassed Сега се чудя, дали Фантома на Операта е подходящ за 6 годишно дете. Май ще идва към Бристол и Елена прояви желание да дойде с мен  Thinking
Дорет, да, бяха в Бристол и май прилична бг агитка се е била събрала да ги гледа. А преди концерта са играли народни хора. Тук има една група, не само от българи, които се събират веднъж седмично да репетират. Две от момичетата пишещи тук ходеха там, но не са се включвали отдавна.
Толумба, аз без да съм алангле, на старите асансьори в България не се качвам. Живеехме дълги години на 6-тия етаж, всички съседи ме знаеха, нагоре надолу по стълбите. Имах невероятен отскок на волейбола, но то по няколко пъти като се качиш и слезеш и то през стъпало не отскок, а не знам какво ще имаш  Laughing И до ден днешен и при свекървата слизам и се качвам пеша. Тя е на 4тия етаж, но апартамента е от по-старите в центъра на София с високите тавани, брой го пети етаж Wink И без това имам нужда от повече движение.
Виж целия пост
# 204
 Laughing ами кака ти да ти каже... грешката е твоя, наредила си се на опашката. Ако се беше прередила и беше погледнала страшно, щеше и за теб да има, а можеше и без пари да ти излезе Wink

svidni4ka, аз забравих да кажа, че ако има house warming party, да не забравиш да споменеш Grinning

ние с butterflyve се преброихме за връщането от БГ, ако има и други... чудно ще стане, единственият проблем ще бъде как да си вземем някоя друга бутилка в ръчния багаж, мавруд например, без да се налага да го купуваме от безмитния  Thinking задачата остава да я мислим

Виж целия пост
# 205
Laughing ами кака ти да ти каже... грешката е твоя, наредила си се на опашката. Ако се беше прередила и беше погледнала страшно, щеше и за теб да има, а можеше и без пари да ти излезе Wink
Joy Joy Joy
Аз съм като вчерашен вестник май, я някой да ме светне кога е Велик ден следващата година?
Виж целия пост
# 206
tzvetak парти ще има като пооправим малко, че сега е дупка  Crazy  Навсякъде има нужда от ремонт. И като каза warming, не можем да пуснем бойлера/парното Joy Трябва да викнем някой да ни светне как става, аз такъв тип бойлер не съм виждала до сега (не че съм виждала много, де  Simple Smile )
  Толумби, имаше един такъв виц навремето за разделното хранене - отделно баничката, отделно бозата. Та и ти така  Grinning
Виж целия пост
# 207
Толумба,  Laughing
Искаме още!

svidni4ka, честито! Много радост в новата къща!

Влизам с молба да подкрепите един български бизнес. Името е Beautopia.http://www.beautopiauk.com/

London Massage Guide is running an award to find out who is the best massage therapist in London for 2011 as voted for by the people of London .  To vote visit http://www.londonmassageguide.com/therapist-of-the-year/

Виж целия пост
# 208
swidni4ka, неудобно ми е да ти давам акъл, но ще го направя ... партито се прави преди ремонта, за да не правиш 2 ремонта... шегичка, но има и истина Simple Smile

Ell, английският е 6 - 9 април, БГ - 14, 15, 16 април. Мен ме устройва идеално, Цветница, рожден ден, и избягването на тълпите от БГ VIP персони, които точно по Великден се втурват по хотелите и въобще задръстват приятните места...
Виж целия пост
# 209
  eya Сега ще гласувам. А как си мечтая за масаж...
  Толумби взела си му акъла на аланглето, на влюбен човек всичко му харесва  Simple Smile
 tzvetak в ръчния вино няма как. Защо не си я сложите в чекирания  Simple Smile
 Мен пък днес на работа ме изненадаха като ми дадоха две седмици около Коледа отпуска. Веднага си замечтах за почивка из Африка, или България. Но мъжо не е съгласен нещо и само ми се цупи. За България са супер скъпи билетите- 350 паунда, аз за 100 паунда отгоре ще ида в Египет на Ол инклузив и слънце. Накрая никъде няма да ида и всичката ми радост ще иде по дяволите...Оплаках се...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия