Новите думи в българския език

  • 207 710
  • 3 542
# 3 030
в на Ди плитчините.   Peace
Край, официално умрЕх rotfImao. Тройно "УРА" за гуру-Жени
Ма, божкейййй, к'ва новина/хабер/нюз съм упущила.  Thinking
Може ли да я взема за подпис? Може ли? Може ли?
Мисля, нееднократно е било подчертавано (за справка, към колегата Пуц), че Просвещението във формата на подпис е винаги добре дошло и високо толерирано bowuu
Виж целия пост
# 3 031
Ще разпръсквам благото на всеобщото просветление под формата на тази просветителна фраза/мисъл/екпрешън из целиО форумО.
Виж целия пост
# 3 032
 smile3501
Виж целия пост
# 3 033
Минавам да ви светна, че бирата не само има ново (не?)(полит?)коректно име, но то вече придобива и гражданственост с ди-плитчинна скорост.

Всъщност не знам дали постът ми е за тук или за ППМ. Големи кросоувъри из форумско в последно време, големи.

Отивам да изпия нещо с личностен проблем.
Виж целия пост
# 3 034
Нищо не ви разбирам пък  Crossing Arms
Виж целия пост
# 3 035
Танцуваща, ще трябва да изчетеш осем страници - последните 5 от тази тема и съседната от 57-ма нататък.

Пак няма гаранция за разбиране, защото езиковедската мисъл в един момент почна да се генерира на осмотично-обменен принцип.  Laughing
Виж целия пост
# 3 036
Опитах, същата работа, явно съм слънчасала   Mr. Green
и взех, че се зачетох в един блог. За инфлуенсърите нещо да кажете, м?  А за просуматорите? Защото според автора "..Всеки просуматор иска да е инфлуенсър и доста често е..."  bowuu
Виж целия пост
# 3 037
Танцуваща, мерси, научих нещо ново.  Mr. Green
Виж целия пост
# 3 038
Опитах, същата работа, явно съм слънчасала   Mr. Green
и взех, че се зачетох в един блог. За инфлуенсърите нещо да кажете, м?  А за просуматорите? Защото според автора "..Всеки просуматор иска да е инфлуенсър и доста често е..."  bowuu
Може ли дефиниция като за блондинка илитерат?
Виж целия пост
# 3 039
СБСМ! ЖДНБ! Не разбирам  ooooh!
Виж целия пост
# 3 040
Дали да не прекръстим темата на "Българските думи в българския език"?  Rolling Eyes
Май изброяването ще е по-лесно.
Виж целия пост
# 3 041
И другата руса дойде. Може ли обяснение за блондинките на първия ред?
Виж целия пост
# 3 042
Опитах, същата работа, явно съм слънчасала   Mr. Green
и взех, че се зачетох в един блог. За инфлуенсърите нещо да кажете, м?  А за просуматорите? Защото според автора "..Всеки просуматор иска да е инфлуенсър и доста често е..."  bowuu
Може ли дефиниция като за блондинка илитерат?
С дефиницията няма да се справя, затова давам линк
Точно под изречението, свързано с бг-мама  Mr. Green
Виж целия пост
# 3 043
Опитах, същата работа, явно съм слънчасала   Mr. Green
и взех, че се зачетох в един блог. За инфлуенсърите нещо да кажете, м?  А за просуматорите? Защото според автора "..Всеки просуматор иска да е инфлуенсър и доста често е..."  bowuu
Може ли дефиниция като за блондинка илитерат?
С дефиницията няма да се справя, затова давам линк
Точно под изречението, свързано с бг-мама  Mr. Green

Мдааа, добре се справя автора с чуждиците, но пък пише неУспорим. ooooh!
Виж целия пост
# 3 044
Опитах, същата работа, явно съм слънчасала   Mr. Green
и взех, че се зачетох в един блог. За инфлуенсърите нещо да кажете, м?  А за просуматорите? Защото според автора "..Всеки просуматор иска да е инфлуенсър и доста често е..."  bowuu
Може ли дефиниция като за блондинка илитерат?
С дефиницията няма да се справя, затова давам линк
Точно под изречението, свързано с бг-мама  Mr. Green

Мдааа, добре се справя автора с чуждиците, но пък пише неУспорим. ooooh!
И на мен думата ми се наби в окото Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия