Новите думи в българския език

  • 207 715
  • 3 542
# 3 000
ма не съм! просто се топнАх в дълбокото... и без тва е жега!  icanfly
Виж целия пост
# 3 001
П.С. Това "На Ди в плитчините" да не е някакъв ефимизъм?  Mr. Green

Пророчица, пророчица ...  omm "На Ди в плитчините" вече Е евфемизъм.

Амин.  Mr. Green
Виж целия пост
# 3 002
ма не съм! просто се топнАх в дълбокото... и без тва е жега!  icanfly

А трябваше у плиткото!  Naughty
Виж целия пост
# 3 003
Сега, остава последна техническа подробност.

Оригиналът е "в на Ди плитчините".
Появи се скорострелна нова версия "На Ди в плитчините".
Предлагам да се придържаме към оригинала. Пристрастна съм, не крия.
Темата ме сатифисцира в дълбините.

Виж целия пост
# 3 004
ма не съм! просто се топнАх в дълбокото... и без тва е жега!  icanfly

А трябваше у плиткото!  Naughty

А, не!  Naughty У плиткото е опасно, щото, ако се топнеш с подскок, рискуваш сериозно да си натъртиш четирибуквието. Или поне петите Mr. Green
Виж целия пост
# 3 005
Аз имам мисъндърстендинг със семантиката на евфемизма.

Звучи ми екстра като заплаха:
 - Ще те навра в на Ди плитчините!

От друга страна може да е нещо силно мистично:
 - О, тя идва от на Ди плитчините...

Какво означава в на Ди плитчините, СБСМ?
Виж целия пост
# 3 006
Обаче не сме по темата. Плитчина има някак много свойско звучене... трябва да се ППМейстне според принципите на ню ейдж ленгуидЖЪТ!




А, не!  Naughty У плиткото е опасно, щото, ако се топнеш с подскок, рискуваш сериозно да си натъртиш четирибуквието. Или поне петите Mr. Green

Ех, Розе как добре знаеш... сякаш ти се е случвало... да?  Mr. Green
Виж целия пост
# 3 007
Случвало ми се е и още как. И с нос съм заоравала в пясъка, щото не прецених вълните колко напред ще ме избутат  Mr. Green
Виж целия пост
# 3 008
Аз имам мисъндърстендинг със семантиката на евфемизма.

Звучи ми екстра като заплаха:
 - Ще те навра в на Ди плитчините!

От друга страна може да е нещо силно мистично:
 - О, тя идва от на Ди плитчините...

Какво означава в на Ди плитчините, СБСМ?
Някъде около бедрата на покойната лейди Даяна, поне аз за нея се сетих Simple Smile
Виж целия пост
# 3 009
Това е безкрайно еластичен евфемизъм. Всеки да си го ползва според нуждИте.
Включва от: СБСМ (т.е. първата мисъл, която те спохожда като стане дума за
нещо), до ... където опира светът нашенски, т.е. до отвъдморско.
Виж целия пост
# 3 010
Сега, остава последна техническа подробност.

Оригиналът е "в на Ди плитчините".
Появи се скорострелна нова версия "На Ди в плитчините".
Предлагам да се придържаме към оригинала. Пристрастна съм, не крия.
Темата ме сатифисцира в дълбините.



Подкрепям, да! Цитирала съм грешно, но бях сащисана. Моля за разбиране  Laughing

....

Какво означава в на Ди плитчините, СБСМ?

Това само Жени може да го обясни. Аз съм невежа по тези въпроси.
Виж целия пост
# 3 011
Случвало ми се е и още как. И с нос съм заоравала в пясъка, щото не прецених вълните колко напред ще ме избутат  Mr. Green



 hahaha
идвам да ти помогна!
 smile3549
Виж целия пост
# 3 012
Сега, остава последна техническа подробност.

Оригиналът е "в на Ди плитчините".
Появи се скорострелна нова версия "На Ди в плитчините".
Предлагам да се придържаме към оригинала. Пристрастна съм, не крия.
Темата ме сатиСфицира в дълбините.



Подкрепям. Флуидният, идиосинкретичен синтаксис е толкова по-интересен от просташкия. Коригирах ви С-грешката, госпожо, отплата не ща.  Mr. Green
Виж целия пост
# 3 013
в на Ди плитчините.   Peace
Край, официално умрЕх rotfImao. Тройно "УРА" за гуру-Жени
Виж целия пост
# 3 014
Случвало ми се е и още как. И с нос съм заоравала в пясъка, щото не прецених вълните колко напред ще ме избутат  Mr. Green



 hahaha
идвам да ти помогна!
 smile3549

Искаш да кажеш - идваш да ми окажеш дъ несесъри асистънЗ, нали?  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия