Диета с гречка (елда) - 2 част

  • 149 169
  • 748
# 540
November_girl ,браво! Вземането на решение е първата решителна крачка към свалянето на килцата!  PeaceПроблемът е , че колкото по-малко остават, толкова по-трудно се свалят Crossing Arms  #2gunfire Трябва да си много мотивирана! Хубавото е, че си имаш и план!Много мъдро е и решението ти да редуваш няколко вида диета newsm10 smile3501 Има, обаче, за съжаление, както винаги, и един проблем(говоря от опит), че докато не си променим основно  начинът на хранене  и не го превърнем в начин на живот, ще съществува винаги т.нар. ефект йо-йо, т.е. връщането на досадните килца Crossing Arms  Ти си млада и при теб всичко ще стане много по-лесно, така че давй напред!
Аз вече едно килце го свалих, за три дни,ако не с е лъжа, или са четири?! Както и да е! Не се отказвам! Naughty
Виж целия пост
# 541
"....Има, обаче, за съжаление, както винаги, и един проблем(говоря от опит), че докато не си променим основно  начинът на хранене  и не го превърнем в начин на живот, ще съществува винаги т.нар. ефект йо-йо, т.е. връщането на досадните килца ..."
и аз така мисля
и редуването/комбинирането (по вкус,желание и финанси) на няколко режима е отлична идея (знам от успешен опит)
също така и време си трябва Laughingномера "минус 5 кг за 3 дни" няма как да стане
дани Hugмного си подранила мила,нали се срещаме тук първата седмица на януари Joy
сивилке Hug
весели празници
-----
кафявата елда си е много хубава,но трябва мнооооого хубаво да се изплакне,а за палачинките пак повтарям:трябва да са мнооооого тънки,почти като дантела,иначе Sick
Виж целия пост
# 542
попаднаха ми няколко рецепти с елда и там пише да се свари малко и да се изхвърли водата,после да се довари в друга вода...така изчезвал неприятния мирис
Виж целия пост
# 543

дани Hugмного си подранила мила,нали се срещаме тук първата седмица на януари Joy
сивилке Hug
весели празници
-----
кафявата елда си е много хубава,но трябва мнооооого хубаво да се изплакне,а за палачинките пак повтарям:трябва да са мнооооого тънки,почти като дантела,иначе Sick
Таняяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя Hug Hug Hug Аз съм си припряна,де. Нъл ма знайш! Да се приготвя предварително, че после да ям без мярка и после да не му мисля Mr. Green
Доли, дай някоя рецепта, че вече не ми иде на ум  с какво да я разнообразя елдата!
 На всички мили дами и добри приятели от форума да пожелая много много щастие и подаръци,и свалени килца и каквото там си пожелаете!
                                         
Виж целия пост
# 544
аз си направих  крем супа с елда и много ми допадна-сварих морков,картоф,зелена и червена чушка,пасирах ги и тогава добавих накисната и хубаво измита светла елда,повря още 10-15мин.,сложих малко хим.сол и масло гхи...това е

има интересни рецепти в една книга,която наскоро ми подари щерката/на Биляна Йотовска/...ще напиша тези дни още някоя рецепта
Виж целия пост
# 545
аз си направих  крем супа с елда и много ми допадна-сварих морков,картоф,зелена и червена чушка,пасирах ги и тогава добавих накисната и хубаво измита светла елда,повря още 10-15мин.,сложих малко хим.сол и масло гхи...това е

има интересни рецепти в една книга,която наскоро ми подари щерката/на Биляна Йотовска/...ще напиша тези дни още някоя рецепта
Благодаря! Ще чакам с нетърпение.  chef
Между другото, аз по Коледа си хапвах елда, извън празничната трапеза, на закуска например, та и след стабилното хапване(по-добре да не пиша какво имаше на масата Embarassed) не съм качила сериозно. Само 300 грама,ама то е нормално. Много съм доволна!
Весела и щастлива Нова Година на всички! Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 546
 Simple Smile
Интересна тема, започвам да чета. Успех на всички.
Виж целия пост
# 547
Май всички сте били примерни и послушни по празниците и нямате нужда от диета  Mr. Green
Къде сте бе, гражданки на форума?  Hug
Аз съм добавила само около едно килце,ама не е страшно. Вече съм тук на линия, примерна и гречкоядяща  chef bowuu
Чакам още рецепти. Аз междувременно открих рецепта за една торта с гречка Joy Диетично, а? Да, ама няма да ви я напиша Naughty
За много години на всички и една топла прегръдка за Таня и всички французи  bouquet     
 Heart Eyes 
Виж целия пост
# 548
защо няма да ни споделиш рецептата за тортата Sad
 Wink
Виж целия пост
# 549
Тук съм, новак, но вече трети ден си хапвам гречка. Малко диетата е по-мой си начин, но важното е, че ми харесва и се чувствам добре. Не съм се мерила, но усещам, че ми е по-лекичко.
Виж целия пост
# 550

За много години на всички и една топла прегръдка за Таня и всички французи  bouquet     
 Heart Eyes 
   
     И от мен поздрави на Франция и Танчето ,  Je suis CharliePeace. Дани, скъпа, прегръдки и на теб, и Сицилия,   bouquet.
     Аз имам покачване празнично,  Cry, но понеже от няколко дни тук е бая студено ( 5-10 гр. плюс, разбира се),  Mr. Green и  уж съм започнала точковата, но днес се нааках май,  Sick, дано за довечера да се осъзная,  Thinking. При студено време сякаш при мен вървят мръФките и обратното е при 35-40гр. горещини,  Stop. Я да споделиш това тортено нещо, аз пък днес гледах по тв-то бобена торта на Бонапети,  Laughing
     Гушки и цунки на всички  newsm51
Виж целия пост
# 551
тази бобена торта и мен ме плени,мисля да я направя някой ден
Виж целия пост
# 552
тази бобена торта и мен ме плени,мисля да я направя някой ден
       Joy       Joy            Joy

     Мноооого въглехидратите,  Laughing, аз уж ги отбягвам заради кръвната захар,  Mr. Green
Виж целия пост
# 553
няма брашно,а боба е само 300гр.,но захарта е много-над 1/2кг.,аз именно нея бих я избегнала със стевия или кленов сироп,а и много яйца има,а аз не бива да ям...ох,дайте моля елдената тортичка  Praynig
Виж целия пост
# 554
няма брашно,а боба е само 300гр.,но захарта е много-над 1/2кг.,аз именно нея бих я избегнала със стевия или кленов сироп,а и много яйца има,а аз не бива да ям...ох,дайте моля елдената тортичка  Praynig
Ама после да ревеш, че ей на, качих килца Mr. Green Ще я препиша, че в момента не ми е подръка и ще ви я дам, но се застраховам предварително, не е диетична Naughty А, и не съм я правила по тези съображения!
Сивилка, радвам се, че намина!
Доли Hug
Тук съм, новак, но вече трети ден си хапвам гречка. Малко диетата е по-мой си начин, но важното е, че ми харесва и се чувствам добре. Не съм се мерила, но усещам, че ми е по-лекичко.
smile3501 Hug
Таз вечер съм на гречка  с моркови.   chef
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия