Диета с гречка (елда) - 2 част

  • 149 169
  • 748
# 570
от днес и аз съм на елда Wink

купих си я от едно магазинче за ядки и подправки до Женския пазар,снощи сложих чаша във вряла вода и сега си хапнах с малко мед,хареса ми,няма онзи неприятен мирис,който ме отказваше да продължа....но въпреки това смятам да си я овкусявам така,че да ми е приятно за ядене поне седмица,ще слагам и сирене/извара,к.мляко,сушени домати,авокадо,подправки...
Виж целия пост
# 571
Снощи си направих нещо като омлет с брашно от гречка, окара(т.е. остатъка от направата на соево мляко,аз съм веган) и зехтин. Стана много приятно на вкус. Резултатът от днес 500гр надолу.
Виж целия пост
# 572
Здравейте,от 4 седмици започвах упражненията за начинаещи на Румяна Илиева,хапвам по-малко и се опитвам да избягвам пържено,тестено и сладко  Mr. Green Резултат до момента - 0.500гр Искам обаче да сваля 10кг след второто раждане ми е много трудно и диета да спазвам. Дали ако хапвам само веднъж на ден елда,че има ефект от нея?
Виж целия пост
# 573
ще има ефект Peace

Виж целия пост
# 574
Ефектът е по -слаб.Аз преди доста време правех така,защото от елдата вечер голямо ставане беше Tired
Виж целия пост
# 575
Кафява или зелена елда ядете? Аз преди време купувах за децата кафява, но на мен хич не ми харесваше на вкус. Зелената ( четох, че зелената е сурова, а кафявата - препечена ) по-различна ли е на вкус?
Виж целия пост
# 576
Аз обиколих няколко магазина и само кафява намерих,не знам само да я накисна ли първо във вода или направо да я варя ? Вие как процедирате ?
Виж целия пост
# 577
Аз ползвам кафява, направо я варя. Като е готова я изплаквам и гарнирам по желание.
Виж целия пост
# 578
Аз накисвам винаги поне за час, независимо от какъв тип е елдата. После изплаквам и сварявам за около 5/6 минути. Не плакна след варене а преди.
Моята гречка е зелена. Бях посяла и поникна, но после голямата жега ми я изсуши.Явно я посях малко по-късно от необходимото време. Смятам да пробвам отново, но през март, иначе не знам дали ще узрее навреме.
Днес гречка  с тиква. И двете са диуретични да видим утре Laughing
Виж целия пост
# 579
Ефект имаше след тиква и гречка. Някой беше обещал рецепти, а после се изпари  Thinking Искам си рецептите, че ми се изчерпаха идеите-гречка със спанак; с домати; с гъби и грах; със салата; с тиква(тази е нова); палачинки с оризова моцарела и толкова.
Досега, без голямо постоянство,- 2 кг.
Виж целия пост
# 580
Ефект имаше след тиква и гречка. Някой беше обещал рецепти, а после се изпари  Thinking Искам си рецептите, че ми се изчерпаха идеите-гречка със спанак; с домати; с гъби и грах; със салата; с тиква(тази е нова); палачинки с оризова моцарела и толкова.
Досега, без голямо постоянство,- 2 кг.
За колко време ги свалихте ? Колко гречка на ден ядете ?
Виж целия пост
# 581
Ефект имаше след тиква и гречка. Някой беше обещал рецепти, а после се изпари  Thinking Искам си рецептите, че ми се изчерпаха идеите-гречка със спанак; с домати; с гъби и грах; със салата; с тиква(тази е нова); палачинки с оризова моцарела и толкова.
Досега, без голямо постоянство,- 2 кг.
За колко време ги свалихте ? Колко гречка на ден ядете ?
Аз сварявам 100 грама гречка на ден и после добавям към спанак, тиква варена, с дом. сос, или пресни. Ами за около 2 седмици, но както вече казах не съм постоянна, защото често сме навън и ям и други неща. Вероятно с повече постоянство ще има по-голям резултат.
Виж целия пост
# 582
Аз днес сварих 50гр и пробвах да добавя към салата и към кисело мляко,но изядох 2-3 лъжици и от двете. Отвратителна беше,дори без да я дъвча Simple Smile
Виж целия пост
# 583
Може и да го пише някъде но аз да попитам,може ли да си смеля елдата в блендер за ядки и сама да си направя брашно?Обмислям да смеля и малко овесени ядки,да добавя настъргани ябълки и малко орехи,както и малко фруктоза и олио Шарлан и да си изпека диетични курабийки във фурната   chef
Така,редактирам си поста и добавям,защото успях Mr. GreenЕлдата става лесно на брашно с блендер,но не сама,а с малко овесени ядки и фруктоза на прах Peace
Виж целия пост
# 584
Може и да го пише някъде но аз да попитам,може ли да си смеля елдата в блендер за ядки и сама да си направя брашно?Обмислям да смеля и малко овесени ядки,да добавя настъргани ябълки и малко орехи,както и малко фруктоза и олио Шарлан и да си изпека диетични курабийки във фурната   chef
Така,редактирам си поста и добавям,защото успях Mr. GreenЕлдата става лесно на брашно с блендер,но не сама,а с малко овесени ядки и фруктоза на прах Peace
И аз съм мляла преди. Става и самостоятелно на брашно. Проблемът е, че когато е на брашно, колкото и да я печете остава сурова и хич не е вкусна. Трябва да се пече на много тънък пласт. Опитай палачинките на Таня от първа страница. Само така могат да се ядат, иначе на мен не ми харесват. Предпочитам да си сваря елдата, да я измия хубаво след сваряване. Преди това я кисна и измивам също. Няма неприятен вкус.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия