Диета с гречка (елда) - 2 част

  • 149 167
  • 748
# 585
Голямо затишие в темата! Надявам се, че сте заети с варене на елда  chef
Аз моята почти я свърших. Следобед трябва да намина да си я закупя! Резултатите са страхотни! Без голям зор смъкнах още 1кг. Под "без голям зор" имам предвид, че не ям само елда!
Добавям я към салати, или към основни ястия!
Виж целия пост
# 586
Обичам елда и смятам да пробвам няколко дена с нея.
Зелената е по-вкусна от кафявата  Heart Eyes

Всичко ли може да се добавя към нея?
Смятам сутринта да пия смути,а обяда и вечерята да са ми с елда. Thinking
Виж целия пост
# 587
Обичам елда и смятам да пробвам няколко дена с нея.
Зелената е по-вкусна от кафявата  Heart Eyes

Всичко ли може да се добавя към нея?
Смятам сутринта да пия смути,а обяда и вечерята да са ми с елда. Thinking
Peace Аз съм веган и добавям всякакви зеленчуци-домати, патладжани, авокадо, чушки-сурови или печени, понякога фасул или други варива, за да набавя протеини, но и всякакъв вид салати. Предполагам че може пилешко или друг вид животински продукт, не много калоричен. Успех! При мен ризултатите са много скоростни и съм много доволна от употребата на елда. Не съм се наканила да покълвам гречка,но ще опитам тия дни, ще имам малко повечко време.
Виж целия пост
# 588
И аз съм доволна. Не зная дали имам смъкнати килограми, но корема ми е видимо по-малък. Нямам определено количество за де, сварявам си 1ч.ч. през деня си правя от нея,  понякога не я изяждам цялата, хапвам си и други храни.
Успех на всички.
Виж целия пост
# 589
Смених елдата с булгур   chef
Вечер към 23ч. винаги изпитвам ужасен глад,и си варя булгур,добавям настъргана ябълка и стафиди(понякога и фруктоза на прах)  и ям  Heart Eyes Елдата ми мирише на месо,като се вари  ooooh!
Виж целия пост
# 590
нищо общо няма с елдата,да,по-вкусен е,но има глутен и не е толкова диетичен
Виж целия пост
# 591
нищо общо няма с елдата,да,по-вкусен е,но има глутен и не е толкова диетичен
Тъкмо си мислех да пиша и видях, че вече си дала отговор. Гречката е много добър диуретик и изчиства организма от застой на вода в междуклетъчното пространство. Аз съм през час в тоалетна. А има и друго предимство. засища. А това, за който прави диета и има да сваля тегло е много важен фактор. Обикновено с другите диети се чудим как да преодеем похапването между две хранения, докато с гречка няма подобни проблеми. Все пак, ако се появят подобни желания, хапнете лъжица елда и сте разрешили проблема.
Вчера гових елда с прясно зеле. Остана ми и за днес. Трябва да си закупя елда следобяд, че свърши. За обяд имам, но за утре не!
След малук застой днес резултатът е отново много ободряващ! Юхууууууууууууу! Party
Виж целия пост
# 592
Да се запиша да ви следя,имам кг за сваляне но 2 месеца бях много болна и драстични диети хич не са за мен ,че пак ще втасам. LaughingНа първо място ще проверя от къде да си купя елда ,че в провинцията сме..........без думи.После мисля да си я приготвям като я заливам с гореща вода и я задушавам за 1 денонощие  newsm78 така прочетох.  chef
Виж целия пост
# 593
Да се запиша да ви следя,имам кг за сваляне но 2 месеца бях много болна и драстични диети хич не са за мен ,че пак ще втасам. LaughingНа първо място ще проверя от къде да си купя елда ,че в провинцията сме..........без думи.После мисля да си я приготвям като я заливам с гореща вода и я задушавам за 1 денонощие  newsm78 така прочетох.  chef
Изплакни я преди това, че иначе нагарча леко! Правилно мислиш! Успех! Hug
Виж целия пост
# 594
Здравейте момичета Simple Smile
днес и аз си взех елда. От зелената е ще я видя утре как ще. Взех за проба, да видя ще ли мога да я ям въобще. Но ако реша да продължа диетата ще трябва да си търся по-евтина. Тази излиза 17 лв/ кг приблизително..пък Габровска...може би заради това( шегичка)  Laughing
Иначе резултатите Ви са доста вдъхновяващи. А след първите свалени кг, започвали да си и личи по дрехите?
Виж целия пост
# 595
каква е тази толкова скъпа елда,био или еко Thinking
тази която аз купувам е около 3-4лв/кг.
Виж целия пост
# 596
каква е тази толкова скъпа елда,био или еко Thinking
тази която аз купувам е около 3-4лв/кг.
Уф нз Harmony life се казва и май.не е био, поне не е написано никъде. Според мен е заради малката опаковка. 200гр. 3.50. Но обиколих къде ли не около нас и само в Карфур Маркет намерих.
Виж целия пост
# 597
Платила си марката.Тази,която купувам е на цена около 6 евро за кг. Но тук цените са много завишени, а и е био,или поне така пише и аз много се надявам да отговаря на истината.  Успех! Ризултатът е почти светкавичен!
Виж целия пост
# 598
Платила си марката.Тази,която купувам е на цена около 6 евро за кг. Но тук цените са много завишени, а и е био,или поне така пише и аз много се надявам да отговаря на истината.  Успех! Ризултатът е почти светкавичен!
Благодаря дано да има наистина резултат. Доста я мих и търках между пръстите си снощи, но на сутринта пак беше лигава ( за малко да ме откаже това) , но я измих пак.Става за ядене, но определено не е моя вкус. Някой да е купувал от Зоя.бг елда?
Виж целия пост
# 599
http://www.zoya.bg/%D0%95%D0%BB%D0%B4%D0%B0-%D0%91%D0%B8%D0%BE-% … %D0%B0%D0%B9.1791 китайска е,май няма българска елда
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия