АХ ТЕЗИ КЪДРИЦИ

  • 28 885
  • 77
# 45
Caroline_Bingley, мерси за отговора. Аз като се навивам с маша пръскам с лак само след като къдрицата се е оформила, ако слагах и пяна преди това и лак докато кичурът е навит... след това косата ми ще стои бетонирана сигурно  Laughing
Виж целия пост
# 46
И аз се записвам да следя темата. Аз моята коса си я правя само с балсам, понеже ми е чуплива или понякога един фиксатор, който я прави страхотна, без усилие, без дифузер. Ако сложа повече става твърда на клечки,ако е по-малко става много естествена. Иначе с дифузера нещо не се оправям.

Сподели, моля те, за какъв фиксатор става въпрос - марка, състав, консистенция?   bouquet
Виж целия пост
# 47
Ами той е доста неизвестен, има го само в Сани. на фирма Маги, една оранжева опаковка. поне в Пловдив го има де.
Виж целия пост
# 48
Ами той е доста неизвестен, има го само в Сани. на фирма Маги, една оранжева опаковка. поне в Пловдив го има де.

Ама какво представлява? Като гел? Вакса? Пяна? Кристали?   bouquet
Виж целия пост
# 49
Ами прозрачно е като гел но по-течно.
Виж целия пост
# 50

http://angelcosmetics.mymall.bg/products/%D0%A2%D0%B5%D1%87%D0%B … %D0%B3%D0%B8.html
 
 Фиксатора на Маги го има в почти всички сайтове.Аз бих ти препоръчала тези:
http://angelcosmetics.mymall.bg/products/Saphir-%D1%84%D0%BB%D1% … %D1%8F-200ml.html

http://angelcosmetics.mymall.bg/products/Rolland-Una-sculpting-g … %D0%B0-250ml.html

   И двата съм ги купувала и ползвала.Аз съм със супер права коса и се начупвам с тях и дифузера.Тези с чупливите и къдрави коси също ги хвалят,като го няма този клечест ефект.
Виж целия пост
# 51
Благодаря!
Ооо аз мислих, че само аз съм го ползвала, и че е супер неизвестен Laughing
Аз го харесвам, защото може хем естествени къдрици, без клечки, но може и на клечки да стане, който както иска! И не ми съсипва косата, както повечето гелове и особено пяните.
Иначе на Маги и флуида за изправяне е много хубав и кристалите, и са много икономични продуктите им.
Виж целия пост
# 52
Косата ми е от този тип. Много е суха и полагам големи грижи за нея. Никога не си позволявам да изглеждам като разплетена кошница, както се направи мацката от клипа, който е показала Черен шоколад. Не използвам дифузер, нито пък сешоар. Залагам на маските /домашни и професионални/ за къдрава и суха коса. Понякога, за оформяне, използвам пяна. Естествените къдрици много зависят от влажността на въздуха. Когато е влажно - мъгливо или вали - стават прекрасни. Правените къдрици, предполагам, изчезват при висока влажност. newsm78
Виж целия пост
# 53
 Мойта коса е леко чуплива, поддава се на обработка, издържа дълго време като се накъдри, а ако съм изправена и изляза и е влажно веднага ми се къдри. И става много хубаво, естествено.  Grinning От влагата ми се къдри на мен. Иначе ми е дълга, средно гъста, малко изтощена сега, от боите и от постоянното третиране. Ама какво да се прави и аз като Пипи не мога да вървя като разплетена кошница   Grinning имам чувството, че като не ми е направена косата, на нищо не прилича  Mr. Green напоследък гледам да не я третирам много де, но пак не може. Кристали слагам, маска си правя със зехтин-много добре ми се отразява. И така , пак много се разпрострях както винаги  Mr. Green
Виж целия пост
# 54
При мен как е - http://s017.radikal.ru/i413/1111/6b/541b443bdcf4.jpg
Виж целия пост
# 55
Снощи докато ми беше мокра косата се навих с онези ролки, които приличат на маркучи. Преди да легна ги махнах и днес сутринта разресах с пръсти, защото станаха големи масури, доста обемна стана косата, но повече ми харесва ефектът с фолиото  Sunglasses
Виж целия пост
# 56
tzarina Много ти е добре. С ролки или маша си се правила?
Виж целия пост
# 57
Благодаря ти.
Правих се сама с маша, а отзад една приятелка ме дооформи. Аз чак отзад не мога да се стигна Laughing и да направя ,,масурите,, перфектни.
Виж целия пост
# 58
http://www.youtube.com/watch?v=FyONAbWBoxY&feature=fvwrel
 Ето това момиче има много хубави и лесни клипове за къдрене на косата. Аз съм го пробвала този начин с обикновена маша. Получават се по-различен вид къдрици. Става хубаво. Може да пробвате. Задържа се по.малка време с машата-за по-небрежни къдрици, и повече ако искате по видими. На тази мацка косата й е страхотна  Mr. Green
Виж целия пост
# 59
Лесен и бърз начин за къдрици  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия