

и на мъжа ми отчасти, а за друг човек да се грижи за Рая май на този етап не си го представям
В това отношение съм доволна, че първо си поживях и после се появи детето. Някакси съм на съвсем друг акъл, дискотеките бяха актуални преди 10-тина години
Скоро не съм писала ама сега ме хвана нещо музата та ще драсна няколко реда ... Първо честит имен ден на всички именници!
Много е стресиращо за малките там, а и за майките. Стигна се до там след като първо уж лекувахме цистит, който личната диагностицира след изследване на урината и излезе някаква бактерия Протеус. Започнахме АБ и след 4 дни пиене на този АБ тя изведнъж започна да ми вдига мн висока Т, след което пак я заведох при личната и тя без да може да си обясни от какво идва тази Т ми назначи смяна на АБ с друг под формата на инжекции. Тогава реших да потърся второ мнение и така се отзовахме в болницата за да се направят повече изследвания и да се установи от какво идва тази Т. Там изследванията на урината и кравта бяха наред, ехографското изследване добро и накрая заключиха, че е от гърло, понеже още при приема ни се видяха някакви мехурчета на гърлото, нещо като херп ангина. Та така поседяхме си известно време там на системи, свали се Т, и ни пуснаха да се прибираме вкъщи и сега ходим само за АБ.
Споделете някоя от вас забелязвала ли е подобно нещо у момиченцето си??? Аз от доста време съм ги забелязала, но не оБръщах особено внимание, а и личната никога нищо не е казвала
Посъветваха ме първо да направим рентгенова снимка за да се види костната възраст и след това да правим консултация с детски ендокринолог. Педиатърката е почти категорична, че няма да излезе нищо особено, но все пак да направим необходимото. Каза, че напоследък доста такива случаи наблюдава и това всичко се дължало основно на пилешкото месо, което както всички знаем е инжектирано с хормони
Нещо много се притесних да ви кажа и постоянно го мисля това 




Поста ти ми подейства доста успокояващо, но все пак и ние сме длъжни да направим една консултация с еднокринолог, за да съм сигурна, че няма нещо нередно! Радвам се, че при вас всичко е наред! 

)
Излизаме на заведения или на гости не много често, оставяме малкия на свекърва ми, имам й абсолютно доверие, слуша точно какво й заръчваме, не проявява своеволия, а и малкия обича много да си играе с нея и я слуша. И майка ми като е тук а и като сме си ходили в Ямбол го оставям на нея. Виж на дядовците нямам доверие 


При моите деца комбинацията Бронховаксом + Самбукол се оказа перфектна, вече няколко седмици даже сополи не съм виждала (да не чуе дяволът
), въпреки че каката ходи редовно на градина, а и често играят с други болни дечица. Много съм доволна!
Може на Коледа да му спретна, така и така ще сме събрани всички. Подаръци не съм измислила, каката е лесна, тя знае какаво иска, но за Борето ще следя вашите идеи.
Разбира се пак е хубаво да имате консултация с ендокринолог. Препоръчани теми