Ужасно! Това ми напомни един кофти спомен с едно гостуване..но да не влизам в подробности, още умирам от ужас, само като се сетя за случката. Мартея, бързо оздравяване и на вас!
-mas:
И без това всяка втора дума ни е "Дай дай", представям си какъв дразнител ще е дърво 1, 50 отрупано с топки и кабели с лампички ... Вие какво мислите ? Особено по опитните мами ми е интересно как са опазили украсата по Коледа
днес какво подсказване паднааа .
. Картичките съм ги купила, остава само да ги надпиша и да ги пусна.
. Пожелавам на всички здрави и весели празници
За елхата - на мен ми се иска да украся, но не ми остава никакво време 
-mas:
И това по няколко пъти на ден
А бебешките дрехи суша и вън и вътре - но вечер винаги ги прибирам 
Така че съм се отказала 
Днес е по-добре мисля , че няма вече Т. 
Все пак създава настроение, някак си Коледа без елха не може
Нейните ги суша на радиатора. И аз знам, че не е хубаво, но нямам друг избор 
Препоръчани теми