Дано наистина с времето изчезнат видимите следи и само ние да им разказваме какво са правили.
както казва свекърва ми "ако вашите белези всичките личаха, представяш ли си на какво щяхте да приличате" 

, да оздравяват бързо, бързо всички пострадали!!!
Unsinn, знаеш ли защо са ви дали Вентолин и на сироп и на капки? Не е ли достатъчно само на капки? Мен последния път педиатърката малко ме ядоса. Пулмоложката каза спирай Вентолина, няма спазъм. Педиатърката каза, как продължаваме го, спастична е кашлицата. Исках на капки, хайде друг път, че докато съм се била научила на инхалатора, да не експериментираме 
Инахалациите са да могат да отбъбнат бронхите, а сиропа за да изхвърли секрета, така ми обясни пулмоложката. Но и аз го прочетох на листовката де. Интересното е, че нямаше нито сополи, нито темп, нищо, просто от време на време (примерно 4-5пъти) през деня подкашляше с една много влажна и гадна кашлица и аз за това я заведох
) За ведох ги за контрола а то какво излезе
На Ивана и изписаха сумамед-а за да не прихване от как си ..
със сигурност ще я пробвам, аз иначе правя подобни бонбони със бисквити, ядки и масло .
и на всички работещи в банкова сфера. 
А и предния месец, когато започна да кашля си бяхме във Варна. ного въпроси на които търся отговор, но не знам дали ще го получа, дори и от лекарката. Започнах да давам лекарствата, дано се повлияе. И аз Диди така да не искам да го тъпча с тях, толкова съм раздвоена и не знам вече кое е по-малкото зло. 

Но ходи с тях като робокоп, умирам си от смях като го гледам. Зимни ботуши не съм вземала, защото има солидни боти. Препоръчани теми