Едни кубчета за миналата Коледа и дървен влак за РД. Но като започнахме да стоим повече у дома се усети нуждата от нещо ново. Всички играчки, които има са му омръзнали(не са много и не са кой знае колко занимателни). Като ходим на гости виждам, че се заиграва определени неща и водейки се от това направих списъка. За сега си играе с всичко ново и му е много интересно. Най-накрая и аз имам малко спокойствие. А и майка ми както казва - за него всеки ден е Коледа, по -добре да се дават една по една новите играчки, вместо да се засипе с такива.
Инак за играчките- някой неща толкова много ме кефят, че чак искам момиченце, че да мога да купувам за него и аз да си играя

,
. Благодаря ви момичета за подкрепата
. 




Една позната, която ходи при известния Мустаков мисля беше в София, ми каза, че той изписва същото. Дано се оправят бързо мъниците! Хубавото е, в което силно вярвам, че децата проявили тези симтоми на 1 година го израстват на 2-3!!! Ние на пролет живот и здраве ще ходим на Сандански, може да си направим екскурзийка
.Пожелавам ти бързо оздравяване на крачето.
Все още ме наболява от време на време..
Каката е с плевмония, а Ваня със силно зачервено гърло и задръстени от секрети бронхи.. В момента сме на домашно лечение до четвъртък, ако няма подобрение влизаме в болница и трите
Изписаха ни вентолин и за през устата и за инхалации - 4 пъти дневно
Зинат за едната и сумамед за другата.. Това ще и е първия антибиотик на голямата от как се е родила.. Много ми е криво и нервно, място не мога да си намеря от одеве.. Дано се подобрим до четвъртък, че не ми се мисли в болницата с двете как ще съм
Препоръчани теми